Editörler : cihan27E.Kayı Han

Kapalı
15 Ağustos 2014 14:48

EğitimBirSen

Merhabalar ben kasım ayında sendikadan isifa fotmunu okul müdürüme verdim fakat okul müdürüm dilekçemi vermeyi hep erteliyor eminmisiniz falan filan ve 9 ay boyunca benden aidat kesikdi ben sendikayla ilişkimin kesilmesini ve ödenmiş aidatlarımı geri almak istiyorum nereye şikayette bulunabilirim okul müdürümün bu konuda başının ağrımasını istiyorum

sea-city2014
Genel Müdür
26 Ağustos 2014 14:53

mobbing vs. hk. sıkıntı olmuycaksa ben okul müdürlüğüne dilekçe yazardım, ve o da işe yaramayıp üyeliğim devaam etseydi ilçe/il eğitim müdürlüğüne yazrdım ..ama sendika muhtemelen 9 aydır nerdeydin deyip aydatları geri vermez..

09 Eylül 2014 10:34

seni tebrik ederim yeliz 42 sendikadan istifa ettiğin için

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü
25 Eylül 2014 14:19

edememiş ki daha :)

Allah yardımcısı olsun. ne müdürler var mobbing yapan. darbesini yedim ben. dilekçeyi doldur fotokopisini çek (fotokopi evinde dosyanda dursun) ver müdüre tartışmaya girmeden odadan çık. gerisi ona kalmış. sıkıysa yapmasın. işte o zaman ben filanca tarihte dilekçemi verdim der fotokopisini gösterirsin.

siyabendislam, 10 yıl önce

seni tebrik ederim yeliz 42 sendikadan istifa ettiğin için

sea-city2014
Genel Müdür
25 Eylül 2014 17:43

vermedi derse nolcak sayı no aldın mı, ne malum sonrasında hazırlamadığın ya da verdiğin .. :)

cakmakmehmet2001, 10 yıl önce

edememiş ki daha :)

Allah yardımcısı olsun. ne müdürler var mobbing yapan. darbesini yedim ben. dilekçeyi doldur fotokopisini çek (fotokopi evinde dosyanda dursun) ver müdüre tartışmaya girmeden odadan çık. gerisi ona kalmış. sıkıysa yapmasın. işte o zaman ben filanca tarihte dilekçemi verdim der fotokopisini gösterirsin.

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü
25 Eylül 2014 18:39

evet doğru söylüyorsun sayı numarası önemli. yada iadeli tahhaütlü postaylada gönderebilir.

sea-city2014, 10 yıl önce

vermedi derse nolcak sayı no aldın mı, ne malum sonrasında hazırlamadığın ya da verdiğin .. :)

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi