Editörler : supporters.
28 Temmuz 2014 21:06

2014'te açilmasi muhtemel sinavlar

2014 KPSS DÖNEMİNDE ACABA HANGİ KURUM SINAVLARI AÇILIR ?

Bence GUY ksin. Bir de SGK ile İl Göç bekliyorum..

al capone 27
Aday Memur
28 Temmuz 2014 21:13

mali hizmetler

esraylmz17
Kapalı
28 Temmuz 2014 21:45

bilmeyenler icin istenen puan tA¼rlerinide yazarsaniz cok iyi olur ona gAre umutlanalim :)

mk-ank
Şube Müdürü
28 Temmuz 2014 22:05

Beklentiler:

28 Temmuz 2014 23:29

arkadaşlar hangi kurum sınav açarsa açsın dikkatli tercih yapın, eleyici olun, balıklama memurluğa atlamayın. size tavsiyem iyi bir üniversiteden mezun olduysanız idealist davranın, er yada geç iyi bir kuruma kapak atarsınız. kalkıp da vatandaşla birebir muhatap olacağınız işleri tercih etmeyin derim. zira en çok sıkıntı çeken, iş tatmini olmayan bu kesimdir. ünvanı uzman yardımcısı olsa da çoğu kişi düz memurun işini yapmaktadır. Bakanlıkların Merkez teşkilatı vazgeçilmeziniz olsun. Ne iş olsa yaparım demezseniz sonunda kazanan siz olursunuz.

remelde
Aday Memur
29 Temmuz 2014 21:23

mali hizmetler p:49

neindaaaavut
Yasaklı
29 Temmuz 2014 23:15

hocam öyle diyorsun da torpil denen illet olduğu müddetçe, işin ne yazık ki biraz şansa kalıyor, (aslında şansa da kalmıyor)

AGAH EFENDİ, 10 yıl önce

arkadaşlar hangi kurum sınav açarsa açsın dikkatli tercih yapın, eleyici olun, balıklama memurluğa atlamayın. size tavsiyem iyi bir üniversiteden mezun olduysanız idealist davranın, er yada geç iyi bir kuruma kapak atarsınız. kalkıp da vatandaşla birebir muhatap olacağınız işleri tercih etmeyin derim. zira en çok sıkıntı çeken, iş tatmini olmayan bu kesimdir. ünvanı uzman yardımcısı olsa da çoğu kişi düz memurun işini yapmaktadır. Bakanlıkların Merkez teşkilatı vazgeçilmeziniz olsun. Ne iş olsa yaparım demezseniz sonunda kazanan siz olursunuz.

Legrande
Aday Memur
29 Temmuz 2014 23:18

+1

neindaaaavut, 10 yıl önce

hocam öyle diyorsun da torpil denen illet olduğu müddetçe, işin ne yazık ki biraz şansa kalıyor, (aslında şansa da kalmıyor)

remelde
Aday Memur
30 Temmuz 2014 00:10

torpil dene şey pek işlemiyor çnemli sınavlarda. mesela muy da işlemedi bnm torpilim. sağlam da torpildi yani.

Legrande
Aday Memur
30 Temmuz 2014 00:14

seninkinden daha sağlamı varmış demekki

remelde, 10 yıl önce

torpil dene şey pek işlemiyor çnemli sınavlarda. mesela muy da işlemedi bnm torpilim. sağlam da torpildi yani.

sosbiluz
Aday Memur
30 Temmuz 2014 21:33

Muyda referans işlemez. Hatta ters teper.

remelde, 10 yıl önce

30 Temmuz 2014 22:36

2015 baharına kadar vmy alımı yapılmayacağını tahmin ediyorum tüm promosyonların eğitimine başlanmadı çünkü eğer alım yapılırsa da 500 kişiden fazlasını beklememek lazım

yıl sonuna kadar ben de guy mhuy il göç gibi alımlar bekliyorum yüklü bir alım

peace88
Şef
31 Temmuz 2014 01:46

Ne kadar yüklü alım bekliyosunuz?

mertinhos
Şef
31 Temmuz 2014 12:25

başbakanlık tetfiş müf.yard.

31 Temmuz 2014 12:31

guydan bir ara 3000 kişilik alım yapılacağı söylentileri vardı açıkçası ben bir seferde bu kadar alım yapılacağına ihtimal vermiyorum bu yıla mahsus 1000 kişilik bir alım yapılabilir eğer 3000 kişi alınacaksa kademe kademe alınacaktır... il göç sınavı için de tekrar 500 kişilik bir alım yapılacağını tahmin ediyorum hatta merkez göç uzmanlığı da her bölüm bazında 20 kişilik kadrolar açılır... mhuy sınavına da 20 katı kadar aday çağırılacak şekilde 400 kişilik bir alım bekliyorum

fazla mı iyimser oldu :))

31 Temmuz 2014 13:24

KOSGEB Uzman Yardımcılığı kuvvetle muhtemel

Gattuso8
Şef
31 Temmuz 2014 14:35

Guy

İL göç

defterdarlık uzm yrd

mali hizmetler

maliye uzm yard

sgk denetmenliği

gümrük denetmenliği

bunlar açacak diye duyumlar dolaşıyor internette sadece duyum kesin olan sadece kasımda Guy sınawı var banko.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi