Editörler : Pangaea
21 Ağustos 2014 07:31

Deniz ulastirma isletme ve gemi makineleri isletme muhendisligi mezunlari icin neden merkezi atama k
Gemilerde ve denizcilik özel ?irketlerinde bir omur boyu calisilmaz. devlette bolumlerimizle ilgili hiç merkezi atama kadrosu açilmiyor ve aciktan atamalar bir elin parmaklarini gecmiyecek kadar az. denizciligi birakmayi dusunen arkadaslar gelecek icin ne planliyor mantikli bi tavsiyesi olan varsa paylassin :) daha da onemlisi merkezi alim kadrosu acilmasi icin nasil bir calisma yapabiliriz? azimsanmayacak kadar cok mezun olmamiza ragmen devlette yillardir merkezi alim yapilmayan bolumlerdeniz daha da kotusu bu problemle ilgili tek bi baslik bile acilmamis, hic tartisilmamis.

gigags10
Aday Memur
21 Ağustos 2014 15:35

katılıyorum, konunun takipçisi olalım, bu başlıkta toplanıp hrm fikirlerimizi paylaşalım, hem de toplu şekilde hareket edelim.

omeraladag
Aday Memur
21 Ağustos 2014 21:32

binali yildirim baAYbakan olsa bize A§ok kadro aA§ilirdi :)
21 Ağustos 2014 21:44

o bölümü o işi yapmak için okumadınız mı..zaten sınırlı sayıdalar..o bölüme giden o işi özel sektörde yapmak istediği için gider...madem o işi yapmıcaksın neden okursun ki..git makina oku inşaat oku ille de mühendis olacaksan..

indigo35
Daire Başkanı
22 Ağustos 2014 03:44

Devletin gemisi mi var ki sizi alsın.Denizcilik alanı devlette ölü.

omeraladag
Aday Memur
22 Ağustos 2014 10:55

"ben daha olmedim ki" nickli arkadas memurlar.net forumlarinda bakteri ve enfeksiyon gibi hareket eden ve kendisine oyle davranilan bi yazar arkadasimiz oncelikle bilmeyenler ogrensin. bu seferde bizim basligimiza konu hakkinda vasifli veya bilgisi varmis gibi bulasmis.

1a-KaKTüS
Kapalı
22 Ağustos 2014 11:09

Adam gerçekleri söylüyor bence, rüyadakileri uyandırmaya çalışıyor..

Kızmakta haklısınız ama, ben olsam bende kızarım, kim o tatlı rüyadan uyanmak isterki..

omeraladag, 10 yıl önce
"ben daha olmedim ki" nickli arkadas memurlar.net forumlarinda bakteri ve enfeksiyon gibi hareket eden ve kendisine oyle davranilan bi yazar arkadasimiz oncelikle bilmeyenler ogrensin. bu seferde bizim basligimiza konu hakkinda vasifli veya bilgisi varmis gibi bulasmis.

omeraladag
Aday Memur
22 Ağustos 2014 11:13

baAYta devlette denizcilik uzmanligi, gemi survey kurulu uzmanligi, denizcilik mustesarligi, kiyi emniyeti genel mudurlugu, ulastirma ve haberlesme bakanligi, gemi trafigi servisi, gumruk muhafaza ve en cokda denizcilik egitimi veren universite gibi kurumlarda branAYlarimizla ilgili gorevlerde ilanlar aA§ilmaktadir. (daha ismi aklima gelmeyen veya takip edemedigim kurumlarda vardir.) liselerde brans ogretmenlikleri ve oyp usulu arastirma gorevlisi disindaki alimlar merkezi alimla yapilmamaktadir.

omeraladag
Aday Memur
24 Ağustos 2014 03:42

up
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi