Editörler : Pangaea
24 Temmuz 2014 11:15

ilginç gerçekten

70 ve üstü puan alanlar...sizler gösteriş mi yapıyosunuız yoksa gercekten mi endişe edıyosunuz atanamayız dıye.70 altı puan alan arkadasların burda moralını bozmaya gerek yok.ayıp edıyosunuz.sız boyle yaptıkca puanı sıze gore!! ıyı olmayan dıger ınsanlar kontenjan ıcın bıle uğrasmak ıstemıyorlar. moral bozmanın anlamı yok. psikolojık olarak çöküntü yapmanın anlamı yok.

inşallah atanırsınız

ilknurr55
Şef
24 Temmuz 2014 12:15

Hocam yığılmadan bahsettikleri için 70-72 puan aralığı bendedahil olmak üzere tedirginiz özellikle yorumları okuyunca elbet gerginlik oluyor umarım hepberaber bekleyen hocalarımla sevincimizi paylaşırız...

sahrudsahrud
Aday Memur
24 Temmuz 2014 12:25

yığılma yuksek puanda olmaz puan dustukce puan aralaıgındakı kişi sayısı artar zaten 70 ve üzeri alan 750 kişi civarında artık puanları yazmayı bosverın kontenjanı attırmanın yollarına bakalım şimdi ne kadar cok alım olursa subattatda puan iyice duser bu mesleyın gercek sahıplerı atansın yoksa yıne alanımız gecerler

ilknurr55, 10 yıl önce

Hocam yığılmadan bahsettikleri için 70-72 puan aralığı bendedahil olmak üzere tedirginiz özellikle yorumları okuyunca elbet gerginlik oluyor umarım hepberaber bekleyen hocalarımla sevincimizi paylaşırız...

ilknurr55
Şef
24 Temmuz 2014 12:37

Sahrud hocam aslında tüm yorumları okuyorum yani gecensenenin 67si busenenin 70i muhabbeti oldukça karamsar oldum güzel düşüncelerin tşk ederim herşeyin güzel olması dileğiyle

erdem.123
Aday Memur
24 Temmuz 2014 13:01

Siz beden eğitimi öğretmenleri gerçekten acayipsiniz... Eşimde beden eğitimi öğretmeni ve atama bekliyor. Vallahi bu foruma girmediği için şükrediyorum.Ben hayatımda iki kez kpss ye girdim ikincisinde 91 puan aldım ve asla bu puanı burası dışında bir yere yazıp hava atmadım, kimseyi rencide etmeye karamsarlığa itmeye çalışmadım. Hele kendi meslektaşlarıma asla yapmadım. Çoğunuz artistlikten gelip yüksek puanlarla acaba atanırmıyım diye soruyorsunuz. Birbirinize destek olun diyeceğim ama sizden bir halt olmaz...

ilknurr55
Şef
24 Temmuz 2014 13:09

Konuşmalarınıza dikkat edin bence birliğiz bizz..halt keimesini görmemezlikten geliyorum ikitane çocuğa rağmen anne olarak elimden geleni yapıyorum yapıyoruz elbette tedirginliğimiz var hep laylaylomları mı paylaşalım

yozgun78
Aday Memur
24 Temmuz 2014 13:12

91 puan aldığını söyleyerek hava atmamış mütevazi insan. O zaman senin eşinden de bir halt olmaz. Konuşurken terbiyeli ol ! Kendini başka insanlara ahkam kesecek kadar büyük ve tecrübeli mi görüyorsun küçük zekalı ...

erdem.123, 10 yıl önce

Siz beden eğitimi öğretmenleri gerçekten acayipsiniz... Eşimde beden eğitimi öğretmeni ve atama bekliyor. Vallahi bu foruma girmediği için şükrediyorum.Ben hayatımda iki kez kpss ye girdim ikincisinde 91 puan aldım ve asla bu puanı burası dışında bir yere yazıp hava atmadım, kimseyi rencide etmeye karamsarlığa itmeye çalışmadım. Hele kendi meslektaşlarıma asla yapmadım. Çoğunuz artistlikten gelip yüksek puanlarla acaba atanırmıyım diye soruyorsunuz. Birbirinize destek olun diyeceğim ama sizden bir halt olmaz...

erdem.123
Aday Memur
24 Temmuz 2014 13:16

Güzel ablacığım tedirgin ol ama burada senin söylediğin lafla hayatının yönü değişen insanlar var. Ben de, siz de çok iyi biliyorsunuki 1000 ve üzeri alımda beden eğitimi öğretmenliği 70 puanın üstünde kalmaz... Şimdi ne gerek var ortalığı karıştırıp vay ben 72 veya 73 veya her neyse aldımda korkuyorum demeye... laylaylom yapın demiyorum ama sırf egonuzu tatmin etmek için de insanların hayalleriyle oynamayın. Eşim dört yıldır atama bekliyor ve atama beklemenin ne kadar zor bir durum olduğunun birebir şahidiyim... eşimin stresinden burada yazılan her kelimeyi her gün defalarca okuyorum... ben bile bu haldeyken özellikle geçen senenin atama puanına yakın veya hafif üstünde bir puan alan meslektaşlarınızın hayalleriye oynamanın (Ki ben buna meslektaşlarınla dalga geçmek diyorum.) bir anlamı yok.

ilknurr55, 10 yıl önce

Konuşmalarınıza dikkat edin bence birliğiz bizz..halt keimesini görmemezlikten geliyorum ikitane çocuğa rağmen anne olarak elimden geleni yapıyorum yapıyoruz elbette tedirginliğimiz var hep laylaylomları mı paylaşalım

erdem.123
Aday Memur
24 Temmuz 2014 13:20

Kardeşim eşeltirinden sonra son cümlemde hata yaptığımı gördüm... Bir halt olmaz derken genelleme yapmışım... Bunun için özür dilerim. benim kastettiğim kişiler atanacağını bile bile atanacağına dair umutları olan arkadaşlarının hayalleriyle oynayan kişiler. Tekrar özür dilerim yanlış anlaşılmadan dolayı

yozgun78, 10 yıl önce

91 puan aldığını söyleyerek hava atmamış mütevazi insan. O zaman senin eşinden de bir halt olmaz. Konuşurken terbiyeli ol ! Kendini başka insanlara ahkam kesecek kadar büyük ve tecrübeli mi görüyorsun küçük zekalı ...

erdem.123
Aday Memur
24 Temmuz 2014 13:21

Kardeşim eşeltirinden sonra son cümlemde hata yaptığımı gördüm... Bir halt olmaz derken genelleme yapmışım... Bunun için özür dilerim. benim kastettiğim kişiler atanacağını bile bile atanacağına dair umutları olan arkadaşlarının hayalleriyle oynayan kişiler. Tekrar özür dilerim yanlış anlaşılmadan dolayı

yozgun78, 10 yıl önce

ilknurr55
Şef
24 Temmuz 2014 13:27

Erdem Bey

aslında yanlış düşünüyorsunuz ben yorumlarımda atanır mıyım hiç demedim sadece okuduğum yorumlara istinaden kendikendime yazdım kimse kimsenin umuduyla oynuyacak kadar sanmam bu sitede nankör olsun çıkar üçbeş onlarda lagaluga yapar çıkar..ben kimseyi üzmek moral bozmak istemem birazdaha saygı..

Altay Alsancak
Aday Memur
24 Temmuz 2014 14:00

bu mevzulara uzağım ilk defa çalıştım ve girdim sınava. bundan önce 2 oturum üst üste girmişliğim dahi yok. ancak anlamadığım şimdi ben 72 küsür puanla atanamayacak mıyım.

yozgun78
Aday Memur
24 Temmuz 2014 14:18

Önemli değil. Allah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

erdem.123, 10 yıl önce

alen23
Aday Memur
25 Temmuz 2014 03:02

bOK ATANIRIZ

25 Temmuz 2014 10:08

pirsultan hocam ben74 alsım ama emin değilim atanacağımdan korkuyorum 2009 2010 daki gibi olur diye oyuzden daha fazla bastırmak gerek

derhi
Aday Memur
25 Temmuz 2014 11:30

:))gulsem mi aglasam mi bilemedim..haci olmadi elimden geleni yaptim dersin ya..bi sacmalama ya.

gökhan1983, 10 yıl önce

pirsultan hocam ben74 alsım ama emin değilim atanacağımdan korkuyorum 2009 2010 daki gibi olur diye oyuzden daha fazla bastırmak gerek

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi