Editörler : Pangaea
14 Ağustos 2014 13:36

fromaslan
Kapalı
14 Ağustos 2014 16:08

kurumla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

moratora
Şef
14 Ağustos 2014 18:34

Kazananlar sadece Ankara'da mi istihdam edilecek?

muhendisin salatasi
Şube Müdürü
14 Ağustos 2014 20:41

iller bankası uzman yardımcılıgı 657 ye tabi sozleşme mi imzalıyor yoksa kendi ozel sozleşmelerini mi imzalıyor.ayrıca merkezi atamaya bir engel teşkil ediyor mu.bunlar onemli sorular.ayrıca moratora tabloya bakarsan sorunun cevabını alırsın 20 tane neredeyse bolge mudurlugu ve ankara var saygılar

fromaslan
Kapalı
14 Ağustos 2014 20:45

Kendi personel kanunu varmış, istediğin zaman istifa edebiliyormuşsun

muhendisin salatasi
Şube Müdürü
14 Ağustos 2014 20:55

teskler aslan basvuracakmısın buna aslında basvurulabilir gibi ne diyorsun bu uzman yardımcılıgı hakkında neler dusunuyorsun sende mak muhsun herhalde

fromaslan, 10 yıl önce
Kendi personel kanunu varmış, istediğin zaman istifa edebiliyormuşsun

moratora
Şef
14 Ağustos 2014 21:42

muhendisin salatasi tesekkur ederim, bakmistim ama demek ki telefon basta acamamis tabloyu, simdi gorebildim.

moratora
Şef
14 Ağustos 2014 22:31

Peki nereye gidecegimize kendimiz karar verebiliyor muyuz? Eger oyleyse birden fazla kisi ayni yeri istediginde ne oluyor?

dnzsfk
Memur
15 Ağustos 2014 09:22

ben sitesinden başvurdum, orada bölge müdürlüğü tercihi vardı ama bana da saçma geldi açıkcası.

dnzsfk
Memur
15 Ağustos 2014 09:24

Birde bir arkadaş şu sözleşme durumunu açıklayabilir mi acaba. Kadro gelmez mi, sözleşme bittiği vakit kurumla ilişkimiz kesilir mi?

Sözleşmeli uzman yardımcılığı nedir, benim bildiğim 3 yılın sonunda zaten uzmanlık için sınava girmek gerekmiyor muydu? Uzman olmadan gönderecez demenin kibarı mıdır bu?

fromaslan
Kapalı
15 Ağustos 2014 10:12

Benim de sözleşmeli kısmı kafamı karıştırdı. dün aradım sordum. 657'yle paralel dedi. ama tabi ileride nolur bilmiyorum. 657li olsa mükemmel bir kadro olurdu. ama maaşı bu kadar iyi olmazdı o zamanda. daha fazla bilgi almak isteyenler bu telefonu arayabilirler:0312 3033311

ama arkadaşlar gerçekten gidip kalmayı düşünenler başvursun, 3 ay sonra merkezide tercih yapacaklar boşa ziyan etmesin. benim tereddütümün diğer bir kısmı da bu zaten. acaba beklesem kasımda memleketim olur mu düşüncesi. bence iller bankası memleketinde açılan olan varsa hiç düşünmesin girmeye çalışsın. maaşı çok iyi. telefondan maaşla ilgili de bilgi alabilirsiniz...

seliscat
Aday Memur
15 Ağustos 2014 11:14

yds 50 ve üzeri istiyor... 7 eylül'de YDS sınavı var. ve bir hafta on gün geç olması sebebiyle girsek en az 70 80 alacağımız sınav yüzünden dil kriterlerini yerine getiremediğimiz için başvuramıyoruz... arayıp sordum olmaz 29 ağustosa kadar açıklanmış olması lazım...

welcome to Turkey...

fromaslan
Kapalı
15 Ağustos 2014 11:25

ya sizce mühendis olarak merkezi atama mı yoksa bu ilan mı? iş güvencesi kısmı kafamı karıştırıyor.

ozgurs59
Daire Başkanı
15 Ağustos 2014 11:28

ben de aynı durumdayım en son 2008de 61 almıştım.tekrar da girmemiştim, eylül için başvurumu yaptım.

çok zamansız oldu bu iller bankasının alımı...

seliscat, 10 yıl önce

yds 50 ve üzeri istiyor... 7 eylül'de YDS sınavı var. ve bir hafta on gün geç olması sebebiyle girsek en az 70 80 alacağımız sınav yüzünden dil kriterlerini yerine getiremediğimiz için başvuramıyoruz... arayıp sordum olmaz 29 ağustosa kadar açıklanmış olması lazım...

welcome to Turkey...

seliscat
Aday Memur
15 Ağustos 2014 11:31

ama böyle saçma bir durum olmaz ki... 10 gün için insanlar mağdur edilir mi?
sanki ilbank her ay alım yapıyor da bu kadar rahat herkes... bu ay girmesen bi dahaki ay girersin rahatlığındaydı konuşan adam.
en azından YDS sonbahar için böyle bi istisna yapılmalı... ben şikayet bölümünü bulamadım e mail atacağım.

ozgurs59, 10 yıl önce

ben de aynı durumdayım en son 2008de 61 almıştım.tekrar da girmemiştim, eylül için başvurumu yaptım.

çok zamansız oldu bu iller bankasının alımı...

muhendisin salatasi
Şube Müdürü
15 Ağustos 2014 11:33

maaş konusunda bilgisi olan yazarsa normalde taşrada daha dusuk alıyor diyorlar uzman yardımcıları.

fromaslan
Kapalı
15 Ağustos 2014 11:43

maaşı yazdığım telefondan öğrenebilirsiniz. brüt maaş 4026 tl. net 2900 tl'ye geliyor. ayrıca 3 ayda bir çift maaş varmış ve yıl sonunda banka karından temettü olarak 1 maaş daha alınıyormuş. yani 17 maaş gibi bir şey var. gayet iyi yani. yıl sonu vergi dilimine girerse yine devletteki ortalama mühendis maaşına denk olur. iş güvencesi noktasında sorun yoksa 10 numara 5 yıldız kadro. memleketimde alım olsa daha şevkle asılırdım. ama gene de uygun şehre başvuracağım.

ama gerçekten buraya yerleşirse merkezi atamada tercih yapmayacak kişinin yerleşmesini çok istiyorum. o yüzden iyi düşünün lütfen, yazık olmasın kadroya...

muhendisin salatasi, 10 yıl önce

maaş konusunda bilgisi olan yazarsa normalde taşrada daha dusuk alıyor diyorlar uzman yardımcıları.

ozgurs59
Daire Başkanı
15 Ağustos 2014 11:45

aradım ben insan kaynakları bölümünü

başvurunun son tarihinden 10 gün sonra yds sınavının olduğunu ve mağduriyetimizi dile getirdim.

ve çok anlayışlı bir beyefendi bir sonraki alımı takip edin dedi.. !

seliscat, 10 yıl önce

ama böyle saçma bir durum olmaz ki... 10 gün için insanlar mağdur edilir mi?
sanki ilbank her ay alım yapıyor da bu kadar rahat herkes... bu ay girmesen bi dahaki ay girersin rahatlığındaydı konuşan adam.
en azından YDS sonbahar için böyle bi istisna yapılmalı... ben şikayet bölümünü bulamadım e mail atacağım.

d0gii
Memur
15 Ağustos 2014 11:58

Yılda 17 maaş olduğunu düşünürsek maaş ortalama 4100 tl ye geliyor bir terslik var bence :)

fromaslan, 10 yıl önce

maaşı yazdığım telefondan öğrenebilirsiniz. brüt maaş 4026 tl. net 2900 tl'ye geliyor. ayrıca 3 ayda bir çift maaş varmış ve yıl sonunda banka karından temettü olarak 1 maaş daha alınıyormuş. yani 17 maaş gibi bir şey var. gayet iyi yani. yıl sonu vergi dilimine girerse yine devletteki ortalama mühendis maaşına denk olur. iş güvencesi noktasında sorun yoksa 10 numara 5 yıldız kadro. memleketimde alım olsa daha şevkle asılırdım. ama gene de uygun şehre başvuracağım.

ama gerçekten buraya yerleşirse merkezi atamada tercih yapmayacak kişinin yerleşmesini çok istiyorum. o yüzden iyi düşünün lütfen, yazık olmasın kadroya...

fromaslan
Kapalı
15 Ağustos 2014 12:05

ya yazdığım numaradaki beyefendinin verdiği bilgileri paylaşıyorum. isterseniz arayıp sorun. yalan konuşmuyordur herhalde, bilemedim yani...

d0gii, 10 yıl önce

Yılda 17 maaş olduğunu düşünürsek maaş ortalama 4100 tl ye geliyor bir terslik var bence :)

d0gii
Memur
15 Ağustos 2014 12:31

İzmir-Karabağlar'da idi sanırım yeri oraya gitmeyi planlıyorum bir ara.Bir mühendis bulup tüm detayları öğrenmek istiyorum.Eğer maaş kısmı dediğiniz gibiyse hakkaten çok güzel.

fromaslan, 10 yıl önce

ya yazdığım numaradaki beyefendinin verdiği bilgileri paylaşıyorum. isterseniz arayıp sorun. yalan konuşmuyordur herhalde, bilemedim yani...

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi