Editörler : E.Kayı Han
06 Ağustos 2014 14:10

infaz koruma memurunun sağlık durumu tayini başvurusu yapması için nasıl bir yol izlemelidir

hastalığı ile ilgili durumu tedavi olduğu hastaneden mi belgelemelidir yoksa bulunduğu ildeki hastaneden tedavi olamayacağının mümkün bulunmadığını belgelese yeterlimidir bilgisi olan büyüklerimiz yazarsa sevinirim süreç hakkında

mkocak03
Aday Memur
12 Ağustos 2014 09:25

Heyet raporu olmasi yeterli hangi hastaneden oldugu onemli degil

The warder
Aday Memur
15 Ağustos 2014 19:38

Acaba ortodontı (diş teli ve çene ameliyatı olan bır tedavi) tedavisi bulunduğu ilde yoksa olur mu

The warder
Aday Memur
15 Ağustos 2014 19:44

Belli bir zamanı var mı acaba yoksa her zaman isteyebılır mıyız

erkan kaplan
Aday Memur
28 Ağustos 2014 19:23

Merhaba arkadaşlar ben Amasya da görevli İkm. Yim eşim kayseri de Diyanet İşleri Başkanlığı nda öğretmen ve engelli kardeşi var.onun yanına sağlık mazereti nden tayin olabilir miyim?

derderbo
Yasaklı
02 Eylül 2014 14:23

Rahatlıkla tayin alabilirsiniz öğretmen üst kadro olduğu için sorun çıkartacaklarını sanmıyorum.

Özelliklede 16-08-2014 te DPB nın yeni yayınladığı memurların yer değiştirme yönetmeliğiyle.Tavsiyem o yönetmeliği iyi inceleyin.

erkan kaplan, 10 yıl önce

Merhaba arkadaşlar ben Amasya da görevli İkm. Yim eşim kayseri de Diyanet İşleri Başkanlığı nda öğretmen ve engelli kardeşi var.onun yanına sağlık mazereti nden tayin olabilir miyim?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi