Editörler : Lanet
21 Ağustos 2014 11:40

Antrenör-yonetıcı-rekreasyon mezunları dıkkatıne!

Bu sabah genclik ve spor bakanlıgı ınsan kaynakları baskanlıgından yetkiliyle gorustum. Bana kasım ataması için dpb nin kadro vermediğini söyledi. Acilacak kadro ekpss için acilacakmiş. Ben de dpb yi aradım. Onlar da atama hakkında bir talimat gelmedi dedi. Fakat hem bakanlik hem dpb meclise baskı yaparsanız torba yasadan surprız cıkarabılırsınız ancak suan kadro ve kadro talebi yok dendi. Bu işin tek bir yolu var o da birleşip meclisin veya bakanlıgın onunde sesimizi duyurmak. Fakat bu 3 5 kişiyle degil en az 500 600 kişiyle organize bir şekilde bu iş yurutulmeli. Birilerinin dikkatini cekmezsek haziranda da atama olmayacak. Lütfen herkes fikirlerini burada paylaşsın, ne yapabiliriz? Benim fikrim ant-rek-yon mezunları olarak aramizdan bir temsilci ve heyet secelim ve facebookta bir grup kuralım. Tum arkadaslar bu gruba uye olsun ve iletişim bilgilerini bir listede toplayalım. Bakandan bir randevu isteyelim ve durumumuzu anlatalım. Mitinglerle sesimizi duyuraşım. Eger gazete ve tv lere de haber olursak bu iş olur diye dusunuyorum. Var mı daha baska fikirleri olan?

Ggt71
Aday Memur
21 Ağustos 2014 15:40

Kardes bulusalim yer ayarlaa harekete gecelimm yer saat zaman soyle

Ggt71
Aday Memur
21 Ağustos 2014 15:52

100 kisi olsa bize yeter sesimizi bi nebze duyururuz ay sonuna kalmadan dedigin gibi yasa cikmadan duselim yollara hocam

dogukan öz
Aday Memur
22 Ağustos 2014 11:36

Gecen temmuz ayindaki torba yasadan 2500 kadro werdilerde ne oldu ki nerde o kadrolar bosa hayal kurmayalim boyle gelmis boyle gider bizi takan deger veren yok

nur-dd-besyo
Aday Memur
26 Ağustos 2014 10:21

böyle düşünme ne kadar çok çabalarsak o kadar iyi olur lütfen elimizden geleni yapalım

dogukan öz, 10 yıl önce

Gecen temmuz ayindaki torba yasadan 2500 kadro werdilerde ne oldu ki nerde o kadrolar bosa hayal kurmayalim boyle gelmis boyle gider bizi takan deger veren yok

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi