Editörler : crops35
13 Temmuz 2014 13:45

Akp bu sene engelliden oy yok destek verin sayfaya ulaşir bir yerlere inşallah

akp bu döneme kadar oy verdik hep bize sahip cikarlar ümidiyle ama yine sonu hüsran oldu arkadaşlar bizimle dalga geciyorlar yazik degilmi bize bir cogumuz buna ümit bagladik ama hep hayal kirikligi hep hüsran toplanip 10000 kişilik bir kadro açamiyorlar bunlardan daha ne hayir geliir engelli arkadaşlarim bir 200 bine yakin kişiyiz burada 2 kati ailemiz var soyleyelim oy vermeyelim bunlara yaziktir bizlere hepimizin çocuklari var zor durumdayiz neden kimse bizi anlamiyor niye sesimizi kimse duymuyor herkes yorum yazsin bu sayfaya umarim bir yrtkili görürde utanir allaha emanet olunuz destek lütfen sayin editörüm sizede bekliyoruz ve bunun yani sira ekpss memurlar net anasayfa haberi olsun lutfen hep akp ye güvendik diye basimiza bunlar geldi oy vermeyelim arkadaslar boykot

hcellchuk
Memur
13 Temmuz 2014 14:25

akp partizan arkadaşların açık hedefi olabilirsiniz bu şekilde dikkatli olun:)
böyle bir örgütlenme olsa akp nin iktidarı kaybetmesi olmaz ama oyları sağlam bi şekilde düşürebiliriz gerçekten(partizan arkadaşlar üzülmesin yani ).akp bu konuda başarılı nereden oy kaybettiğini nasıl böyle olduğunu araştırır.araştırdığında bizide görücektir muhakkak.her siyasi mercinin derdi oy olduğunu düşünürsek hızlı bir geri dönüşüm olmasa da gelecekte çıkan kanunlar ve bürokratik hamleler bizim lehimize dönebilir.

islamic428
Aday Memur
13 Temmuz 2014 14:54

ya bende akp yim ama inanın artık oy vermiycem bizi düsürdüğü hallerebi baksınlar yazık bize

Mutebssim
Şef
13 Temmuz 2014 14:55

5dk. önce açılan konulara daha yorum yazarken konular siliniyo. DİKKAT!!!

hizmetlis
Aday Memur
13 Temmuz 2014 16:24

yapılmayacak sözler vermesinler yeter artık hiçbir beklentim yok

13 Temmuz 2014 18:11

Ben yıllarca ak partiye oy verdim. ama artık inanın fikrim değişti hele ki şu geçtiğimiz bi kaç ay içinde anladım ki ak partide herkes koltuğunun derdinde engellileri zerre kadar düşünen yok. bunun değişmesi için oyların renginin değişmesi şart!

13 Temmuz 2014 18:15

bu oy tepkimiz belki bu atamaya yetişmez ama diğer atamada akıllarını başlarına getirir.

islamic428
Aday Memur
13 Temmuz 2014 18:33

bu secimede yansıtmalıız arkadaslar

13 Temmuz 2014 21:24

destek lütfen

ulkeer
Şube Müdürü
13 Temmuz 2014 22:03

Partizan : islamic kardes boyle hicbir seye ulasamazsiniz akp devlete sosyal devlet anlayisi getirmistir burasi engelli forumudur modelator lutfen konuyu kapatin

rafetelroman, 10 yıl önce

destek lütfen

zanax1453
Kapalı
13 Temmuz 2014 22:24

sorarım size şimdi ey engelli kardeşlerm AKP hükümeti bugüne kadar engellilere ne yaptı ?????

Mutebssim
Şef
13 Temmuz 2014 22:31

http://anket.memurlar.net/suggestion.aspx

Linke tıklayarak yönetimden "Engelli Memurlar ve Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) Girecek Adaylar" sayfasında yayınlanması için anket talep edin. Böyle biraz sıkıntılı olabilir.

sercan1988
Kapalı
13 Temmuz 2014 22:54

BEN SÖYLEYEYİM ANAYASA 10.MADDESİNDE POZİTİF AYRIMCILIK GETİREN TASLAK HAZIRLANDI GETİRİLDİ.SONRA KURULUŞLARI DENETLESİN DİYE KAMU DENETÇİLİĞİ SONRA BEN BABAM ENGELLİ DİYE MAAŞ VERİLMEDİ.İŞKURA GİTTİM İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNDUM HALAY EDER GİBİ MÜLAKATTA ELENDİM.İŞKUR DESEN İSTANBUL TERSHAN.KOM.AÇTIGI İLANI İNCELEYİN.HİÇBİR ŞEY YAPMADI HERŞEY GÖRÜNÜRDE...BEN KAMU DENET.İÇİN KURULMASINI İSTİYORDUM TAM KAMU YÖNETİMİ OKUDUGUM GÜNDERN BERİ.GİTTİM EV EV GEZDİM 2010 REFENDUMU EVET DESİNŞER DİYE KAGIT DAĞITTIM HEMDE NE AKP ÜYEYİM NEDE BİR MAAŞ ALIYORDUM.KİMSEDEN BU İŞ İÇİN..SONRA EVET DEDİK GEÇTİ KAMU DENETÇİLİGİ KURULDU 3 KEZ İNTERNET ORTAMINDAN YAPTIGIM BAŞVURU RET EDİLDİ NEDEN ÇÜNKÜ POSTA YOLUYLA YOLLUYACAKMISIM YANİ BU İŞLER BÖYLE 2010 KPSS VB SINAVLARDA DÖNEN SKANDALLAR TORPİLLE MEMUR OLANLAR DAHA SAYASYIM MI

sercan1988
Kapalı
13 Temmuz 2014 23:00

BABAM EMEKLİ DİYE DÜZELTİYORUM .

Wilsonnn
Şef
13 Temmuz 2014 23:34

hep destek

necromance35
Daire Başkanı
14 Temmuz 2014 09:36

Peki şu an memur olsaydınız yine aynı şeyler yaşansaydı yine mi vermezdiniz?hayatta değer yargılarınız,prensipleriniz kişisel menfaatleriniz,cebinizdeki paradan ibaret dimi.Bunca olay oldu da onlardan rahatsızlık duyulmadı,oy verdiniz sizin menfaatlerinize ters düşüncemi rahatsız oldunuz ayrıca akp'ye hiç bir zaman oy vermemiş biri olarak,akp eleştrilcekse en son eleştrilceği konu engelli memur alımlarıdır.

kartal3127
Şef
14 Temmuz 2014 10:01

beni cevremde en az 10 bin kişi var engelliyiye sahip cıkmayana oy yok

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi