Editörler : crops35
19 Temmuz 2014 20:01

Kumbuzoğlu ve heyetimizin görüşmesi ile ilgili ilave açiklama

DPB şuan yaşananlar. Bu başlık altında Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile heyetimizin yaptığı görüşmelerden çıkan sonuçla ilgili açıklamaları sayın editörlerimize bırakacağımı söylemiştim.Sayın editörlerimiz gerekli açıklamaları yaptılar ve yapmaya devamediyorlar sağolsunlar.Benim küçük bir ilavem olacak affınıza sığınarak.Kıymetli arkadaşlar öncelikle Turan bey ,Hasan bey ve Bestami kardeşimiz(Bestami kardeşimiz şu an açlık grevindedir) söylenmesi gereken herşeyi bastıra bastıra söylediler.Toplantıdan somut bir sonuç çıkması için ellerinden geleni yaptılar.Bu arada toplantıla görme engelli Adanalı bir kardeşimiz vardı o da şu an açlık grevinde hatta açlık grevi sırasında rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldı ALLAH a şükür serum takıldı biraz toparladı ve tekrar greve döndü,bu arkadaşımızda toplantıda ne istediğimizi kesin bir dille söyledi.Kumbuzoğlu toplantıya kurmaylarınıda çağırdı kısaca bildiğimiz şeylerden bahsetti.Çıkan sonuçlar sayın editörlerimiz tarafından paylaşıldı.2014 Ekpss ye giren ve ilk defa atanacak arkadaşlar Kumbuzoğlu toplantıda bu durumda olan arkadaşların sayısını sordu,kendileri kurmayları ve bizden kimse sayıyı bilmiyordu çünkü bununla ilgili bir istatistik tutmadık.Arkadaşlar en kısa sürede Ekpss ye giren ilkdefa devlete atanacak arkadaşlarımızın sayısını tespit etmeliyiz bu sayıdan kimsenin haberiyok dolayısıyla ciddi ve somut bir sonuç alamıyoruz.Bu sayıyı tespit edip Kumbuzoğluna ve Millieğitim e ulaştırmalıyız.Diğer açıklamaları zaten sayın editörlerimiz yaptılar ve yapıyorlar.ALLA a emanetolunuz tüm engelli kardeşlerime saygılar.

karakaslı10
Aday Memur
19 Temmuz 2014 20:12

Asym bu sayA±yA± vermemekte A±srar ediyor!!

kpsserkan
Daire Başkanı
19 Temmuz 2014 20:12

Öncelikle çabalarınız için çok teşekkür ederim kardeşim. Mümkünse bana bestami arkadaşımızın numarasını msjla verebilirmisin? bu sayıya gelecek olursak bunu biz engelliler değil devlet tespit etmeli ama sistem artık tamamen çöktü herşey karmaşık bi hal aldı umarım herşey düzelir. Grev devam edecekse az sayıdada olsa gelmek isteyen arkadaşlar var

Karargahx
Daire Başkanı
19 Temmuz 2014 20:13

Bu sayıyı onlar bilmiyorsa biz nasıl bilelim usta ? anca tahmin olur

19 Temmuz 2014 20:19

Arkadaşlar çok özürdilerim 2014 Ekpss ye katılan ilkdefa ÖGRETMEN olarak atanacak durumda olan arkadaşlar yazacaktım bir hata yapmışım çok cok özür dilerim

MakineTekniker
Aday Memur
19 Temmuz 2014 20:25

Bu sayıyı, sanırım sadece ÖSYM bilebilir.

heiken
Daire Başkanı
19 Temmuz 2014 20:30

kumbuzoğlu şaka gibi birisi arkadaş biz nasıl bilebilirz ki bunu ? oyalama taktiği resmen

hmz27
Memur
19 Temmuz 2014 20:36

Bunu başvurularda sormuslardi.yanlış hatırlamıyorsam.ösym ye sorsunlar onların bilgisi vardır.

borancan2134
Memur
19 Temmuz 2014 21:07

arkadaşlar burada çıkan sonuç şudur sadece ogretmen olarak atanacaklar için meb bakanlınd akadro açacaklar boylece bır kısım kadro sayısı artmış olacak

19 Temmuz 2014 21:12

arkadaslar kadro artacak ilk defa atanacaklar icin baslik açalım

Pexaas
Aday Memur
19 Temmuz 2014 21:28

ben varim ogretmen adayiyim ilk kez girdim .. yanliz bu sayiyi bu sekilde bulmamiz zor

kpsserkan
Daire Başkanı
19 Temmuz 2014 21:47

Öğretmenler için atama yapıldı diyelim lisans zaten 1370 deniyor biraz daha fazla lisans alımı demek bu ve lisans olan arkadaşlar adına sevindim. Fakat bu kumbuzoğlu körmü allah aşkına liseye neden birşey yapmıyorlar 50 bin insana 800 kadroyu nasıl yakıştırıyor kendisine sormak istiyorum

TEDAS1980
Kapalı
19 Temmuz 2014 21:54

Bu dava heppimizindir. Allah butununuzden razi olsun. Bestami ben ve haydar hep pusuda atama sayisini bekledik; saolsun faruk Çelik 3138 sayisini acikladiginda hemen harekete gectik ilk maddi destegi facebook gurubunda veren dostlara ayrica minnettarim.facebook gurubunu neden kurduğumuzu şimdi açıklamış oldum.selam ve dua ile

rna23
Memur
19 Temmuz 2014 21:57

ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR KENDİ TERCİHLERİNİ YAPARLARSA DİĞER DÜZ MEMURLUKLAR İÇİN FIRSATLAR GENİŞLEMİŞ

Pexaas
Aday Memur
19 Temmuz 2014 21:57

Tedas hocam . Alphan konya arkadasimizin yazdigi yazi ile ilgili ne yapabiliriz

TEDAS1980, 10 yıl önce

Bu dava heppimizindir. Allah butununuzden razi olsun. Bestami ben ve haydar hep pusuda atama sayisini bekledik; saolsun faruk Çelik 3138 sayisini acikladiginda hemen harekete gectik ilk maddi destegi facebook gurubunda veren dostlara ayrica minnettarim.facebook gurubunu neden kurduğumuzu şimdi açıklamış oldum.selam ve dua ile

rna23
Memur
19 Temmuz 2014 21:58

OLUR.ÖĞRETMENLİĞE GÖNÜL VEREN ARLADAŞLAR İÇİN DE BİZİM İÇİN DE GÜZEL OLUR

TEDAS1980
Kapalı
19 Temmuz 2014 22:04

Çok kolay osym kayıtlar mevcuttur memur olanda işsiz olanların kayitlari ellerinde.DPB Baskanina bu konuyu iletecegiz.

Pexaas, 10 yıl önce

Tedas hocam . Alphan konya arkadasimizin yazdigi yazi ile ilgili ne yapabiliriz

TEDAS1980
Kapalı
19 Temmuz 2014 22:05

Öğretmenlerin davasida sahipsiz değil ayrica not dusecem bu konuda

rna23, 10 yıl önce

OLUR.ÖĞRETMENLİĞE GÖNÜL VEREN ARLADAŞLAR İÇİN DE BİZİM İÇİN DE GÜZEL OLUR

kpsserkan
Daire Başkanı
19 Temmuz 2014 22:11

Bu işi pazartesi topyekün bitirelim editörüm allah aşkına

Spontan09
Aday Memur
19 Temmuz 2014 22:25

Arkadaslar ankara toplantida tam olarak neler konusuluyor bilmiyorum Fakat forumda okuduklarim kadariyla sanki ilk defa memuriyete atanacaklarin sayisi isteniyor ve devlet memuru olanlarin ise tercih yapma hakkinin elinden alinacagi hususu dile getiriliyor.

Oncelikle her bireyin ogrenimine uygun olan meslegi yapma hakki vardir. Oyle bir durum var ise ilk defa atanacaklar tercih yapacak gibi.

Editorlere sesleniyorum. Kurumlar arasi gecis icin yonetmelik cikarisin. O zaman kimse ekpss ye katilmaz memurlar yani. Herkes kendi kadrosuyla gider istedigi kuruma ve de bildigi idi yapar. Kimseye yani devlet personel baskanligina ve de maliye bakanligina yuk olmayiz.

TEDAS1980
Kapalı
19 Temmuz 2014 22:26

Insallah

kpsserkan, 10 yıl önce

Bu işi pazartesi topyekün bitirelim editörüm allah aşkına

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi