Editörler : "eskiyara"Pangaea
30 Temmuz 2014 15:29

Asker Öğretmenliği Bitirip Nakil İşlemleri Yapmak

teskereyi alacağım aynı gün tayin işlemlerimi yapabilir miyim

hopali
Başbakan Müsteşarı
30 Temmuz 2014 15:38

Eski Okulunuza Gidip Okulunuzda Tekrar Başlayacaksınız. Sonra İlişik Kesip Yeni Okulda Başlamaya Gideceksiniz. 1 Günde İlk İlçedeki İşlem Herşey Hazırsa Belki Olur Ama 2. Güne Kalabilir. Vaktiniz Varsa Acele Etmeyin.

ikmal1354
Memur
30 Temmuz 2014 15:46

kararnamem hazır 31'inde askerlik işlemleri dışında işlem yapabilir miyim ? Okul müdürü bir gün bekleyeceksin dedi . Yani 1 ağustosta olacakmış tayin işlemlerim . Doğru mudur bu ?

ikmal1354
Memur
30 Temmuz 2014 15:49

bu arada ildışı tayinim çıktı. yeni okulfaki goreve pzt başlamayı düşünüyorum

asefic
Memur
30 Temmuz 2014 20:43

Hocam ben nasip olursa aynı gün içinde başlayış ve ayrılış yapacağım.

asefic
Memur
30 Temmuz 2014 20:46

Bir problem görünmüyor. Benim sorum acaba başlayış yapınca maaş başlangıcı oluyor mu, yoksa tayinimizin çıktığı yerde başlangıç yapınca mı maaş başlangıcı olmuş oluyor.

ikmal1354
Memur
31 Temmuz 2014 00:08

sen ne zaman gideceksin hocam ?

hopali
Başbakan Müsteşarı
31 Temmuz 2014 01:22

Askerlik Dönüşü Okula Başladığın Zaman Maaşını Güncellerler ve Sisteme Yansır. Gecikirse 1 Gün Geç Yansır. Sonrasında İlişik Kesince İzinli Sayıldığından Sıkıntı Olmaz...

asefic, 10 yıl önce

Bir problem görünmüyor. Benim sorum acaba başlayış yapınca maaş başlangıcı oluyor mu, yoksa tayinimizin çıktığı yerde başlangıç yapınca mı maaş başlangıcı olmuş oluyor.

asefic
Memur
31 Temmuz 2014 02:21

İkmal Hocam, hopali hocamın bahsettiği gibi olursa durum cuma akşamı çıkar hafta sonu ev bakarım. pazartesi de başkangıç yaparım. bu arada senin il dışı atama geçen yıl ki atama değil mi?

asefic
Memur
31 Temmuz 2014 02:22

teşekkür ederim hopali hocam..

ikmal1354
Memur
31 Temmuz 2014 03:45

Evet hocam kaderdaaız. Ben şimdi yoldayım yarın askerliği cuma da nakil işlemlerini halledeceğim. Ben ev ve eşya ile hep miktar para bırakarak halletmeye çalıştım. O anlamda pek sıkıntım yok yani. Ama nir an önce şu işi bitirerek kafamı rahatlatmak istiyorum

mumyagag
Aday Memur
31 Temmuz 2014 13:38

ben istanbulda görev yapıyorum.savk işlemlerimi yaptım.ayın 2 de burdur sonra istanbula eski okuluma dönüp ilişiği kesip askeri öğretmen görev yerime mi gitmeliyim.yeni yerim van muradiye. doğru mu anlamışım?

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi