Editörler : Pangaea
30 Temmuz 2014 02:19

Buram buram ümitsizlik kokan forum ve memurlar.net yönetimi

Hemen her gün merkezi atamadan çıkan kurumlar herkesin canını sıkıyor. 2014/1 kadrolarının azlığı herkesi ümitsizliğe yönlendiriyor. Sol taraftaki editörün seçimi kısmına baktığımda tamamıyla öğretmenlik, alan bilgisi, MEB ve öğretmen sıralamalarından derlenmiş başlıklar görüyorum.

Memurlar.net gibi bir site yapıp memur adaylarına yol göstermeyi, onların sınav/atanma esnası/atanma sonrası sıkıntıları, pozitif yönleri, negatif yönlerine ışık tutmayı düşünüyorsan böyle site olmaz kardeşim burada bir anlaşalım. Editörün seçimine başka branşları da ilgilendiren (iibf olur, mühendislik olur) başlıklar koyarsın.

Ana sayfanda torpilsiz alımlar demek yerine, torpil dönüyor demen lazım. Öğretmenlere 85 bin kadro istenmişken (gözümüz yok) sen de diğer branşlara bence çok ümitli olmayın yaa son atamanın hali ortada gibilerinden bir makale yayınlaman etik değildir. Kurumların yavaşlığı ortada, bir yığın ölen, emekliye ayrılan oluyor. Kadro mücadelesinde buradaki diğer adaylara da destek vermelisin.

3 haftadır ömrüm çürüdü. Felaket tellallığından da, bu sitenin kayırmacılığınından da usandım artık. Bundan sonra burada sadece belli şeyleri takip edip, sıklıkla yorum yapan bir üye olmamaya karar verdim.
Çöplüğünüz sizin olsun. Her yer dersane reklamı dolu, aynı konu hakkında 1000 tane yarım yamalak başlık var, düzenleyen editör yok.
YETTİ BEE!

edibovic
Memur
30 Temmuz 2014 02:24

Aynen hocam bende uğramıyacam. Birbirini yiyen pislik insanlarla dolu burası hepsi de boş muhabbet adamları birşey bildikleri yok, tıngırdıyorlar. Biri bişey sorar 2 gram akıllarıyla dalga geçmeye çalışırlar. Küfür argo sürüsüne bereket hiç takılınacak yer değil.

arkitekt
Kapalı
30 Temmuz 2014 02:28

her şey bitti .. ağzına sağlık

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 02:33

Yanımda olduğunuz için teşekkürler arkadaşlar. Bu sitenin hiçbir objektifliği yoktur. Şahsi tavsiyem bölümünüz ne olursa olsun (iibf, fef, sağlık, mühendislik) facebook gruplarında toplanmanız ve oralarda beyin fırtınası yapıp, organize olmanızdır. Ben öyle yapacağım.

Herkes ana bacı birbirine giydirirken geçen gün "bok" yazdığım için uyarı yedim arkadaşlar. Bok, boktur. Kimseye de bok demedim ayrıca "bok gibi" gibi bir kalıp kullandım. Kimseye hakaret etmedim.

Bu sitenin ikiyüzlülüğü canımı iyice sıktı artık!

baris001
Aday Memur
30 Temmuz 2014 02:38

Boşta duran bilgisayar müh arklar varsa yeni bir site yapsınlar orada toplanalım.

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 02:45

O iş öyle kolay olmuyor maalesef. Burası isim yaptığından her daim revaçta olacak ama bilsinler istiyorum eksikliklerini.

Bu dediğin sözlükler gibi bir şey. Ekşi sözlük ilktir, sonra yüzlerce klon oluştu ve itü, uludağ sözlük dahil hiçbiri bir ekşi olamadı maalesef. En azından facebook'u salık verebilirim. Orada sahte hesaplar arkasında küfreden, eziklik yapan nadir olur.

Ben de isterim yeni bir site ama öyle bir isim oldu ki burası ikamesi yok.

baris001, 10 yıl önce

Boşta duran bilgisayar müh arklar varsa yeni bir site yapsınlar orada toplanalım.

mixxed
Aday Memur
30 Temmuz 2014 02:59

Dediklerinize katılmamak elde değil. Ne zaman anasayfayı açsak başlıklara baksak hep MEB ve öğretmenlerin kadrolarıyla ilgili haberler. Sitenin adını ögretmenler.net olarak değiştirseler daha iyi.

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 03:08

Yanlış yazmışım. Ekranın solu diye, elbette sağı olacak. Galeyana geldik kusura bakmayın.

http://imgur.com/9SWr4N9

Bu nedir?

ssk moskova28
Yasaklı
30 Temmuz 2014 03:12

editörler hakkında ve haksızlıklar karşısında düşündüklerimi yazarsam bi daha buraya yazamam.onun için susuyorum.

her şey bitti, 10 yıl önce

Yanlış yazmışım. Ekranın solu diye, elbette sağı olacak. Galeyana geldik kusura bakmayın.

http://imgur.com/9SWr4N9

Bu nedir?

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 03:12

Forum öyle dandik ki fotoğraf yükleyene, kopyala yapıştır yapabilene madalya takmak lazım.

Ama kendilerini neden düzeltsinler ki? Reklam gelirleri cepte, bir sürü üyeleri halihazırda bekliyor, sürüyle öğretmenin gönlünü yaptıklarını için onlar da cepte.

Ben editörün seçimi olarak 7. sınıflar seçmeli dersini görmek zorunda mıyım? Sağda iğrenç fotoğraflarla süslediğiniz galeriyi görmek zorunda mıyım? Burası memur adayı sitesi mi, seksi resimleri için tıklayınız sitesi mi? Aldıkları tıklardan memnunlar mı acaba?

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 03:15

Bu arada insanlara bu forumda artı ve eksi olarak oylama hakkı getirmişler, lütfetmişler, sağ olsunlar.

İnsanlar art arda oylama bile yapamıyor. Bunun mantığı nedir? 2 saniyede okuyamıyacağımızı mı zannediyorlar acaba?

Ha, bir de her mesajdan sonra 1 dk beklenmesi de saçma. Art arda saçma şeyler yazacak birini 1 dk durdurabilir mi zannediyorlar? Bizi mi yiyorlar?

blackbull88
Kapalı
30 Temmuz 2014 03:16

Bok boktur dostum haklısin site de bok gibi. 92 puanım var mülakat da olsa torpilim var Ama ne gerek kul hakkına. Etkinlik oluyor haberdar olup katkı sağlarmiyiz diye bakıyorum arkadas ogretmenlerden öğretmenlikten tiksindirdiniz be. Bana da uyarı geldi. Hadi uyarin uyarılmak istiyorum anlayana...

mlyc2007
Aday Memur
30 Temmuz 2014 03:19

ikamesi iibfliler.net olabilir bence

O iş öyle kolay olmuyor maalesef. Burası isim yaptığından her daim revaçta olacak ama bilsinler istiyorum eksikliklerini.

Bu dediğin sözlükler gibi bir şey. Ekşi sözlük ilktir, sonra yüzlerce klon oluştu ve itü, uludağ sözlük dahil hiçbiri bir ekşi olamadı maalesef. En azından facebook'u salık verebilirim. Orada sahte hesaplar arkasında küfreden, eziklik yapan nadir olur.

Ben de isterim yeni bir site ama öyle bir isim oldu ki burası ikamesi yok.

arkitekt
Kapalı
30 Temmuz 2014 03:19

google crome kullanıyorsan crome'nin kendi yaptığı ' AdBlock ' uygulaması var bu uygulamayı yüklersen reklamların hiçbirini görmezsin.

Forum öyle dandik ki fotoğraf yükleyene, kopyala yapıştır yapabilene madalya takmak lazım.

Ama kendilerini neden düzeltsinler ki? Reklam gelirleri cepte, bir sürü üyeleri halihazırda bekliyor, sürüyle öğretmenin gönlünü yaptıklarını için onlar da cepte.

Ben editörün seçimi olarak 7. sınıflar seçmeli dersini görmek zorunda mıyım? Sağda iğrenç fotoğraflarla süslediğiniz galeriyi görmek zorunda mıyım? Burası memur adayı sitesi mi, seksi resimleri için tıklayınız sitesi mi? Aldıkları tıklardan memnunlar mı acaba?

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 03:21

Ben o eklentiyi kullanıyorum zaten sorun memur adaylarının toplandığı bir sitede bu foto galerilerin ne aradığı?

arkitekt, 10 yıl önce

google crome kullanıyorsan crome'nin kendi yaptığı ' AdBlock ' uygulaması var bu uygulamayı yüklersen reklamların hiçbirini görmezsin.

her şey bitti
Şube Müdürü
30 Temmuz 2014 03:23

İİBF adayları için olabilir. Ben orada da aktif bir üyeyim zaten ama burası komplike bir site. Her bölüm/branş/eğitim seviyesinde insan var ve böyle bir konseptin ikamesi elbette zordur.

mlyc2007, 10 yıl önce

ikamesi iibfliler.net olabilir bence

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi