Editörler : crops35

Kapalı
21 Ağustos 2014 16:49

İsvicre mi memurluk mu arkadaslar?

Arkadaslar kpss bnm icin artik yalan oldu Gibi 1 sene sonra isvicreye gidiyrm ama kararsizm yinede siz olsaydnz ne yapatdiniz?

endoo
Aday Memur
21 Ağustos 2014 17:08

arkana bakmadan koşarak git düşünmeye bile gerek yok :)

22 Ağustos 2014 01:11

bencede arkadaşım hiç düşünmeden git öyle bir imkanım olsa hiç durmam giderim..

pencereonucicegi105
Daire Başkanı
22 Ağustos 2014 02:10

ısvıcre ıyıdır ohhh mıs gıbı okyanus balıkları dunyanın en temız havasına sahıp huzurun ulkesı ...bana sunulsa ekvatora azıcık yaklasıp ılıman ıklıme sahp olursa kesınlıkle evet derdım

umuttt06
Kapalı
22 Ağustos 2014 07:08

Ama kpss yede cok emek verdim 2012 den beri 10 defa mulakata grdim hicbiride olmadi bu sinavada cok emek verdim nisanlim gtcek bir sene sonrada bn gtcem o bir sene icerisinde ne yaparim bilmiyrm

pgup85
Kapalı
22 Ağustos 2014 10:25

bence hiç düşünmeden git çünkü demek ki senin için iyi olan orası:) bir sebebi var ki o kadar mülakattan kaldın eğer bunu da es geçip gitmezsen hani bir hikaye varya adam selde ortada kalıyor evinin çatısına çıkıyor gelen her yardımı red ediyor Allah beni kurtarır diyor sonra vefat edip sitemkar konuşuyor Allahım sen bana yardım edecektin hani diye soruyor Allah ona şu cevabı veriyor kulum ben sana her turlu yardımı gönderdim ama sen istemedin sonucuna katlanacaksın o yüzden bence git hiç durma hayırlı olan orasıdır İnşAllah:)

umuttt06
Kapalı
22 Ağustos 2014 12:15

Her ser de bi hayir her hayirda bir ser vardir diyorum Allah acaba okadar cektklerimn sonunda bu mukafatimi versi acaba diyorum icim yinede bir buruk ne sevinebiliyrm ne uzulebiliyrm belki baskalarinin eline gecmeyecek bir firsqt belki kime desem hic dusunmeden gider ama bn yinede bi tuhafim

eos-35
Aday Memur
22 Ağustos 2014 12:27

ne işin var yahu elin memleketinde..oraya gidince seni el pence divan karşılamayacaklar.yine iş sorunu orda da karşına çıkacak.artı kültürel bi şok yaşayacaksın..

umuttt06
Kapalı
22 Ağustos 2014 13:15

Is sikintimz olmayacak is hazir cok yakin akrabasi var orda ona yardim etcek zaten gelmesi konusunda guvenecek birilerini aradiklari icin nisanlimi cagrdilar maddi anlamda cok rahat olckmisz o sknti degil yani

megane34
Aday Memur
22 Ağustos 2014 13:45

Düz memurlukta 6 ay çalışıp istifa edince dha sonra tekrar alınıyor kpss ye girmeden diye biliyorum. Bu tarz bi bilgi kalmış aklımda. Bir araştırın isterseniz. Ben sizin yerinide olsa kpss yle yerleşip 1 sene çalışıp istifa eder isviçreye giderim. herhangi bi terslik olurda dönmek zorunda kalırsam dönüşte işim hazır olmuş olurdu..

krypton
Aday Memur
22 Ağustos 2014 13:53

Bu soruyu sorman bile hata benim öyle bir imkanım olsa 1 dk bile durmam.

peri.kızı
Memur
26 Ağustos 2014 23:24

tartışmasız isviçre. öyle bir imkanım olsa 1 sn. düşünmem

umuttt06
Kapalı
27 Ağustos 2014 13:21

Umarim hepimiz adina hayrlisi olur 1 sene sonra gtcgm bakalim hayat neler gosterecek yinede kpss sinavina grcem bi sansimi deniycem eger kitaplara ihtyaci olan varsa soylesin arkadadlar birilerine yardimim dokunsun isterim okadar cok kitap aldimki

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi