Editörler : Lanet

BayanPanik
Aday Memur
12 Ağustos 2014 07:40

hocam o başvurunuzun uygun bulunduğu ve ellerine ulaştığını gösterir.

Bilgisayar mühendisi olup başvurun yok mu ?

rkb85, 10 yıl önce

Merhaba, bu konularda biraz acemiyim ve bana yardımcı olursanız sevinirim, kafama takılan şey şu: puan sıralamasındaki puanlardan kasıt kpss puanları mı yoksa kurumun yapacağı sözlü/yazılı giriş sınavı puanlarımı? ilanda ayrıca bir mülakat gördüğümü hatırlamıyorum-atlamış da olabilirim- sözlü sınav ile mülakat aynı şey mi?

Bir de bugün "sınav başvurunuz uygun görülmüştür" diye bir mail aldım. Bu mail başvurunun iletildiğine dair bir teyit maili mi yoksa sınava çağırılacağıma dair bir bilgilendirme mi? başvuruların hala devam ettiğini hesaba katarsak bunun bir teyit maili olduğunu düşünüyorum ama tam da emin olamadım.

akok34
Aday Memur
12 Ağustos 2014 09:15

???

akok34, 10 yıl önce

Yüklenmesi gereken dosyalar '' Diploma '' kısmına diplomamın fotoğrafını .jpg formatında yüklüyorum ve kaydediyorum fakat yüklenmesi gereken dosyalar eksiksiz olmalı !!! şeklinde bir uyarı alıyorum ve başvuruyu tamamlayamıyorum dolayısıyla . Sizde de oldu mu böyle bir sorun acaba ?

eksosyolog
Aday Memur
12 Ağustos 2014 09:48

bende aynı sorunu yaşıyorum kabul etmiyor bi türlü

akok34, 10 yıl önce

Yüklenmesi gereken dosyalar '' Diploma '' kısmına diplomamın fotoğrafını .jpg formatında yüklüyorum ve kaydediyorum fakat yüklenmesi gereken dosyalar eksiksiz olmalı !!! şeklinde bir uyarı alıyorum ve başvuruyu tamamlayamıyorum dolayısıyla . Sizde de oldu mu böyle bir sorun acaba ?

ece1495
Aday Memur
12 Ağustos 2014 17:31

bende bilgisayar müh. başvuracam sizin puan kaçtı(p5)

BayanPanik, 10 yıl önce

Bilgisayar muh en son kacla kapanir daha oncelre ait veri varmi

BayanPanik
Aday Memur
13 Ağustos 2014 08:03

81 ümidim yok sadece sözlüde torpil demek branş sıralamalarından sonra 88 le kapatr gibi sizin kaç?

ece1495
Aday Memur
13 Ağustos 2014 10:25

benim 82.25 bunda benimde ümidim yok ancak denetci yardımcısı p4 den alıyor 85.25 puanım var orda ümidim var.

BayanPanik, 10 yıl önce

81 ümidim yok sadece sözlüde torpil demek branş sıralamalarından sonra 88 le kapatr gibi sizin kaç?

akok34
Aday Memur
13 Ağustos 2014 12:48

Hocam aradım konuştum . Diploma fotoğrafının boyutu 3 mb.'dan fazla olmaması gerekiyormuş . Benim ki 5 mb.tı . Cep telefonu ile çekip gönderdim 1.5 mb. sorunsuz kabul etti .

eksosyolog, 10 yıl önce

bende aynı sorunu yaşıyorum kabul etmiyor bi türlü

rkb85
Aday Memur
13 Ağustos 2014 17:50

teşekkür ederim cevap için..

BayanPanik, 10 yıl önce

hocam o başvurunuzun uygun bulunduğu ve ellerine ulaştığını gösterir.

Bilgisayar mühendisi olup başvurun yok mu ?

giga-byte
Şef
15 Ağustos 2014 20:43

bnde basvurdum bilg müh ne ama tekrar yazılı sınava alması zor bnm puanımda 81.9 kısmet artık

ece1495, 10 yıl önce

bende bilgisayar müh. başvuracam sizin puan kaçtı(p5)

mrverve
Aday Memur
17 Ağustos 2014 00:58

Hukukçular puanlarnzi yazın da bi bakalm. Bn yazmaya utaniyom beni bosverin :))

karatay3061
Aday Memur
18 Ağustos 2014 19:46

P63 İLE BAŞVURANLAR...PUANLARINIZI YAZARMISINIZ:))

zuleyhas
Aday Memur
18 Ağustos 2014 21:56

pdr hocam.

ne zaman belli olur sözlü mülakata hak kazananlar ve bakanlığın sitesinde isim listesi şeklinde mi duyurulur?

ozenc20, 10 yıl önce

ewet benımde duzeltılmış. sizin bolum neydı

Mehtap20
Aday Memur
19 Ağustos 2014 22:55

arkadaşlar nezaman belli olcak

Volksdeutsche
Daire Başkanı
20 Ağustos 2014 00:04

Puan kaç hocam? Ben de PDR. Feysbuk grubumuza üye misiniz?

zuleyhas, 10 yıl önce

pdr hocam.

ne zaman belli olur sözlü mülakata hak kazananlar ve bakanlığın sitesinde isim listesi şeklinde mi duyurulur?

memurmuscasına
Aday Memur
21 Ağustos 2014 08:34

ben de pdr mezunuyum. uzman yardımcılığı eğitim sürecini okudum ancak sonrası için net bir şey oturtabilmiş değilim kafamda. ne iş yapacağız bunu tam anlamış değilim. aynı zamanda bu yıl okula da atanacağım inşallah, ikisi aynı zamana denk geliyor. kararsız kalmış durumdayım

Volksdeutsche, 10 yıl önce

Puan kaç hocam? Ben de PDR. Feysbuk grubumuza üye misiniz?

mhndsek
Aday Memur
21 Ağustos 2014 14:41

ben de başvurmayı düşünüyorum. denetçi yardımcısı tam olarak ne iş yapar bilmiyorum. şehir şehir dolaşılan bir iş midir bu denetçi yardımcılığı?

ece1495, 10 yıl önce

benim 82.25 bunda benimde ümidim yok ancak denetci yardımcısı p4 den alıyor 85.25 puanım var orda ümidim var.

turkona
Kapalı
21 Ağustos 2014 14:54

ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi20 Ağustos 2014

ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi için TIKLAYIN

turkona
Kapalı
21 Ağustos 2014 14:57

turkona, 10 yıl önce

ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi20 Ağustos 2014

ASP Uzman Yardımcılığı Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazanan Aday Listesi için TIKLAYIN

turkona
Kapalı
21 Ağustos 2014 15:00

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR UZMAN YARDIMCILIĞI SÖZLÜ SINAVINA KATILACAK ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU
18 Temmuz 2014 tarihinde ilan edilen Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı Sınavı için başvurular 04/08/2014-18/08/2014 tarihleri arasında alınmış olup, yapılan inceleme sonucunda KPSS puan sıralamasına göre sözlü sınavına katılacak aday listesi oluşturulmuştur.

G.No

Grup Adı

İlan Edilen Kadro Sayısı

Sözlü Sınavına Katılacak Aday Listesi

1

İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat veya İşletme Fakülteleri

35

Liste için tıklayınız?

2

Hukuk

8

Liste için tıklayınız?

3

Sosyal Hizmetler

5

Liste için tıklayınız?

4

Psikoloji

5

Liste için tıklayınız?

5

Sosyoloji

10

Liste için tıklayınız?

6

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

2

Liste için tıklayınız?

7

İstatistik

5

Liste için tıklayınız?

8

Bilgisayar Mühendisi

10

Liste için tıklayınız?

TOPLAM

80

GİRİŞ SINAVINA ÇAĞRI, İSTENECEK BELGELER:
Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların aşağıda belirtilen belgeleri 21/08/2014-29/08/2014 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177 Sokak No:10/A Kat 1 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta ile teslim etmeleri gerekmektedir.
a) TC kimlik numarası beyanı, (Nüfuz cüzdan fotokopisi)
b) Diploma, öğrenim belgesi veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı sureti,
c) 4 adet vesikalık fotoğraf,
d) Özgeçmiş,
e) KPSS sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı ya da Bakanlıkça onaylı sureti,
Başvuru sırasında istenen belgeler aslı ibraz edilmek kaydıyla Bakanlık Personel Dairesi Başkanlığı tarafından onaylanabilecektir. İstenilen belgeleri bildirilen süre içinde teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmazlar.
Sınava katılmaya hak kazanan adaylar sınava giriş belgelerini sınava gireceği tarihe kadar mesai saatleri içinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığından elden teslim alacaklardır. Adaylar sözlü sınavda bu belge ile birlikte kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini de yanlarında bulunduracaklardır.
Başvurusu kabul edilip, isimleri sınava katılabilecekler arasında yer alanlardan, gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemeyecek ve haklarında 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

http://pdb.aile.gov.tr/tr/28286/ASP-Uzman-Yardimciligi-Sozlu-Sinavina-Katilmaya-Hak-Kazanan-Aday-Listesi

turkona
Kapalı
06 Ekim 2014 18:31

Aile ve Sosyal Politikalar Uzman Yardımcılığı sınav sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız...
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzman Yardımcılığı Sınavında Asil Sırada Başarılı Olarak Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenilen Belgeler ve Açıklamalar

1. Öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti,
2. Mal bildirimi formu (Önlü arkalı çıktı alınıp tek sayfa halinde doldurulup imzalanacak),
3. Kamu görevlileri etik sözleşmesi (imzalı),
4. Atama başvuru, taahhüt ve bilgi formu (El yazısı ile doldurulup imzalanacak),
5. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (bilgisayar ortamında doldurulup e-posta ile [email protected] adresine gönderilecektir),
6. Askerlik görevini tamamlamış erkek adaylar için terhis belgesi; tecilli ya da muaf erkek adaylar için askerlik durum belgesi,
7. Resmi Kuruma ibraz edilmek üzere alınmış adli sicil kayıt örneği. (E- devlet sistemi üzerinden alınabilir.)
Açıklamalar :
1- Ortaokul veya lise öncesi hazırlık öğrenimi görmüş olan ya da ortaokul veya lise öğrenimi normal süresinden fazla olan adayların ilgili öğrenim diplomalarını da eklemeleri halinde bu durumları derece / kademe açısından değerlendirilecektir.
2- Adayların Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu imzalamadan belirtilen e-posta adresine ivedi olarak göndermesi gerekmektedir.
3- Asil listedeki adaylardan atama olmadığı ya da atamadan sonra ayrılanlar olduğu takdirde Bakanlıkça sınav sonucu ilanından itibaren altı ay içinde bu kadrolara yedek listedeki adaylardan en yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere sıralama yapılarak atama yapılacaktır. Sırası gelen yedek adaylara ayrıca bildirimde bulunulacaktır.
NOT : Atamaya esas istenilen belgelerin aşağıdaki adrese şahsen, APS veya kargo ile 24 Ekim 2014 tarihine kadar ulaştırılması gerekmektedir. Posta ile gönderilen evraklardan doğacak aksaklıklardan kurumumuz sorumlu olmayacaktır.
ADRES: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Personel Dairesi Başkanlığı
Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177.Sokak No:10/A 1.Kat
Çankaya/ANKARA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi