Editörler : swat3410E.Kayı Han
20 Temmuz 2014 13:19

Psikiyatriden alınan hava değişimi , Pomem'i etkiler mi

Askerde psikiyatri bölümünden hava değişimi aldım.pomem e başvuracam ama Bu kesinlikle engel mi? Cevabınız için şimdiden teşekkürler

siyah.martı
Aday Memur
20 Temmuz 2014 16:17

hiçmi umut yok arkadaşlar neolur bi cevap verin

Kindar27
Kapalı
20 Temmuz 2014 17:02

Terhis belgende bununla ilgili bir ibare var mı

antepcityboy
Kapalı
20 Temmuz 2014 17:04

Terhis belgesinde hava değişimi aldığı yazar. O sebeple hava değişim raporunun bir örneğini götürürsün kazanıp da gidersen. Hava değişimini neyden aldığına bağlı. Sıkıntı olmayabilir de, olabilir de.

siyah.martı
Aday Memur
20 Temmuz 2014 19:32

evet ibare var kindar27 yani bi ümit var. kazandıktan sonramı götürülecek. ilk sağlık kontrolünde ve

siyah.martı
Aday Memur
20 Temmuz 2014 19:34

bu arada sağolun

Kindar27
Kapalı
20 Temmuz 2014 22:50

Terhis belgende yazıyorsa kötü neden dolayı aldın hava değişimini silahtan filan düştün mü açar mısın biraz

siyah.martı, 10 yıl önce

evet ibare var kindar27 yani bi ümit var. kazandıktan sonramı götürülecek. ilk sağlık kontrolünde ve

antepcityboy
Kapalı
21 Temmuz 2014 00:30

Niye hava değişimi aldığını yazar mısın?

siyah.martı
Aday Memur
21 Temmuz 2014 01:21

Psikiyatri bölümünden aldım. O dönemde antidepresan kullanıyordum sivildede. Doktor rapora kaygı bozukluğu yazmış. Bikaç şey daha yazıyor. Silah muafiyeti aldım evet :(

Kindar27
Kapalı
21 Temmuz 2014 01:58

Durumun sıkıntılı

siyah.martı
Aday Memur
21 Temmuz 2014 04:51

hava değişimini kaygı bozukluğundan aldım.yani doktor öyle yazmış..evet :( silah muafiyeti vermişti

siyah.martı
Aday Memur
21 Temmuz 2014 04:55

Umut yok mu diyosun kindar 27.

antepcityboy
Kapalı
21 Temmuz 2014 05:11

Evet durumun sıkıntılı.

Kindar27
Kapalı
21 Temmuz 2014 10:32

geçen yıl kazanıpta aynı konudan sorun yaşayan bir arkadaş vardı bu forumda yanlış hatırlamıyorsam ne yaptı bilmiyorum

antepcityboy
Kapalı
21 Temmuz 2014 13:04

Sen sağlık yönetmeliğini baştan sona bir oku kardeş. Belki de sorun olmayacak bir şeydir. Anlamazsan da yönetmeliği al bir doktora git.

şrnkbytşşbp
Aday Memur
21 Temmuz 2014 14:38

Kardeş etkiler.Çok büyük ihtimalle de elerler.Çünkü okulda askeriyeden rapor alan varsa getirsin demişlerdi.Sen yine de şansını dene ama çok ümitlenmeden gir bu işe.Sonra hayal kırıklığına uğrama.

eboe1905
Memur
21 Temmuz 2014 14:39

Kardeş hava değişimini bırak sivilde antidepresan ve benzeri ilaç kullananların hepsini göndermişler okuldan yani ilaç geçmişine bakılıyormuş sgk da hepsi kayıtlı ki hava değişimi de bu ilaçlarla ilgiliyse zaten ne olur düşün ayrıca hava değişimi konusu çok önemli ve en çok dikkat edilen zaten bu ilaçlar çünkü sana silah verecekler böyle bir ilaç kullanan adamın eline silahı vermek doğru değil malesef ama sen dersenki ben sınava girsem 2 ay kadar polis okulunda okuyup okuldan çıkarılınca benim hiç bir zararım olmaz o zaman git ama işini bırakıp gidip orada bir de 2 ay para harcayacaksın cepten ve sonuçta işten çıktığın için maaşınıda alamayacaksın eğer senin için sıkıntı yaratmazsa git.Gir bi sınava bakalım kazanabilecek misin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Kindar27
Kapalı
21 Temmuz 2014 15:32

Kazanıpta okuldan bir iki ay sonra ilişkini keserlerse o üniformayı o ortamı bırakıp evine dönmekte adama evlat acısı gibi koyar

siyah.martı
Aday Memur
21 Temmuz 2014 23:51

Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için sağolun. Durumu daha iyi kavradım. Cevaplardan Şunu anladım ki bu iş imkansız gibi birşey. Dedipiniz gibi kazanıpta sonra gönderilmek kolay. Nerden aldıysam bu raporu almaz olaydım. Sağolun arkadaşlar

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi