Editörler : E.Kayı Han
19 Temmuz 2014 13:03

Dgs nasıl geçti?

Sayın hocalarım türkçede paragraflar baya bi zaman aldı mantık bile onlardan daha kolaydı bir tane bile mat yapamadan çıktım

Mahzun_
Müsteşar
19 Temmuz 2014 15:39

Sınav çok güzel geçtide, hayatımın hatasını yaptım ben hocam, sözeli sayısala işaretledim :(

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
19 Temmuz 2014 20:19

Mahzun hocam sen ne yaptın ya...

Mahzun_, 10 yıl önce

Sınav çok güzel geçtide, hayatımın hatasını yaptım ben hocam, sözeli sayısala işaretledim :(

ibn haldun
Aday Memur
19 Temmuz 2014 21:19

Sınavımın iyi geçtiğini düşünüyorum, mantık sorularından 4'erden 2 grup soru tipi vardı, ikinci dördü cevapladım ilk dördü cevaplayamdım. Diğer soruların tamamını cevapladım. Bakalım kaç net çıkaracağım. Sayısaldan 8-10 soru cevaplayabilirdim ama zaman kalmadı.

muarri28
Memur
19 Temmuz 2014 23:09

hocam geçmiş olsun geçen sene bende aynısını yaptım sınav yandı hayırdır dedim. sende öyle dicen artık asaentekrahüvehüvehayrulleküm....

Mahzun_, 10 yıl önce

Mahzun_
Müsteşar
20 Temmuz 2014 00:37

12 yıldır ÖSYM nin sınavlarına girerim, çalıştığıma da çalışmadığıma da her aşamada dikkat ederek sınava girer çıkarım.
İlk defa bir ösym sınavında Süreyi son saniyesine kadar kullandım, İlk defa bir sınava böyle ciddiyetle hazırlandım, sonucundan çok memnun oldum, sınavda soruları çözerken cevapları işaretlemedim en son yaparım diye.
Son 4 dakika kala bütün soruları bitirmiştim, şıkları cvp kağıdına çabuk geçireyim dedim, geçirdim ama nereye geçirdiğime bakmak aklıma gelmedi, Telaş ve dalgınlıkla sadece rakamları görebilmişim.
Çıktıktan 10 dakika sonra farkettim. Ama yapacak bişey yoktu tabi.
Yapacak bişey yok hocam, Bir çok şeye bağlayabiliriz bu olumsuzluğu.
Ama ALLAHIN takdiri demekten başka çare yok. Umutlar seneye kaldı artık.

SevkiSevilesin
Müsteşar Yardımcısı
20 Temmuz 2014 01:35

Baya çalışmıştın hocam ama vardır bir hikmeti hakkında hayırlısı olsun.

Lakin ösym ile bir görüş istersen belki bir çaresi olabilir dilekçe ile falan..

Geçmiş olsun.

Mahzun_, 10 yıl önce

12 yıldır ÖSYM nin sınavlarına girerim, çalıştığıma da çalışmadığıma da her aşamada dikkat ederek sınava girer çıkarım.
İlk defa bir ösym sınavında Süreyi son saniyesine kadar kullandım, İlk defa bir sınava böyle ciddiyetle hazırlandım, sonucundan çok memnun oldum, sınavda soruları çözerken cevapları işaretlemedim en son yaparım diye.
Son 4 dakika kala bütün soruları bitirmiştim, şıkları cvp kağıdına çabuk geçireyim dedim, geçirdim ama nereye geçirdiğime bakmak aklıma gelmedi, Telaş ve dalgınlıkla sadece rakamları görebilmişim.
Çıktıktan 10 dakika sonra farkettim. Ama yapacak bişey yoktu tabi.
Yapacak bişey yok hocam, Bir çok şeye bağlayabiliriz bu olumsuzluğu.
Ama ALLAHIN takdiri demekten başka çare yok. Umutlar seneye kaldı artık.

Mahzun_
Müsteşar
20 Temmuz 2014 03:03

Çaresi yok hocam, yapamıyorlar bişey. Kısmet ne diyelim. Seneye kaldı artık.

halilibrahim01
Aday Memur
20 Temmuz 2014 10:44

mahzun hocamın basına gelen olayın aynısı benim başıma geldi çok kötü,üzüntü verici bir durum,geçmiş olsun hocam...yalnız ben sınav sonucu açıklandığında farkettim ,arkadaşlarım neden ösym ye başvurmadın değiştiriyorlar diyordu bence de sevki sevilesin hocamın dediği gibi mutlaka gerekli mercilerle görüş inş ..selametle

sakrax
Şube Müdürü
20 Temmuz 2014 11:53

Senin adina cok uzuldum mahzun hocam ben de aslinda ilk anda bu hataya dusecektim ama sonunda farkettim gercekten insan niyetliyken cok dalgin olabiliyor

sevgi_elcisi
Genel Müdür
20 Temmuz 2014 12:34

geçmiş olsun hocam. inşallah sizin için xayr olur. "görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler."

Mahzun_
Müsteşar
20 Temmuz 2014 14:16

hocam ösym yi 4-5 saat sonra aradım, bir şey yapamayız dediler. Çaresi yok.

enterdelete
Şube Müdürü
20 Temmuz 2014 14:57

yapma be hocam yaaa...ne diyorsun,,saglık olsun...hocam ben de 60 türkçe sorudan 59 tanesini yaptım 1boş var..hayırlısı bakalım,,diploma notunu yüksek tutmuştum bakalım bana bi faydası olacak mı diploma notum:3.67 geçen ösym den baktım girmişler sisteme...

Mahzun_, 10 yıl önce

hocam ösym yi 4-5 saat sonra aradım, bir şey yapamayız dediler. Çaresi yok.

enterdelete
Şube Müdürü
20 Temmuz 2014 14:58

kaç net yapmak lazım acaba ilitam için

Mahzun_
Müsteşar
20 Temmuz 2014 15:17

45 ve yukarısı.

21 Temmuz 2014 00:45

hocalarım bende kuskuya düştüm.sözel soldakimiydi.:(..

Mahzun_
Müsteşar
21 Temmuz 2014 00:47

Matematik soldydı, Türkçe Sağda hocam.

21 Temmuz 2014 04:28

şükür doğru tarafmış.valla çok korktum.sağolasın mahsun kardeş..:)

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi