Editörler : E.Kayı Han
24 Temmuz 2014 16:19

İcra Müdürlüğü Zor bir meslek mi? mutlu olunabilir mi?

arkadaşlar internette araştırdım biraz ama icra müdürlüğü biraz antisempatik gelmeye başladı bana, iş yükünün fazlalığı, risk katsayısının yüksek olması, stres vs.. siz neler düşünüyorsunuz? özellikle icra müdürü olan arkadaşlar cevap verirse mesleğiyle yorum yaparlarsa.

lawww
Aday Memur
25 Temmuz 2014 16:57

ben avukatım, eziliyorlar bizim altımızda.

beteeer
Aday Memur
25 Temmuz 2014 18:36

nasıl yani

Mervekfl
Aday Memur
25 Temmuz 2014 19:06

bende adalet kazandım bu yıl amacım icra müdürlüğü inşallah . hangi mesleği araştırdıysam hep kötülemişler bi meslek hakkında bı tane ıyı yazılıyosa 10 tane kötü herkez şikayetçi . avukatlığı bile ye rden yere vuranlar var doktorluğu bile kimse işinden memnun değil ama ben çok istiyorum ve isteyerek mesleğini sürdürürsen mutlu olursun bence yanılgıya düşme .

muhasebe20
Memur
27 Temmuz 2014 17:41

laww komiksin az yalvarmıyosunuz müdürlere işiniz bitince arkasından ancak soylenıyolar

b4bylon
Aday Memur
27 Temmuz 2014 20:34

genelde avukatlar icra müdürlrine muhtaç deniliyor ama şimdi sen böyle diyince tuhaf oldu. nasıl eziliyorlar mesela siz bir şeyi onaylamadan hareket edemiyor mu icra müdürü, yada icra müdürüne kötü sicil puanı mı veriyorsunuz nasıl eziliyor biraz açıklık getirebilirmisin?

lawww, 10 yıl önce

ordu77
Şube Müdürü
03 Ağustos 2014 14:07

Zor ve itibarsız bir meslek. Başka mesleğe girebiliyorsanız itibar etmeyin derim. Ama başka imkanınız yoksa tercih edin. Size ceza vermek için pusuda bekleyen amirlerin o

lordhaseky
Aday Memur
04 Ağustos 2014 02:44

iyi sallıyorsun kardeşim..icra müdürüne/katibinie ne muameleler çekmiyorsunuz ki dosyamın işi hemen bitsin diye.

lawww, 10 yıl önce

wayybeee
Aday Memur
08 Ağustos 2014 10:55

Bir kere isim dustu icraya gelen giden avukatlarin müdürüm müdürüm deyip nasıl icra mudurunun gözlerinin icine baktigina cok şahit oldum

lawww, 10 yıl önce

fleminx
Daire Başkanı
08 Ağustos 2014 11:20

icra müdürlüğünde 2 yıla yakın çalıştım. hala çalışan arkadaşlarımı ziyarete giderim. 3-4 farklı şehirde icra dairesi gördüm. bırak avukatın icra müdürünü ezmesi vs. herhangi bir avukat, geçtim müdürü, en kıdemsiz icra memurunun önünde iki büklüm olmasın dişimi kırarım. masal anlatmaya gerek yok.

lawww, 10 yıl önce

ufuk137
Şube Müdürü
08 Ağustos 2014 11:59

yazacak çok şey varda kimliğini dahi gizleyen. avukat olup olmadığı dahi belli olmayan lawww ı kaale almak istemiyorum

lawww, 10 yıl önce

Hukuk10
Genel Müdür
08 Ağustos 2014 14:08

normal memurlardan biraz fazla maaşım olsun ama anamdan emdiğim süt burnumdan gelsin ayrıca başka yapacak bir işim yok diyorsanız girin, dünyaya bir kere geliniyor hayatı kendinize zehir etmeyin başka çözümler başka mesleklere yönelmeye bakın olmuyorsa girin kaderde varsa süzülmek neye yarar üzülmek :)

08 Ağustos 2014 15:17

Giriş var çıkış yok, mutluluk yok.. İnşaatta amelelik yap daha iyi, en azından akşam eve gidince yorgun olsan da mutlu uyursun.

lawww
Aday Memur
08 Ağustos 2014 15:56

allahım ya siz hangi dünyada yaşıyosunuz, fantezilere bak yok icra memurunun önünde eğilip bükülüyomuş, yok işini gördürmek içim muamele yapıyomuş, yok kimliğini gizliyomuş. kendi dediklerinize kendiniz inanmıyorsunuz. ezik bir meslek icra müdürlüğü veya memurluğu, hakim savcı avukatın karşısında.

sevi35
Aday Memur
08 Ağustos 2014 19:49

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.4 yıllık lisans mezunuyum.2 yıllık adalet okusam icra müdürlüğü sınavına girebilirmiyim?Önlisans bir alt öğrenim olduğu için diplomam kabul edilirmi?teşekkürler.

Hukuk10
Genel Müdür
11 Ağustos 2014 13:46

maalesef adam doğru söylüyor icra memuru çekinir ama avukattan değil adaletsizlikten misal avukat gider müvekkilinden aldığı parayı yer tek kuruş vermez müvekkili şikayet eder soruşturma izni verilmez usulsüz bir iş yapar şikayet edilir ama soruşturma izni verilmez o yüzden rahattır ama gariban icra memuru işini yaparken basit bir hata yapar avukat gider şikayet eder adamın yemediği ne disiplin cezası kalır ne soruşturma hani bir söz var düzen bozuk diye bende diyorumki düzende bozuk düzülende, burda icra memurunun eğilip bükülmesi bu yüzdendir...

lawww, 10 yıl önce

allahım ya siz hangi dünyada yaşıyosunuz, fantezilere bak yok icra memurunun önünde eğilip bükülüyomuş, yok işini gördürmek içim muamele yapıyomuş, yok kimliğini gizliyomuş. kendi dediklerinize kendiniz inanmıyorsunuz. ezik bir meslek icra müdürlüğü veya memurluğu, hakim savcı avukatın karşısında.

19 Ağustos 2014 15:12

:))) Yılın esprisi olarak ödüle aday bi mesaj. :)

lawww, 10 yıl önce

Hukuk10
Genel Müdür
20 Ağustos 2014 23:23

ah siz yokmusunuz siz yatacak yeriniz yok bilesiniz :) zalimin zulmü varsa mazlumun Allahı var bugün vatandaşa cevretmek kolay yarın hakkın divanı var

lawww, 10 yıl önce

SARI BAŞLIKLI ADAM
Aday Memur
27 Eylül 2014 15:52

sınavdan 90 almanın hiç bir artısı yok tabi 90 küsür alıp elenen arkadaşlar düzgün insanlar değillerseler elenmezler zaten elenen örnekler çok şaşırtıcı 94 alan adamı nasıl elerler ?

muhasebe20
Memur
30 Mayıs 2015 21:37

hakim ve savcılar önemsese birde şu şikayetler bu kadar kolay olmasa çok güzel iş ama hiçte öyle eğilip bükülme yok alnı açık bir müdür, mdr yard ve memur için hak yerini bulacaktır kim eğilip bükülüyosa bi çıkarı vardır biliriz öylelerinide

poyraz5561
Şef
10 Ağustos 2015 10:46

her mesleğin zorluğu vardır ama icra müdürlüğü klasik denilecek zorluk değil. Harbi zor bir meslek. aylık 10 bin tl de alsan emin olun çekilmez, her şey para değil. ben 2845 alıyorum keşke 2 bin alsam da kafam rahat olsa.. aşırı yoğun aşırı stresli ve sadece adınız müdürdür. yoksa uzaktan yakından müdürlükle alakası yoktur..

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi