Editörler : F16 Gökçen
09 Ağustos 2014 16:31

kasım celbi için askerlik başvurusu yapanlar önemli

arkadaşlar perşembe günü diplomayı alıp kasım celbi için askerlik şubesinden işlemleri başlattım aöf 4 yılllık işletme diploması ile yedek subay olma şansım varmı?? daha önce yapanlar yada tanıdıkları yapmoş olan varsa bilgi lütfen!!!

inzardergisi
Memur
09 Ağustos 2014 17:44

Evrak olarak ne istediler başvuru için bilgi verirmisiniz

nova34
Aday Memur
09 Ağustos 2014 18:34

inzardergisi bende cuma yaptım kasım celbine 3 fotokobi diploma 2 transkrip 2 cüzdan fotokobisi

dresc
Aday Memur
09 Ağustos 2014 22:42

birsey sorcam kasim icin basvursak eylulde iptal ettirebilirmiyim ikm mulakatina giricem kazanirsam tecil ettircem kazanamazsam vakit kaybetmeden kasimda gitmek istiyorum boyle bisey olabilirmi kasima basvurup vazgectim gibisinden ?

ReMeMber-Me
Kapalı
09 Ağustos 2014 23:05

cvp:Yedek subaylık genelde mühendislik ve tıp okuyanlara veriliyor.

cvp:En erken şubatta gidersiniz.

cvp:Bozdurulan tecil geri alınmaz.

ugco
Aday Memur
10 Ağustos 2014 01:47

Ben de bu hafta başvurucam kısmetse.

Emir90
Şef
18 Ağustos 2014 18:16

Aöf mezunu olupta Yedek subay olan var mı bilmiyorum ama sen bunu bosver. Yedek subay olarak basvurursun, olamassasn gene kısa dönem yaparsın. Soncuta kaybedecegin birsey yok :)

Yalnız Yedek Subaylık (As Teğmen) cıkarsa, 2-3 aylık bir eğitimi var. Eğitimleride biraz zorlar. Yani pat diye As Teğmen olmuyorsunuz. Bence bi eğitim aşamalarını araştırın, sonra kara verin.

samatyaboy
Aday Memur
18 Ağustos 2014 23:22

yanlış demiş.ben cuma günü müracaat ettim.kasım celbi yazdı beni.24-27 ekim yerim belli olcakmış

ReMeMber-Me, 10 yıl önce

cvp:Yedek subaylık genelde mühendislik ve tıp okuyanlara veriliyor.

cvp:En erken şubatta gidersiniz.

cvp:Bozdurulan tecil geri alınmaz.

haytaros
Memur
19 Ağustos 2014 12:01

15 agustosa kadar basvuranlar kasım gider.eylül 30 a kadar da tecil yaptirabilirsiniz tekrardan.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi