Editörler : crops35

okkesterbasan
Genel Müdür
09 Ağustos 2014 13:38

Kitlerde dil tazminatı ne kadar olur ?

Golden.x
Yasaklı
10 Ağustos 2014 22:14

çok kişisel bir mesaj olmuş, 500 tl fazla alacağım diye elbette kimse istemediği şehre gitmemeli, ama istediğiniz bir il de çalışmak her zaman daha avantajlıdır

theyrblond
Aday Memur
08 Eylül 2014 10:26

arkadaşım KİT yazma sakın

dtifmim
Kapalı
08 Eylül 2014 10:58

nerde çalışıyon hocam hangi kit

theyrblond, 10 yıl önce

arkadaşım KİT yazma sakın

Harita-33
Aday Memur
09 Eylül 2014 08:38

arkadaşlar botaş hakkında bilginiz var mı

Harita-33
Aday Memur
09 Eylül 2014 08:40

botaş a harita teknisyeni olarak girmeyi düşünüyorum da sizce nasıl

Harita-33
Aday Memur
09 Eylül 2014 09:03

botaş a harita teknisyeni olarak girmeyi düşünüyorum da sizce nasıl

endmuhemr
Aday Memur
10 Eylül 2014 11:25

ben dmo'da çalışıyorum ve eğer aradığınız şey rahatlıksa tavsiye ederim. ancak kurum alım yapar mı yapmaz mı orasını bilemiyorum.

menzil73
Aday Memur
15 Eylül 2014 09:33

Forumda Kadro ve Tayin İsteği (399/2 sayılı KHK'ya göre çalışanlar) sayfamıza icabet edin lütfen bu hepimiz için çok faydalı yorumlar var destekleriniz beklenir

okkesterbasan
Genel Müdür
15 Eylül 2014 11:30

Hocam DMO satınalma uzman yrd. maaşları hakkında bilgin var mı ?

endmuhemr, 10 yıl önce

ben dmo'da çalışıyorum ve eğer aradığınız şey rahatlıksa tavsiye ederim. ancak kurum alım yapar mı yapmaz mı orasını bilemiyorum.

kadriye sultan
Kapalı
16 Eylül 2014 15:32

arkadaşım dmo ile ilgili bilgi almam lazım.siz nerde çalışıyorsunuz.hangi şehir.

endmuhemr, 10 yıl önce

kamufle
Kapalı
17 Eylül 2014 00:52

1yılı sınava veripte sonradan memnun olmamak çok kötü olmalı. bu kadar millet işsizlikten kırılırken umarım ilerde bende böyle demem :(

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
17 Eylül 2014 03:18

harbiden mi hocam o kadar vahim mi durum, bende çok düşünüyorum kit mi yazsam 657 mi diye, maaşı kitlerin daha güzel ama eş durumu bu kadar sıkıntıysa ben 657 ye yöneleyim en iyisi

blackcigaraa, 10 yıl önce

kitlerde tayin çok sıkıntılı.kit çalışanıyım eş durumundan bile müsteşar sokmadan devreye gidilmiyor eşinin yanına..500 tl fazla alacam diye hayatım kaydı..657 yazın rahat edin

civileng-87
Kapalı
22 Eylül 2014 15:32

benim puan da 89 inşaat mühendisiyim KİT yazıcam kesinlikle maaş biz de çoğu kurumda aynı hemen hemen

mesahan
Aday Memur
08 Kasım 2014 15:22

arkadaşlar ben de dmo dayım. satınalma uzman yardımcıları asalet alınca 3 lira alıyor

kadriye sultan
Kapalı
11 Kasım 2014 09:53

kurum içi yükselme sınavları oluyor mu?

mesahan, 9 yıl önce

arkadaşlar ben de dmo dayım. satınalma uzman yardımcıları asalet alınca 3 lira alıyor

Golden.x
Yasaklı
11 Kasım 2014 10:30

Kit yazma diyenlere aldırış etmeyin, ya amiriyle arası kötüdür, ya postanede memurdur, ya da tayinini yaptıramıyordur, bu kimseler kişisel mesaj yazıpda insanları malesef yanlış yönlendiriyor,

Puanı yüksek arkadaşlar kitleri tercih etmeleriyle ilgili memurlar netin kendi yazısında bile var. yıllık izin sadece kitlerde diğer yıla devredilemiyor o yıl kullanılmaz ise yanıyor 657 de devredilebiliyor bunun haricinde her yönüyle 657 den daha avantajlıdır , Bu yazdıklarım düz memur için. aksini idda eden buyursun

Golden.x
Yasaklı
11 Kasım 2014 10:45

Dışarıdan gelen vatandaşla muhattap olmayıp,657 li memurdan daha fazla maaş alıp, iş yükü son derece az olup da memnun olmayanlar da var, işin garip tarafı burnunun ucunu göremeyen bu kişiler başkalarınıda yanlış yönlerdirdiklerinin farkında değil.

kaymakamlık bina içerisinde tüketici hakem heyetine uğradım akşama kadar kuyruk olmuş vatandaşın işiyle cebelleşen memurun canı yok mu? adamlar wc ye sırayla gidebiliyor.

eleman yazmış kit yazma ? hangi kit'i yazmasın nereyi yazmasın sen önce bunu bir açıkla, dhmi de kit yazmasın mı ? merkezi atamada en yüksek puanla kapatan kurum, TCDD yazmasın mı yada MKE,

Bu bilgi sahibi olmadan fikir yürüten arkadaşlar İnşallah bu dediğim o canı olmayan memur arkadaşların yaptığı işte çalışmak zorunda kalırlar görürüm o zaman nere iyi ya da nere kötü!

mesahan
Aday Memur
11 Kasım 2014 17:47

Arada oluyormuş ama ben 1 senedir çalışıyorum olmadı

ihtiyaca göre kurum yönetimi belirliyor

kadriye sultan, 9 yıl önce

kurum içi yükselme sınavları oluyor mu?

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi