Editörler : "eskiyara"Pangaea
01 Ağustos 2014 18:10

Okul müdürleri Ağustos'ta okulda mı?

lise diplomamı kaybettim.yenisini çıkartmam lazım.bunu için de mezun olduğum okula gitmem gerekiyomuş.(sene 2014.teknoloji çağında.neyse. o konuya girmeyim şimdi)

diyeceğim ağustos ayında bu işi halledebilir miyim?

asaygin
Müsteşar
01 Ağustos 2014 19:26

müdürsüz okul olmaz :) o yoksa vekili vardır

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
01 Ağustos 2014 19:37

teşekkür ederim.

yine de benim içim rahat değil ya..sanki eski okuluma gitmek için 2 saatlik otobüs yolculuğu yapıcam ama sonuçta okulda ne müdür ne vekil bulamıcam da,akşamı gittiğim şehirde geçirmek zorunda kalacam,öğretmenevine bilmem ne kadar bayılcam diye içim içimi yiyor..

asaygin, 10 yıl önce

müdürsüz okul olmaz :) o yoksa vekili vardır

HannZooo
Yasaklı
01 Ağustos 2014 19:56

:)))

adakızı
Genel Müdür
01 Ağustos 2014 20:56

gitmeden önce telefon edin siz de :/

birKEDİgördümSANKİ, 10 yıl önce

teşekkür ederim.

yine de benim içim rahat değil ya..sanki eski okuluma gitmek için 2 saatlik otobüs yolculuğu yapıcam ama sonuçta okulda ne müdür ne vekil bulamıcam da,akşamı gittiğim şehirde geçirmek zorunda kalacam,öğretmenevine bilmem ne kadar bayılcam diye içim içimi yiyor..

bendemedimmi
Aday Memur
01 Ağustos 2014 21:45

Evet teknoloji çağında böyle bir başlık açılması bence de garip...

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
01 Ağustos 2014 22:53

teknoloji çağında sorumun cevabını internet üzerinden öğrenmek telefonla sorup öğrenmekten daha teknolojik geldi bana

HannZooo
Yasaklı
02 Ağustos 2014 01:13

bakkal değil bu okul.öyle kapatıp gidemezler kafalarına göre.

adakızı
Genel Müdür
02 Ağustos 2014 17:00

geçen sene dün göreve başlamak için gittiğim okulda idareden bir kişi bile yoktu. biri hastaymış, birinin çocuğu hastalanmış, ikisi izinliymiş. kalan ikisi neredeydi onu bilmiyorum :) yasal olarak okulda bulunmak zorunda olsalar da yine yasal hakları olan durumlardan dolayı okulda bulunamayabilirler. bu nedenle telefon edip gideceğiniz tarihte okulda olup olmayacaklarını öğrenmeniz sizin için daha iyi olacaktır diye düşünüyor ve aramanız gerektiği konusunda ısrar ediyorum :)

birKEDİgördümSANKİ, 10 yıl önce

teknoloji çağında sorumun cevabını internet üzerinden öğrenmek telefonla sorup öğrenmekten daha teknolojik geldi bana

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi