Editörler : Pangaea
18 Ağustos 2014 17:11

18 Ağustos Tarihli Resmi Gazete

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/08/20140818-5-1.pdf

Forumda böyle bi şey paylaşılmış, bugün resmi gazetede yayınlanmış kadro olarak açık belirten kurumlar var. Burada bizlik pek kurum yok aslında ama geçen alımda bizi tercih eden Çay İşletmeleri var mesela yada "memur" kadrosu belirtmiş bikaç teknik kurum var. Yaklaşık 100'e yakın memur kadrosu var.

Bu kurumlara ağırlık vermeli miyiz? Bi yorumu olan var mı?

carslantas01
Daire Başkanı
18 Ağustos 2014 17:20

Tabi ağırlık verelim hocam. Listeye şöyle bir baktım bir sürü Haberleşme Memuru, Memur, Uzman kadrolarında açık var. Neden oralara bizler girmeyelim.

mkdpsb
Memur
18 Ağustos 2014 17:22

ihdas edilen derken kuruma alması için izin verilen (onalara ayrılan) personel sayısı mı? Öyle ise bu sayı hangi dönem için geçerli acaba.yakın bi döenmse 2104/2 de işimize yarayabilir. Bu kurumları hedef edinelim. özellikle memur ve vhki pozisyonları var onlar bizim için uygun.

Geci
Genel Müdür
18 Ağustos 2014 17:25

Önümüzdeki Kasım ataması için olduğu yazılmış B forumunda, inşallah öyledir de bi kısmını biz alabiliriz.

kazansak da gitsek
Aday Memur
18 Ağustos 2014 17:58

öyleyse buraya o uygun kurumların maillerini bilen varsa atsın gören direk göndersin

sonofbacchus
Kapalı
18 Ağustos 2014 17:58

Ne yapalım arkadaşlar şimdi, birileri durumu özet geçsin operasyona başlayalım.

Geci
Genel Müdür
18 Ağustos 2014 18:00

Benim topladığım enerji bakanlığına ait kurumların emailleri arasında bazıları var aslında. Bu gece yada yarın sabah toplu halde çıkarmaya çalışırım bunların emaillerini ben.

iletisimcii
Memur
18 Ağustos 2014 19:46

çok iyi olur geci kardeşim... biraz yüklenelim bu kurumlara...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi