Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
26 Temmuz 2014 00:08

2014 yuksek lisans basvuru yardim
arkadaslar 2015 mart ayinda askerlik tecilim dolacak yuksek lisans yapmam lazim marmarayi kacirdim bidaha ilan verirmi sonbaharda yada baska uniler bildiginiz varm? yardimci olurmusunuz lutfen kesin yapmam lazim ales puanim yok sonbaharda giricem alese yardim lutfeb

19.07 gfb
Kapalı
26 Temmuz 2014 00:10

sonbahar ayindaki aleste yuksek lisans a basvurma olasiligim nedir yani ilan veren universiteler az cok bellidur bilen yardA±m ci olabilirmi ona gore alese calisicam ilk hedef devlet olmazsa ozel de pahali ama zor kalirsam yapicam

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
26 Temmuz 2014 00:23

2013 sonbahar ALES puanı ile 2014 Ocak ayında başvuru yaptım... İlk dönem bitti... Yani alım yapan üniversiteler var...

Yüksek lisans yapmak istediğiniz üniversitelerin sitelerinde yer alan Duyuruları düzenli olarak takip edin..

19.07 gfb
Kapalı
26 Temmuz 2014 02:30

cok sagolun

happy571
Kapalı
28 Temmuz 2014 17:31

hocam çok telaş etmeyin eğer askerlik tecili için yl yapacaksanız , anadoluda daha erken ilan veren üniversiteler olur tahminimce yani şubatın 20 si gibi lisans programları başlayacağı için az çok paralel olur tahminimce eğer ales ten (ve dilden) yana sıkıntınız olmazsa yaparsınız bende bahar döneminde başvuru yapacam kısmet olursa ama tabi min 85 almam lazım inşallah vuku bulur ,kolaygelsin iyi bayramlar ...

19.07 gfb
Kapalı
04 Ağustos 2014 11:08

bide siz yds ye nasil calistiniz benim temelim vardi o puani aldim temeli olmayan birisi icin kitap Aneriniz varmA± kardesim de hazirlanicak yds ye ben irem ii die biliorumda cocugun hiA§ temeli yok

happy571
Kapalı
05 Ağustos 2014 16:01

hocam size de selam bu arada bişey sorucam , yüksek lisans a bahar döneminde başvurup kabul edildiniz ya ,güzdekilere göre geri kalma veya benzer bi sıkıntı hasıl olmadu değil mi ? ne bilim geç başlamış olma gibi ...

_neden_, 10 yıl önce

2013 sonbahar ALES puanı ile 2014 Ocak ayında başvuru yaptım... İlk dönem bitti... Yani alım yapan üniversiteler var...

Yüksek lisans yapmak istediğiniz üniversitelerin sitelerinde yer alan Duyuruları düzenli olarak takip edin..

19.07 gfb
Kapalı
06 Ağustos 2014 13:59

beni biriyle karistirdiniz galiba ben bu sene ilkbaharda basvuricam daha basvuru yapmadim okula baslamadim yani ama sorunuza cevap veriyim bahar doneminde baslayanlarla birlikte yeni baslamis gibi kabul edilirsiniz tahminim yeni bir sinif olustururlar guz dAnemin de baslayanlarla ayni yerde egitim almaniz mantiksiz olur hatta imkansiz cunku onlar 1 donem bitirmis olacaklar ben daha once boyle duymustum

happy571
Kapalı
09 Eylül 2014 22:21

hocam anlamadım ki siz 85 aldıysanız zaten güzel bir puan bu gayet artık daha fazlasını alabilmek sizin araştırarak becerebileceğiniz bir şey olur mesela sınav stratejileri ile ilgili bazı dökümanlar var ve yds yönlendirmeli rehber siteler var ayrıca IELT kanaatimce en güzel tabloya sahip sınavlardan idi fakat eşdeğerliği kadırıldı

toefl biraz zor girmedim ama genel görüş bu 7 eylül yds 50 altında gelirse duruma göre ama yüksek ihtima toefl a girmek farz olcak gibi ,inşallah girmek zorunda kalmam

bu arada başladım ben matematik analizde yl ye yani daha kayıt yaptırmadım ama ...mülakatı başarıyla geçtim

biraz kısmet sanki ,başarılar dilerim.

19.07 gfb, 10 yıl önce
bide siz yds ye nasil calistiniz benim temelim vardi o puani aldim temeli olmayan birisi icin kitap Aneriniz varmA± kardesim de hazirlanicak yds ye ben irem ii die biliorumda cocugun hiA§ temeli yok

av.gami
Aday Memur
10 Eylül 2014 12:48

arkadaşlar geçen sene sonbahar alesten 67 aldım. öyp programı için 70 mi olması lazım illa hiçbir şekilde başvuramam mı üniversitelere??? lütfen yardımcı olur musunuz??

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi