Editörler : supporters.
22 Temmuz 2014 11:14

Yardım! Tekirdağ ve Çorlu'da Önerebileceğiniz Kpss A Grubu Kursu

Arkadaşlar Çerkezköy'de ikamet ediyorum.Ve malesef Çerkezköy'de dershanelerin Kpss A Grubu kursları mevcut değil.sadece Genel Kültür -Genel Yetenek grupları var, onlarda sonırlı.

2015 Kpss A Grubu Sınavına hazırlanmak istiyorum.Çerkezköy'e yakın yerlerde (Çorlu-Tekirdağ) önerebileceğiniz Kpss A Grubu Kursları var mı.Yoksa İstanbul'daki dershanelerimi araştırmamı önerirsiniz.

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok memnun olurum.

otto88
Şef
30 Temmuz 2014 14:37

çorlu'da a grubu dersi veren ihtiyaç ve fem akademi var. ikisi de çok yeterli değil. istanbul imkanın varsa o daha iyi seçenek olabilir. ben de 2. senede hazırlanmayı düşünüyorum ama çorlu'da kursa gitmem büyük ihtimal. yine de sen bu iki kurumu bir araştır tabii.

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
30 Temmuz 2014 14:51

sen çorlu'ya iyi hocaların gideceğini sanıyor musun panpa? otur evde kendin çalış, paran da cebinde kalsın.

tenaysare
Aday Memur
07 Ağustos 2014 11:49

ÇORLUDA KPSS DENİLİNCE BİR NUMARA İHTİYAÇ AKADEMİ.. MUTLAKA TAVSİYE EDİYORUM. DAHA İYİSİ YOK.

anderscouncil
Aday Memur
07 Ağustos 2014 23:10

bence hiç yorma kendini o kadar yol masraf falan. kitap al kendin çalış daha yararlı olur.

fiscal drag
Aday Memur
08 Ağustos 2014 21:50

çorluyu düşünüyorsan evde video alıp hazırlanmanı tavsiye ederim

zeplin20
Aday Memur
16 Eylül 2014 14:17

Çorlu ihtiyaç akademi kpss a grubu kursları açıyor hocalar istanbuldan geliyor hocalar alanlarında çok iyiler tavsiye ederim

gunseli_69
Kapalı
18 Eylül 2014 15:20

Seco-zola ozeline mesaj attim bakarmisin?

mcemre59
Aday Memur
01 Eylül 2015 15:34

kesinlikle pınar akademiye tavsiye ederim gercekten harika

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi