Editörler : E.Kayı Han
12 Ağustos 2014 17:51

imamlık müktesebi olan müezzin

arkadaşlar 2 ay önce imamlıktan müezzinliğe geçtim,tekrar imamlığa dönmek için şuan ki nakil kurallarımı geçerli yoksa farklı bir yol izleyebilirmiyim.il içi veya il dışı bilgisi olan arkadaşlar bir yol gösterebilirse sevinirim.

göve
Aday Memur
12 Ağustos 2014 18:32

benim durumumda aynı hocam. 2.ayda imamlıktan müezzinliğe geçtim.dün atama dairesini aradım . il dışı imamlık veya müezzinliğe başvurabilirmiyim diye çelişkili cevaplar verdi . son olarak siz ikys den basvurunuzu yapın sistem kabul ederse girebilirsiniz dediler.dün gece başvuru yaptım imamlığa ama halen onaylanmadı.bu onaylama işi müftülüklerde mi yoksa diyanette mi yapılıyor bilmiyorum neden bu kadar bekletildiğini. hakkımızda hayırlısı

muvahhidkul21
Aday Memur
12 Ağustos 2014 19:08

hocam başvurunuz onaylanırsa burada paylşırsanız sevinirim..

maras 46 enes
Aday Memur
12 Ağustos 2014 23:03

sağolun hocam cevap gelince paylaşırsanız sevinirim

göve
Aday Memur
13 Ağustos 2014 20:31

onaylanıp onaylanmadığını yazacam inş. arkadaşlar. ama henüz bir cevap yok niçin bekletiliyor bilmiyorum gecen ay basvuran arkadaşlar bilmesi gerek ne kadar sürede basvuruyu onayladıklarını bizleri aydınlatırlarsa seviniriz.

nkrc
Aday Memur
13 Ağustos 2014 22:43

hocam başvuru şartlarını iyi okuyun bende 1.5 yıl oldu imamlıktan müezzinliğe geçeli ama bulunduğun ünvanda 2 görev yapma şartı var . 2 yıl müezzin olarak görev yapmanız gerekiyor. başvuru şartlarındaki 7. maddeyi okuyun

göve
Aday Memur
27 Ağustos 2014 09:19

Başvuru Reddedildi. Red Sebebi : DİB Atama ve Yer değş. yönet. 20. Md. (b) bendinin 2. Fık. uyarınca

göve
Aday Memur
27 Ağustos 2014 09:23

cvp bu şekilde arkadaslar

maras 46 enes
Aday Memur
27 Ağustos 2014 14:19

sağolun hocam

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler