Editörler : supporters.
05 Ağustos 2014 12:54

İstanbul Uzman Akademi 2015 kpss.

Muhasebe Ferhat yıldız

İktisat Yüksel bilgili

Maliye Arda Hakan bu 3 derse yazdığım hocalar giriyormuş bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

bedooo
Aday Memur
05 Ağustos 2014 15:23

Güncel

cmllcm
Memur
05 Ağustos 2014 16:21

Aynı kadro FEM 'de de var ?!?!

JBSay
Şef
05 Ağustos 2014 16:51

giden var mı bu istanbul uzman akademi ve uzman kariyer aynı dershane mi ??

bedooo
Aday Memur
05 Ağustos 2014 18:16

Femdekini bilmiyorum. Uzman kariyere giden kimse yok mu? Bu hocaların kitapları yok satıyor ders veriyorlar neden kmse birşey yazmıyor?

pencerelerim
Aday Memur
06 Ağustos 2014 01:01

Uzman akademi ve Uzman kariyer aynı kurumlardır... Hocalar deslerinize girer... kursun kendince artı ve eksi yönleri vardır...

Size söylenen hocalar derslere mutlaka girer... ancak dönem ortasında hoca ile anlaşmazlık yaşanırsa hoca bırkır gider... 3 ders için iyi hocalardan bahsetmişsiniz... diğer hocaların da alanlarında uzman hocalar olduğu söylenir... ancak diğer üç ders için pahalı hocalar tutulduğu için kalan derslere çok da öyle uzman hocalar girmez...

Görüşmeye gittiğinizde 1-2 saat kadar bir görüşme ile ikna edilmeye çalışılırsınız... size her şey toz pembe anlatılır... sizinle samimiyet kurulmaya çalışılır... ancak dersler başladığında ve yılın ortasına gelindiğinde hiç de öyle olmadığını... yönetimle inanılmaz sıkıntılar yaşayarak anlarsınız... sıkıntınız olduğunda kendinize ilgilenecek bir muhatap asla bulamazsınız... hocalar kursun kadrolu hocaları olmadığı için soru sormaya hoca bulamazsınız... çünkü sürekli kursta durmazlar... ders saatleri size haber verilmeden değiştirilir... sınıfınız kalabalık değilse o grup size sorulmadan kapatılır... 20 kişilik sınıflardan bahsedilir ancak sınıf 30 kişinin altında olursa hoca maliyetini çıkaramaz... ancak bunlar görüşmede size bambaşka bir dille anlatılır...Çok fazla deneme sınavı yaptıklarını söylerler... Ancak ilerleyen zamanlarda o denemelere kimsenin katılmadığını görürsünüz...denemeler 2-3. ayda başlar... siz daha konuların başındasınızdır... bu da sizin moralinizi bozar... sorduunuzda gaz vermek için yapıldığı söylenir... aslında amaç söyledikleri kadar denemeyi alel acele verip kurtulmaktır...kursun geçke başarı oranı KPSS'de %1 bile değildir...DGS'de bu oran %3'ü geçmez...
Size %70-%80'in üzerinde başarı olduğu söylenir...isim isterseniz 3-5 gerçek olmayan isim sayılır... ya da isimler gerçektir de aldıkları puanlar 60'ı bile geçememiştir... Son olarak 15-20 yıllık kurum olduklarını söylerler daha 2. yıllarındalar...

Bahsettiğiniz 3 ders aslında alanında uzman kişilerce belli müfredat çerçevesinde çok rahat anlatılacak derslerdir... siz ilgi gösterirseniz zaten rahatlıkla yapabileceğiniz derslerdir... özel püf noktalar kurs hocalarının tümü tarafından zaten bilinir... bunların yanında Türkçe-Matematik hocaları çok önemli...diğer derslerin hocaları çok önemli... sadece 3 ders ya da 3 hoca için KPSS'ye hiç başlamayın..

KPSS sizden tüm derslerinizin eksiksiz olmasını ister... Hoca isimleri ticari kaygılardan dolayı verilir... deiğim gibi 3 güçlü hoca maliyeti zaten o kurs için yüklüdür diğer derslere iyi hoca tutulamaz....
Dikkatli düşünün... Reklamı iyi yapılan ürünün içi boştur... Renkli sözlere kanmayın... verdiğiniz para kurslar için geçim kaynağı... sizin içinse geleceğiniz... dikkat edin...

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 01:23

Çok sağol baya açıklamışsın mantıklı geldi dediklerin. Dediğin gibi pek kurumsallaşmış gözükmüyor fiyat olarkta su ana kadar en ucuzu bunlar hem o 3 uzman hocaları getır hemde diğer dershanelere göre daha düşük fiyat ver kafam baya karıştı..

.

pencerelerim, 10 yıl önce

Uzman akademi ve Uzman kariyer aynı kurumlardır... Hocalar deslerinize girer... kursun kendince artı ve eksi yönleri vardır...

Size söylenen hocalar derslere mutlaka girer... ancak dönem ortasında hoca ile anlaşmazlık yaşanırsa hoca bırkır gider... 3 ders için iyi hocalardan bahsetmişsiniz... diğer hocaların da alanlarında uzman hocalar olduğu söylenir... ancak diğer üç ders için pahalı hocalar tutulduğu için kalan derslere çok da öyle uzman hocalar girmez...

Görüşmeye gittiğinizde 1-2 saat kadar bir görüşme ile ikna edilmeye çalışılırsınız... size her şey toz pembe anlatılır... sizinle samimiyet kurulmaya çalışılır... ancak dersler başladığında ve yılın ortasına gelindiğinde hiç de öyle olmadığını... yönetimle inanılmaz sıkıntılar yaşayarak anlarsınız... sıkıntınız olduğunda kendinize ilgilenecek bir muhatap asla bulamazsınız... hocalar kursun kadrolu hocaları olmadığı için soru sormaya hoca bulamazsınız... çünkü sürekli kursta durmazlar... ders saatleri size haber verilmeden değiştirilir... sınıfınız kalabalık değilse o grup size sorulmadan kapatılır... 20 kişilik sınıflardan bahsedilir ancak sınıf 30 kişinin altında olursa hoca maliyetini çıkaramaz... ancak bunlar görüşmede size bambaşka bir dille anlatılır...Çok fazla deneme sınavı yaptıklarını söylerler... Ancak ilerleyen zamanlarda o denemelere kimsenin katılmadığını görürsünüz...denemeler 2-3. ayda başlar... siz daha konuların başındasınızdır... bu da sizin moralinizi bozar... sorduunuzda gaz vermek için yapıldığı söylenir... aslında amaç söyledikleri kadar denemeyi alel acele verip kurtulmaktır...kursun geçke başarı oranı KPSS'de %1 bile değildir...DGS'de bu oran %3'ü geçmez...
Size %70-%80'in üzerinde başarı olduğu söylenir...isim isterseniz 3-5 gerçek olmayan isim sayılır... ya da isimler gerçektir de aldıkları puanlar 60'ı bile geçememiştir... Son olarak 15-20 yıllık kurum olduklarını söylerler daha 2. yıllarındalar...

Bahsettiğiniz 3 ders aslında alanında uzman kişilerce belli müfredat çerçevesinde çok rahat anlatılacak derslerdir... siz ilgi gösterirseniz zaten rahatlıkla yapabileceğiniz derslerdir... özel püf noktalar kurs hocalarının tümü tarafından zaten bilinir... bunların yanında Türkçe-Matematik hocaları çok önemli...diğer derslerin hocaları çok önemli... sadece 3 ders ya da 3 hoca için KPSS'ye hiç başlamayın..

KPSS sizden tüm derslerinizin eksiksiz olmasını ister... Hoca isimleri ticari kaygılardan dolayı verilir... deiğim gibi 3 güçlü hoca maliyeti zaten o kurs için yüklüdür diğer derslere iyi hoca tutulamaz....
Dikkatli düşünün... Reklamı iyi yapılan ürünün içi boştur... Renkli sözlere kanmayın... verdiğiniz para kurslar için geçim kaynağı... sizin içinse geleceğiniz... dikkat edin...

pencerelerim
Aday Memur
06 Ağustos 2014 01:30

Estafurlah...Ama KPSS için daha güvenilir kurumlar var... Köklü kurumları araştırın... 1-2 kurum var hiç şikayet duymadığım... Özelden yazdım isimlerini... benim bildiklerim ve güvenilir olduğuna inandıklarım bunlar...

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 01:38

Cevap attım. Lutfen konu hakkında bılgısı olanlar paylaşsın kımse paylaştığı birşeydn dolayı eksilmz

JBSay
Şef
06 Ağustos 2014 11:58

hocam ben gidecektim kafam karıştı..şu köklu kurumları bir de bana mesaj atsan

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 12:26

Özelden yazdım.

JBSay, 10 yıl önce

hocam ben gidecektim kafam karıştı..şu köklu kurumları bir de bana mesaj atsan

cmllcm
Memur
06 Ağustos 2014 13:03

zaten bu ekip sadece bağcılar şubesine gelecekmiş

kotipelto
Aday Memur
06 Ağustos 2014 13:17

Arkadaşlar konu ile alakasız ama bişeyler sormak istiyorum. Ben Temmuz 81 doğumluyum. KPSS ye kaç kez girme hakkım olur? Okuldan mezun olduktan sonra 10 sene bankacılık yaptım. Şimdi muhasebe ofisim var ama kpss girmediğim için müthiş pişmanlık yaşıyorum. Kartal yaşıyorum. Burada Murat Dersaneleri var.. Bu kadar uzun aradan sonra dersaneye giderek şansımı denemem sizce mantıklı mı?

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 15:46

Yanlışınız olmasın ben görüştüm hocalar diğer subelerımızede gdyr dedir sn uzmanakademıye yazılmayı dusunyr musun?

cmllcm, 10 yıl önce

zaten bu ekip sadece bağcılar şubesine gelecekmiş

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 15:48

Kpss ye gırme hakkı dıye bırsey yok sanırım fakat bazı kurumlarını yas sınırı var 30 gbı 35 gbı bu kadar uzun süre aradan sonra hazırlanmak bıraz zor bnce yinede en iyi siz bilirsiniz..

kotipelto, 10 yıl önce

Arkadaşlar konu ile alakasız ama bişeyler sormak istiyorum. Ben Temmuz 81 doğumluyum. KPSS ye kaç kez girme hakkım olur? Okuldan mezun olduktan sonra 10 sene bankacılık yaptım. Şimdi muhasebe ofisim var ama kpss girmediğim için müthiş pişmanlık yaşıyorum. Kartal yaşıyorum. Burada Murat Dersaneleri var.. Bu kadar uzun aradan sonra dersaneye giderek şansımı denemem sizce mantıklı mı?

kotipelto
Aday Memur
06 Ağustos 2014 16:09

Bir dersane ile görüştüm.. Alan+GK GY 5000 tl civarı fiyat aldım.. "Sizin gibi sınırda gelip derece yapan öğrencilerimiz oldu" dediler.. Fiyat yüksek ama ileride keşke dememek için şansımı denemek istiyorum.

bedooo, 10 yıl önce

Kpss ye gırme hakkı dıye bırsey yok sanırım fakat bazı kurumlarını yas sınırı var 30 gbı 35 gbı bu kadar uzun süre aradan sonra hazırlanmak bıraz zor bnce yinede en iyi siz bilirsiniz..

cmllcm
Memur
06 Ağustos 2014 16:31

piyasada o fiyatı veren tek kurum "Murat"

kotipelto, 10 yıl önce

Bir dersane ile görüştüm.. Alan+GK GY 5000 tl civarı fiyat aldım.. "Sizin gibi sınırda gelip derece yapan öğrencilerimiz oldu" dediler.. Fiyat yüksek ama ileride keşke dememek için şansımı denemek istiyorum.

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 17:18

Ben de katılıyorum murattan başka o fıyatı çekecek dershane yok.

bedooo
Aday Memur
06 Ağustos 2014 17:20

Cmilcm sn uzmanakaddmıye gitmeyi düşünüyor msn?

cmllcm
Memur
06 Ağustos 2014 19:11

Araştırıyoruz arkadaşlarla netleştiremedik ama Murat'a yakın duruyoruz.Onun da Kadıköy Şubesine bir tane artist kütük koymuşlar danışmaya.Adam sallamaz tavır içinde.Onu görmezden gelrsek olabilir.İhtiyacı aradım onlarda hukuka avukatlar,maliyeye gelir uzmanı geliyo falan dediler aklıma yatmadı fazla.Sonuçta orası danışmanlık ofisi değil :) Avukat olan biri sınavları ne kadar takip eder ne kadar umursar bunların hepsi soru işareti ¿ Ayrıca gelir uzmanını maliye dersine sokmak da neyin kafası anlayamadım.Bu bahsettiğim kadıköy şubesi için diğer şubeler farkliymiş.

bedooo, 10 yıl önce

Cmilcm sn uzmanakaddmıye gitmeyi düşünüyor msn?

cmllcm
Memur
06 Ağustos 2014 19:27

Bu arada en güzel kadro Fem' de var ama orda da "Paralelci Meridyenci" diye fişlenmek var :) Oranın da kadrosunu gördükten sonra diğer kurumlarınki kesmiyo açıkçası :) Marmara Akademiye gittik öğenci almıyolarmış sınav sistemi bozulmuş kpss kalkabilirmiş falam diye bahane söylediler de hiç inandırıcı gelmedi.Anladığım kadarıyla piyasaya yenilmişler.Çözüm Akademi bildiğiniz P3 dersanesi havasında.Ben A grubunu sordum bana Coğrafyacı ortaklarıymış onu anlattı adam :) Karacana gittim orası da Açıköğretim havasından çıkamamış.Gezmeye devam bir süre daha.Neticede kimse ayranım ekşi demiyo ama benim izlenimlerim bu yönde.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi