Editörler : E.Kayı Han
19 Ağustos 2014 11:12

Osmanlı insanlar sırf ölümü sürekli hatırlasın diye camilere yada şehir merkezlerine kabristanlar yaptırmıştır. Biz ne yapmışız. Ölümü unutturmak için ücra köşelere yaptırmışız

Allah bilir

Sen bir de istanbulda yaşıyorsun

Emeklilik Uzman, 10 yıl önce

önce türbe yaparlar sonra o türbeyi camiye çevirirler !

bakınız eyüp sultan

19 Ağustos 2014 23:02

ışit müslüman değil ki amellerini tartalım.münafıklar topluluğunun iyi işimi olur? olmaz. ila cehenneme zümera

20 Ağustos 2014 13:16

ışıde müslüman diyen münafıktır...

m kucuk
Daire Başkanı
21 Ağustos 2014 10:10

Yazık sana be!

Elbette daha sonra serbest bırakmıştır ama hangi şartlarda? Neden yasakladı ki acaba ne ola ki bundaki sebep? Ben sana sorgulatmaya çalışırken sen beni cahil yerine koyuyorsun, yok daha sonra serbest bırakmış da.. Sanki ben bunu bilmiyorum.

Türbelerden medet uman milyonlar var be, şu an Allah'a aracı edip bu ölülerden medet umanlar var. Ayrıca bunların keramet sahibi olduğuna da inanıyorlar. Şirk tuzağına düşmek işte bu kadar kolay.

osmanlının-dirilişi, 10 yıl önce

Geçici süre yasaklamıştır. Son bizzat kendisi gidin kabirlerinizi ziyaret edin demiştir.

Ama siz işinize geleni alıp işinize gelmeyeni almıyorsunuz

21 Ağustos 2014 11:27

soru şöyle sorulmalı !

islamiyette kefene cep dikilmez !

peki o zaman firavun mezarı gibi diğer yatan ölülerden ne farkı var ki bu sıradan bir kulun !?

osmanlı zamanında üzerine basılmasın diye saygı anlamında üzerine taş konulmuş,

sonra kuşlar su içsin diye ufak su süslemesi ile başlayan

sonra devletli nişanlarıyla övünsün diye

torunları süslü püslü mezartaşının başında sarık tan tut fese kadar süsleme sanatında

ne kadar varlıklı olduğunu göstere göstere süsleye süsleye dahası devlet kadar büyük türbelerle devletine 1000 şükür eden sıradan vatandaşın yoldan geçerken edeceği duası fazla olur diye diye

sükse üzerine sükse yapa yapa

en sonunda ne oldu osmanlı !?

m kucuk, 10 yıl önce

Yazık sana be!

Elbette daha sonra serbest bırakmıştır ama hangi şartlarda? Neden yasakladı ki acaba ne ola ki bundaki sebep? Ben sana sorgulatmaya çalışırken sen beni cahil yerine koyuyorsun, yok daha sonra serbest bırakmış da.. Sanki ben bunu bilmiyorum.

Türbelerden medet uman milyonlar var be, şu an Allah'a aracı edip bu ölülerden medet umanlar var. Ayrıca bunların keramet sahibi olduğuna da inanıyorlar. Şirk tuzağına düşmek işte bu kadar kolay.

21 Ağustos 2014 13:56

bu forum ölmüş be ! böyle laf olsun diye bir nabız yoklama mesajı attık

forum grubunda nabız kalmamış ! forum resmen kabız olmuş ! :(

Emeklilik Uzman, 10 yıl önce

uf canım çok sıkılıyor keşke bir kaç tane daha türbe uçursalar da akşama haberlerde heyecanlansak :D

21 Ağustos 2014 14:38

siyaset forumunda ki şu yorum çok ilginçti !

http://forum.memurlar.net/konu/2043828/2.sayfa#3d7e4106-2529-e411-a1b0-14feb5cc13c9

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi