Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : c.nazanbalmumu_adam
18 Ocak 2007 10:31  

Kapalı
ARKADAŞLAR ŞİRKET ELEMANLRI 4/ BEY GEÇİRİLİYOR!!!!!

ARKADŞLAR SON ALDIĞIM BİLGİLERE GÖRE VE DUYUMLAR BU YÖNDE ŞİRKET ELEMANLARININ 4/B SİTATÜSÜNE SOKMAK İSTİYIR SAYIN RECEP AKDAĞ. PEKİ 4/B LİLER NE OLCAK KADRO GÖRÜŞMELRİNİZ MECLİS GÜNDEMİ AMA YA REDDEDİLİRSE NE OLACAK SONUŞ 4/B Lİ ARKADŞLAR KPSS YE GİRDİKLERİ HALDE KADROYA GEÇEMEYECEKLER BU ALLHTAN REVAMİ DÜZ LİSE MEZUNU İŞLETME MUZUNU MÜHENDİSLERİN HASTAHNELERDE İŞİ NE BU ŞİRKET ELEMANLARI SAĞLIK MEMURLARINI YERİNE ALINDİLAR SAYGILAR....

18 Ocak 2007 10:41

dogru_söz51

öyle bişey yok saçmalamayın

18 Ocak 2007 11:12

madur..

feriyos bu haberi nerden okudun bana adresini tam verebilirmisin tşk

18 Ocak 2007 22:01

erdos06

kafadan uydurmayın böle seyleri ya yasa da 4 b elemanı kesinlikle sınavla alınmalıdır diyor daha 4 b nin ne oldugunu bilmiyosunuz

19 Ocak 2007 08:20

toldoserkan

YA FERİYOSMUSUN NESİN BÖYLE SAÇMA SAPAN ŞEYLERİ NİE YAZIYON NERDEN DUYUYON BÖYLE SALAK ŞEYLERİ 4B ATANMASI İÇİN ŞİRKET ELEMANIN O ŞARTLARI TAŞIMASI LAZIM. SEKRETERLİK DİPLOMASI OLMAYAN Bİ ADAMI NASIL ATARSIN SEN 4B OLARAK MANYAKMISIN NESİN BÖYLE ŞEYLER YAZIP DA GÜNDEMİ MEŞGÜL ETME BOŞUNA YERE

19 Ocak 2007 08:40

latif_53

ARKADAŞLAR SAĞLIK BAKANLIĞIYLA HİÇBİR RESMİ BAĞI OLMAYAN TAŞERON ŞİRKET ELEMANLARI NASIL BAKANLIK TARAFINDAN KADROYA ALINIR...

19 Ocak 2007 09:18

4/B lii :(((((

:))))) çok saçma!!!

19 Ocak 2007 11:37

latif_53

kadro olayı olsa bile akıl var mantık var biz taa başından beri hakedenlere kadro vermeden onlara verebilirler mi aklınız alıyor mu?

19 Ocak 2007 13:44

feriyos
Kapalı

ya bakın arkadaşlar adamlara tıbbi sekreter kursu vermişler bizzat ankara keçiören araştırma hastahensindeki arkadaştan duydum adamlar siz kadroya geçirilrken onlar da sınava girmeden 4/ b kadrosuna geçecek hepsi ak petini torpilli

19 Ocak 2007 13:46

feriyos
Kapalı

admalar bunları hesaplıyor siz burda birleşemiyosunuz bile sorun araştırın keçiören araştırma hastahnesi nde bu olaydan dolayı kasıp kavruluyor. hemide bu kişiler düz lise mezunu bizim gibi ssağlık meslek lisesinide bitirmiş değil sorun bana hemen ön yargılı davranmayın kib.

19 Ocak 2007 14:20

toldoserkan

FERİYOS KARDEŞ APTALMISIN SEN BİZ 4 YETMEDİ 2 SENE DAHA OKUDUK TIBBİ SEKRETER OLDUK ÖYLE Bİ KURSLA O DİPLOMA VERİLEBİLİRMİ DEDİKLERİNE KENDİN DE İNANIYORMUSUN SEN. HİZMET İÇİ EĞİTİM FİLAN VERMİŞ OLABİLİRLER BÖYLE Bİ SAÇMALIK MÜMKÜN DEĞİL EĞER BAKANLIK ÖYLE BİSEY YAPACAKSA BUNU SINAVLA YAPAR MERAK ETME SEN KAFANI YORMA BU SAÇMA KONUYUDU DA KAPAT

19 Ocak 2007 15:04

latif_53

feriyos sana soyleyim dostum her hastane bunu yapıuyor sebebi ne biliyor musun... bakanlık her hastanenin iso belgesini almasını istiyor onun için herkese yani şirket çalışanlarına bu kursu veriyorlar...

19 Ocak 2007 19:57

sedanur

insanlar amma saçmalıyor oldu canım sen gel torpille şirket elemanı ol memleketinde sonra kolayca 4/b li ol bizde ta uzaklardan memleketimizi bırakıp atanıp gelelim öyle yağma yokkkkkkkkk.

21 Ocak 2007 15:31

savatage362
Yasaklı

olurr mu öyle şey adam alsın bütün tanıdıklarını memur yapsın mümkün değil türkiye karışır

21 Ocak 2007 16:11

dogru_söz51

arkadaşlar bu başlığı bırakın artık bak her yorumda üste çıkıyor lütfen yazmayın artık. son söz haber asparagas hatta bunu yazan arkadaş yazıyı biryerinden okumuş. başver hiç yazmayın kızmayın artık. konumuza dönelim ve hakkımız olanı almak için kadro için açılmış başlıkları destekleyelim. burda zaman kaybı var.

21 Ocak 2007 21:02

profyakup

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=203700

Yeni ve çok ciddi bir haber var. Lütfen tıklayın

Toplam 15 mesaj