Editörler : Pangaea
24 Temmuz 2014 23:20

(HİT) İBB ve İstanbul belediyeleri için uzmanlık ve memur kadroları ile ilgili mail organizasyonu

Sayın Yetkili,

Bizler 4291 nitelik koduna sahip Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans bölüm mezunlarıyız. Üniversite öğrenimimiz boyunca; Yönetim Ve Organizasyon, Kamu Kuruluşlarında Halkla İlişkiler, Kriz Yönetimi, İnsan Kaynakları, İşletme, Kişiler arası İletişim, Hukuk, Sosyoloji, Psikoloji, Bilgisayar, İktisat V.B gibi çok geniş yelpazede ders içerikleri ile en etkili biçimde hizmet verecek şekilde eğitim alan biz Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans bölümü mezunları merkezi atamalara ve memur alım ilanlarına yeterli sayıda dâhil edilmemekte ve bu birimlerde öncelik tanınmamız gerekirken hiçbir şekilde öncelik alamamaktayız.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Lisans bölümü mezunları kurumların bünyesindeki * Uzman Memurluk, Memurlık, Bilgisayar İşletmenliği, VHKİ, Sekreter, Daktilograf vb.* idari kadrolar için gerekli bilgi ve niteliklere sahiptirler. Bundan önce yapılan merkezi atamalarda diğer birçok bölümden düşük puanlarla atananlar olmuşken bizim bölümümüzden yüksek puana sahip meslektaşlarımız hala atama umudu ile beklemektedir. Bu sebepten dolayı UZMANLIK kadrolarında ve önümüzdeki atamalarda Kamu Personeli Seçme Sınavı'na giren ve atama bekleyen 4291 kodlu HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM LİSANS mezunlarının kurumunuzda istihdam edilmesini talep etmenizi saygılarımla arz ederim.

iletisimcii
Memur
24 Temmuz 2014 23:40

arkadaşlar e postaları gönderdim... teşekkür ederim emkeleriniz için.. ++

musa1992
Şef
25 Temmuz 2014 09:23

+++

aub67
Kapalı
25 Temmuz 2014 10:13

Rtsci olarak bende gönderdim

musa1992
Şef
13 Ağustos 2014 16:17

++

farzımisal
Aday Memur
15 Ağustos 2014 16:08

https://twitter.com/HitKpss desteklerinizi bekliyoruz...

farzımisal
Aday Memur
02 Eylül 2014 23:00

arkadaşlar beyaz masaya yüklenelim olumsuz da olsa bir geri dönüş oluyor.

https://crmweb.ibb.gov.tr/

Sayın ...

İlgi : 15.08.2014 15:50:01 Tarih ve ... Nolu Başvurunuz

Müdürlüğümüze iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza verilen bilgi aşağıdaki gibidir: "KPSS 2014 Merkezi yerleştirmeye ilişkin şu an itibariyle planlanmış bir çalışma bulunmamaktadır."

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi