Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Ağustos 2014 09:33

Adana' yi bilenlerden yardim istiyorum

BANA BU OKULLAR IYI M I KOTU MU CEVRE ACISINDAN NASIL BILGI VEREBILIR MISINIZ LUTFEN BEN HIC BILMIYORUM :(

YÜREĞİR

-Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-Çamlıbel Anadolu Lisesi

-Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-Kiremithane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-Seyhan Rotary Anadolu Lisesi

-Şehit Abdullah Aydın Emer Anadolu Lisesi

-Yüreğir İMKB Mesleki ve Teknik Lisesi

SEYHAN

*Akkapı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

*Şakirpaşa Anadolu Lisesi

*Tepebağ Anadolu Lisesi

SARIÇAM

*Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi

*Sarıçam Mesleki ve Teknik anadolu Lİsesi( kız Meslek)

*Sevim Tekin Anadolu Lisesi

kaff_keff
Memur
20 Ağustos 2014 09:40

Hocam yüreğir genel anlamda çok iyi bir ilçe değil. Öğrenci profili biraz sıkıntılı ama rotaryi kesinlikle yazın. Köklü bir anadolu lisesi.

Birde adanada nerede oturup nereye gitmek istiyorsunuz? Bazı okullar oturduğunuz yere ters olabilir.

olizvell
Aday Memur
20 Ağustos 2014 09:44

hocam adanalıyım yardım edebilirim

olizvell
Aday Memur
20 Ağustos 2014 09:45

tepebağ çarşının merkezinde hocam

20 Ağustos 2014 09:46

yuregirde rotary iyi bir okul, seyhanda tepebag merkezi konumda, adi gecen meslek liseleri kotu.

kaff_keff
Memur
20 Ağustos 2014 09:47

Bu arada gözümden kaçmış adana tic odasını(Ato) kesinlikle tercih edin. Vasıta sıkıntısıda yaşamazsınız. Zaten üniversite yolundadır ve güzel, köklü bir okuldur.

olizvell
Aday Memur
20 Ağustos 2014 09:48

sarıçam bölgesi yüreğire göre az da olsa öğrenci profili iyidir

20 Ağustos 2014 10:00

Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

-Kiremithane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

bunlardan uzak dur.

rotary benim mezun olduğum okul, Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi(ato) da eşimin mezun olduğu.

ikisi de tüm liseler anadolu lisesi olmadan önce anadolu lisesi olan 7 okuldan en iyileri arasındaydı.

Ato nun eğitimi daha güzel, hem de barajın yanında, ormanın içinde çok güzel.

atoyu ilk sıraya yaz bence.

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 10:03

ben yuregır serın evlerde oturacagım. feke de calısıyordum ve hıc memnun degıldım sımdı de burada kotu bır yere gelmekten cok korkuyorum bılmedıgım ıcınde caresız hıssedıyorum yardımlarınız ıcıntesekkur ederım

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 10:44

bır de bu meslek lıselerınden tercıh yapmak zorunda kalacgım sıralaması nasıl olabılır acaba?

fenklok
Aday Memur
20 Ağustos 2014 13:27

hocam ben yüreğir/kiremithane çocuğuyum.. listedeki okullardan yüreğir içinde rotary anadolu lisesini yazabilirsin köklü anadolu lisesidir. seyhanda tepebağ çarşı merkezindedir ama öğrenci profili biraz sıkıntılıdır. diğer liseleri es geçin bence. sarıçam için ise sevim tekin olabilir genelde çevre köylerden öğrenciler gelir yazabilirsiniz. Saygılar.

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 13:51

hocam dıgerlerını es gesme gıbı bır durumumyok kı bende yazmayı hıc ıstemıyorum ama mecbur yazacagım yoksa feke ye gıdıp gelmek zorundayım kı bu da benım ıcın cok zor olacak bu meslek lıselerı arasında kotunun ıyısını secmeye calısıyorum sızlerden yardım alarak :(

bu Sarıcam dakı meslekı ve teknık anadolu lısesı ıyı gıbı kız meslek lısesı en azından ama 25 km mantıklı mı yazmak acaba?

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 14:22

es geçmeyin buranın en kötüsü bile fekeden iyidir

ben de sınıf öğretemniyim sarıçam kız lisesei

yeni okulum evliya çelebi ilkokulunun 3. katında imiş

serin evleride oturcaksanız en yakına göre

akkapı ve şakirpaşa evinize ters olur

1. seyhan rotary

2.sarıçam ato

3.şehit abdullay aydın emer Yavuzlar toki içerisinde

4.tebebağ lisesi

5.sevim tekin lisesi

6.kiremithane lisesi

7.atatütrk lisesi önceki gibi karışık değil sağlık meslek lisesi oldu

8.imkb lisesi

9.çamlıbel liseis araba varsa yakın bu sene binası yeni yapıldı ceyhan yolundan otobana giderken arka tarafta

10.sarıçam kız lisesi

11. karşıyaka lisesi yamaçlının içinde öğrencileri biraz dersleri önemsemiyor

12. 13 .akkapı ve şakir paşa

siz bazıların sırası değiştirebilirsiniz ben evinize ve okulun durumuna göre sıraya koymaya açlıştım

inş yardımcı olabilmişim

yld emre, 10 yıl önce

hocam dıgerlerını es gesme gıbı bır durumumyok kı bende yazmayı hıc ıstemıyorum ama mecbur yazacagım yoksa feke ye gıdıp gelmek zorundayım kı bu da benım ıcın cok zor olacak bu meslek lıselerı arasında kotunun ıyısını secmeye calısıyorum sızlerden yardım alarak :(

bu Sarıcam dakı meslekı ve teknık anadolu lısesı ıyı gıbı kız meslek lısesı en azından ama 25 km mantıklı mı yazmak acaba?

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 14:56

tesekkur ederım hocam yardımcı oldunuz tabı kı. bır degısıklık yapıp sarıcam kız meslegı 3. sıraya yazmayı dusunuyorum uygun mu sızce

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 15:17

mesafe önemli değil diyorsan

serinevlerden sarıçam kız lisesine dolmuş gidiyorsa

yazın

benimle aynı binayı kullanmış olursunuz

yld emre, 10 yıl önce

tesekkur ederım hocam yardımcı oldunuz tabı kı. bır degısıklık yapıp sarıcam kız meslegı 3. sıraya yazmayı dusunuyorum uygun mu sızce

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 18:00

hocam karar verdiniz herhalde

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 20:54

hocam karar veremedım kı cok zor bır karar sarıçam daki meslek lısesınde kararsız kaldım. gıdıp gelmek zor olur dıye.

sıralama soyle olsa

Rotary

Adana ticaret odası

Tepebağ

Sevim tekin

Atatürk saglık meslek

sarıcam kız meslek .

endustrı meslek yazıp yazmama konusunda acayıp korkularım var hocam :(

aslında . tercıhı sarıcam kız meslek dusunuyorum ama dedıgım gıbı gıdıp gelme benı tedırgın edıyor yoksa dıger sartları guzel olan bır okul

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 21:03

okullarda öğretemnler arabaları ile gidiyorlar zaten sorun olmaz fekeden iyidir yaz gitsin

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 21:06

şehit aytdın emer i yazmamışsınız listeye ben ce onuda ekleyin

yld emre
Aday Memur
20 Ağustos 2014 21:20

hocam bu okul ıyı mı bırde yuregır İMKB nasıl

mavi0101
Şube Müdürü
20 Ağustos 2014 21:43

şehit abdullah emer aksantaş tokilerinin içinde serinevlerden tek dolmuşla gidersin öğrenci durumu çok kötü değil

yüreğir imkb ceyhan yolunda yavuzlar kanalı boyunca gidince ceyahan yoluna e-5 döndüğğümzde bu okul

öğrenci profili o kadar iyi değil

bence yazın ikisinide

yld emre, 10 yıl önce

hocam bu okul ıyı mı bırde yuregır İMKB nasıl

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi