Editörler : E.Kayı Han
23 Temmuz 2014 14:25

Fatih Altaylının sözleri karşısında şok oldum...işin aslını bilen var mı

dün teke tek programında altaylının konuğu cübbeliydi...

tayyibin en büyük yalakası olarak bildiğim altaylı her fırsatta tayyibe giydirdi...hatta program kapanırken şöyle dedi : bu hafta sayın ihsanoğlunu haftaya sayın demirtaşı konuk edeceğim 3. adayıda artık kim konuk ederse etsin falan dedi

çok şaşırdım fatih altaylı ve habertürk ekranlarında olcak iş değil bu :-)))))))))

marjinaI
Yasaklı
23 Temmuz 2014 14:27

Alo fatih olayından sonra altaylı zincirleri kırdı köprüleri attı

p00r
Kapalı
23 Temmuz 2014 14:27

Habertürk saf değiştirdi. Normaldir.

Fatih altaylı zaten hep yanar-döner bir adamdı.

marjinaI
Yasaklı
23 Temmuz 2014 14:29

Alo fatih olayında fatih altaylı'ya dokunan konu

Bir anket sonuçları üzerinde başbakanında aralarında bulunduğu 3 kişi arasında geçen konuşmalar mhp oylarından eksiltilip bdp oylarına eklenmesiydi

sosyalleşelimm
Daire Başkanı
23 Temmuz 2014 14:33

sonuçta bu konuşmalarıortaya çıkaran tayyip değil...tayyibe kızgınlığı niye

yoksa tiyatro mu

marjinaI, 10 yıl önce

Alo fatih olayında fatih altaylı'ya dokunan konu

Bir anket sonuçları üzerinde başbakanında aralarında bulunduğu 3 kişi arasında geçen konuşmalar mhp oylarından eksiltilip bdp oylarına eklenmesiydi

ülkücü35
Şube Müdürü
23 Temmuz 2014 14:40

arkadaşlar altaylıdan nefret ederim.

fakat:

alo fatih olayı fatih altaylıyla yaşanmadı

p00r
Kapalı
23 Temmuz 2014 14:45

"alo fatih" başka bir kişi olsa da, konuşmalardan birinde fatih altaylı da var.

ülkücü35, 10 yıl önce

fakat:

marjinaI
Yasaklı
23 Temmuz 2014 14:56

Mhp oylarınından 3 puan silinip bdp oylarına eklenmesi mevzusunda olayın içinde faih altaylı da vardı

ülkücü35, 10 yıl önce

fakat:

ülkücü35
Şube Müdürü
23 Temmuz 2014 15:08

erdoğanın konuşması fatih saraçla diye biliyorum.

haaa nedense ciner grubu akp ile arasına mesafe koydu tekrardan sebebi ne ben bilimiyorum

kirisa
Genel Müdür
23 Temmuz 2014 15:14

fatih altaylıya iftira artmayın.bilip bilmeden konuşmayın.ben altaylıyı 3 yıldır takip ederim yazılarını okurum.hiçbir zaman yalakalık yapmamıştır.hatta ht tv bu adamı burada nasıl tutuyor diye de şaşırırım.önce 2 3 yıl önceki yazılarını okuyun sonra karar verin.hem altaylı chp lidir.bunu da tv de defalarca söylemiştir.

p00r
Kapalı
23 Temmuz 2014 15:21

Artık gazetecileri ve hatta insanları anlayabilmek için 3 yıllık değil, en az 8-10 yıllık ve hatta 15 yıllık ölçeklerde bakmak lazım.

kirisa, 10 yıl önce

fatih altaylıya iftira artmayın.bilip bilmeden konuşmayın.ben altaylıyı 3 yıldır takip ederim yazılarını okurum.hiçbir zaman yalakalık yapmamıştır.hatta ht tv bu adamı burada nasıl tutuyor diye de şaşırırım.önce 2 3 yıl önceki yazılarını okuyun sonra karar verin.hem altaylı chp lidir.bunu da tv de defalarca söylemiştir.

marjinaI
Yasaklı
23 Temmuz 2014 15:51

Olayda iki tane fatih olduğu için kafanız karışıyor

ülkücü35, 10 yıl önce

erdoğanın konuşması fatih saraçla diye biliyorum.

haaa nedense ciner grubu akp ile arasına mesafe koydu tekrardan sebebi ne ben bilimiyorum

namutedil-albatros
Müsteşar Yardımcısı
23 Temmuz 2014 17:32

altaylı strateji adamı değil, patronunun çıkarlarını gözeten bir gazetecidir. bu yüzden ahlaki-manevi standartları yoktur. sadece iyi bir gazetecidir.

bu yüzden siyasilerle bir iyi bir kötü olması doğal.

her siyasi ve kültürel grupla böyle.

kirisa
Genel Müdür
23 Temmuz 2014 17:58

yapacak birşey yok.ben gazetecilere hak veriyorum.çünkü bulunduğun mevkinin aksine bir hareket yaptığında ekmek yiyemezsin.bu insanlarında aileleri var harcamaları var planları var o yüzden bazı şeylere mecburen katlanılıyor.düşünün şimdi yani bir ev almışsınız kredi çekmişsiniz ve patronunuz sizden bazı şeyleri görmezden gelmenizi istedi.siz olsanız ne yaparsınız.değilmi herkes aynı şeyi yapar.

birçoğumuz işten atılırız korkusuyla ses çıkarabiliyormuyuz hayır.e onlarda bir çalışan sonuçta.

p00r
Kapalı
23 Temmuz 2014 18:06

Ali Bulaç tarzı mı?

namutedil-albatros, 10 yıl önce

altaylı strateji adamı değil, patronunun çıkarlarını gözeten bir gazetecidir. bu yüzden ahlaki-manevi standartları yoktur. sadece iyi bir gazetecidir.

bu yüzden siyasilerle bir iyi bir kötü olması doğal.

her siyasi ve kültürel grupla böyle.

namutedil-albatros
Müsteşar Yardımcısı
23 Temmuz 2014 18:57

hayır, ismail kapan tarzı.

p00r, 10 yıl önce

Ali Bulaç tarzı mı?

p00r
Kapalı
24 Temmuz 2014 03:50

Ooo, çok sert :)

hayır, ismail kapan tarzı.

namutedil-albatros
Müsteşar Yardımcısı
24 Temmuz 2014 07:26

adamın gıybetini yaptık durduk yere. arkadaş sarkmasanız olmayacak yav. maillerine bakıyo mu helallik dileyek bari.

p00r
Kapalı
24 Temmuz 2014 11:36

Bakıyordur :)

Twitter hesabına da bakıyor.

adamın gıybetini yaptık durduk yere. arkadaş sarkmasanız olmayacak yav. maillerine bakıyo mu helallik dileyek bari.

uglykidjoe
Müsteşar
24 Temmuz 2014 13:09

En azından zevkli adamdır...Yaşamasını bilir.

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi