Editörler : supporters.

vipkamu
Aday Memur
15 Ağustos 2014 09:46

tesettürsüz calısamama sacmaligi cok sukur son buldu

kvnç
Kapalı
15 Ağustos 2014 09:56

Sen bu kafayla rahat edemezsin :D yok gerçek tesettür yok yalancık tesettür yok açık yok kapalı yıllardır aynı tartışma şu kadınların yakasını bi bırakın artık isteyen tamamen kapanır isteyen üstü kapatıp altı açar sizene yani isteyen gerçekten inandığı için kapanır isteyen gösteriş için herhalükarda buna karışmak sana bana düşmez.Şu ülkedeki kadınlara cidden acıyorum kapanıyor üstü kapamış alt açık diye damgalıyonuz heryerini kapıyor torpil için çıkar için kapanmış oluyor açılıyor bu seferde beni tahrik etti diye yollara düşüyonuz bu ülkede kadın olmak cidden zor.Cayır cayır yanıyonuz resmen.

sea-city2014, 10 yıl önce

gerçek tesettür iyidir.. diğer tesettür ve açıklar tahrik ediyor beni, Beni günaha sokmaya neden oluyolar bir bakıma .öyle giyinmeseler ben de rahat etcem..erkekler bazı bay anlardan daha iffetli..

sea-city2014
Genel Müdür
15 Ağustos 2014 18:51

tesettür iyidir iyidir .. kapanmanın zararı olmaz..polisler subaylarda kapanabilmeli..özgürlüktür bu, açmaya özgürlük deniyor ise kapanmak zaten kişinin kendi bileceği şeydir.. kimseyi de günaha sokmamış olurlar...

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
15 Ağustos 2014 19:08

Bir kişi de isteyen kıçına kadar açar, isteyen kaşına kadar dememiş ya la.

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
15 Ağustos 2014 20:16

Ben bile diyememisim ya la. Kasina kadar kapatir*

vedatmilorunannesi, 10 yıl önce

Bir kişi de isteyen kıçına kadar açar, isteyen kaşına kadar dememiş ya la.

FightForHonor
Daire Başkanı
15 Ağustos 2014 20:43

harbiden can sıkıntısı böyle bişey olmalı

vedatmilorunannesi, 10 yıl önce

Ben bile diyememisim ya la. Kasina kadar kapatir*

vedatmilorunannesi
Genel Müdür
16 Ağustos 2014 13:33

"can sıkıntı"mla neden bu kadar ilgilisin? canın mı sıkılıyor yoksa bebağam?

dipnot: gece çalışanlarla olan örgütlenme ve sendikalaşma faaliyetlerinizi ilgiyle takip ediyoruz :(

FightForHonor, 10 yıl önce

harbiden can sıkıntısı böyle bişey olmalı

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi