Editörler : Pangaea
25 Ağustos 2014 01:20

Spor yöneticiliği öğretmenlik hakkımız hayırlı olsun!

Spor yöneticiliği ve antrenörlük bölümlerinin yıllardır büyük bir sabırla beklediği öğretmenlik hakkı iade edilmitir. Türk sporuna gönül veren meslek taşlarımı gönülden kutlarım.

yusuuu
Şef
25 Ağustos 2014 10:30

siz öyle sanın iptal davası açıldı bile :))))

kör EBE
Genel Müdür
25 Ağustos 2014 12:26

Yusuf hoca kim açtı

Yöke şikayet edildiğinde talim terbiye iptal edileceğini söyledi

Zaten

cHnGLRTRK
Aday Memur
25 Ağustos 2014 16:53

Antrenörlük bölümüne verilmesini anlarımda yönt ve rekrasyon ne alaka yu hu ortak ders yok denecek kadar az bide hayırlı olsun diyorsunuz :)

pokeu
Şef
27 Ağustos 2014 14:04

bunların bu sevincine bakanda öğretmen olarak atandı sanır :)

jan41
Daire Başkanı
27 Ağustos 2014 14:57

1. ynt rek anternörlükten ne farkı var embesil. bunların öğretmenliği hakkettiği yok yemin ederim ancak birbirelrini yerler.

stannis
Şef
27 Ağustos 2014 15:03

yurdumun öğretmen adayları seviyenizi görmüş olduk günlerdir ne bitmez yaranız varmış be. antrenörlük bölümü yıllardır formasyon alabilmek için davalar açıyor zaten. karar verildi bu saatten sonra sizin açacağınız davanın hiç bir değeri yok. sinirden kudurmayın bu kadar da alçaltmayın kendinizi

cHnGLRTRK
Aday Memur
27 Ağustos 2014 19:03

Şimdi üslübumu bozup o söylediğin lafı sana bir güzel yedirirdim de seviyene düşmeyeceğim. yöneticilik ve rekreasyon ile kaç tane ortak dersi var beden eğitimi ve spor öğretmenliğinin benim bildiğim yöneticilikde spor tesisi hukuk vb dersler alınıyor kalkıpta bir yönetici ilk okul da öğrenim görmekte olan bir öğrenciye bir spor tesisi nasil kurulur nasil kâr elde edilir diye mi anlatıcak? Oksijen bedava dostum burun deliklerini açıp kullanmanı tavsiye ederim.

jan41, 10 yıl önce

1. ynt rek anternörlükten ne farkı var embesil. bunların öğretmenliği hakkettiği yok yemin ederim ancak birbirelrini yerler.

Ggt71
Aday Memur
27 Ağustos 2014 19:29

Formasyon ile egitim dersini alan bir yonetici bir ant ve bir rekreasyoncu ogretmenlerden daha genis bir bakis acisina sahipp.evet farkli derslerimiz sen orada drama temel Muzik egitimi alirken biz iktisat hukukla bakis acimizi genisletiyoruz.ustelik formasyonda egitim dersleriyle doluyoruz.

cHnGLRTRK
Aday Memur
27 Ağustos 2014 20:06

Haklisin soyut işlemler dönemine yeni girmiş ya da ergenlik dönemindeki çocukların tek ihtiyaçları iktisat hukuk spor tesis işletme vs vs :) komik olma lütfen. Drama ve temel müzik eğitimi her öğretmenliğin almış olduğu zorunlu bir derstir eğitim için gerekli ama siz bu derslerin amacının sadece eğlence olduğunu düşündüğünüz için anlayamamanız çok normal. Ben burda kimsenin daha zeki ya da daha aptal olduğunu tartışmıyorum, bakış açı daha iyiymiş eğer bakış açınız bizden daha iyi olsaydı formasyon alıp ta öğretmen olmak için çırpınmazsınız alanınızdaki bir sürü faaliyet gösterebileceğiniz dallara yönelirdiniz.

mart mc fly
Aday Memur
28 Ağustos 2014 04:13

O alandan bu alana gecmeyi bu alandan o alana gecmeyi hangi gerizekali getirdi acaba! Bir de formasyon sacmaligi var sevgili yoneticilik okuyan arkadaslar. Antrenorlugu kazanip 2/3 yil yeniden sinava girip 1/2 yada 3. Siniftayken ogretmenlige gecenler gerizekali mi? Sadece beden egitimi icin degil bir cok bolum icin formasyon tam bir sacmaliktir, baskalarinin emegini calmaktir.

jan41
Daire Başkanı
28 Ağustos 2014 10:44

lafı yediremezsin çünkü sen de beyin olsa okuduğun bölümün ne olduğunu iyi anlarsın. ortak derslerimi sayarsam sığmaz buraya. antrenörlük bölümü madem o kadar üstündü niye öğretmenlik veya yöneticilik okuyamadın. ben sana söyleyeyim çünkü puanın düşüktü daha bir üst seviyeye yerleşemedin. ezik olan kendini hep üstün görür. öyle klavye soytarılığı yapacağına git ders çalış devlet hakkın olmasa da sana hak vermiş belki öğretmen olursun.

cHnGLRTRK, 10 yıl önce

Şimdi üslübumu bozup o söylediğin lafı sana bir güzel yedirirdim de seviyene düşmeyeceğim. yöneticilik ve rekreasyon ile kaç tane ortak dersi var beden eğitimi ve spor öğretmenliğinin benim bildiğim yöneticilikde spor tesisi hukuk vb dersler alınıyor kalkıpta bir yönetici ilk okul da öğrenim görmekte olan bir öğrenciye bir spor tesisi nasil kurulur nasil kâr elde edilir diye mi anlatıcak? Oksijen bedava dostum burun deliklerini açıp kullanmanı tavsiye ederim.

Ggt71
Aday Memur
28 Ağustos 2014 22:27

Laa hee laa heeee

BESYOBESYO07
Aday Memur
30 Ağustos 2014 05:18

Ggt71 Öğretmen olma imkanın kadar mühendiste olabilirsin unutma :)))

liyabesyo81
Aday Memur
31 Ağustos 2014 18:10

insanlara hakaret edeceginize oturunda formasyon alanlarla yarışa kalmadan 65 puanı alın atanın yoksa hiç şansınız yok çünkü 70 altına düşmez spor yön.en az 75 üstünden atanmaya başlar . çevremde olan bütün meşlektaşlarım çok zeki bir çoğunun kpss ve ales puanı 80 üstü...

nesivar
Aday Memur
31 Ağustos 2014 19:53

dostum o çevrende olan insanlar keşke spor yöneticiliği değilde zamanında biraz daha zeki biraz daha çevik olaydılarda öğretmenliği kazansaydılar..senin seviyende cevap verdim kusura bakma:)

stannis
Şef
31 Ağustos 2014 20:50

öss puanınızın biraz daha yüksek olması zeki olduğunuzu,2 takla atıp duvara 2 top atıp yalandan bi koordinasyon parkuru yapmanız çevik olduğunuzu kanıtlamaz. kpssden çakın 70 puanı atanın sonra kesin sesinizi işinizi yapın

nesivar, 10 yıl önce

dostum o çevrende olan insanlar keşke spor yöneticiliği değilde zamanında biraz daha zeki biraz daha çevik olaydılarda öğretmenliği kazansaydılar..senin seviyende cevap verdim kusura bakma:)

mit20
Aday Memur
31 Ağustos 2014 21:47

ogretmenlik ogretmenlerin hakkidir. sizlerin sinif ogretmenlerinjn yaptiklarindan ne frkiniz var....

cHnGLRTRK
Aday Memur
01 Eylül 2014 11:28

Sen daha benim Beden eğitimi öğretmenliği bölümünü bitirdiğimi anlayamıyorsun kalkmıssın formasyon alıp öğrtemen olmaya çalışıyorsun :)

jan41, 10 yıl önce

lafı yediremezsin çünkü sen de beyin olsa okuduğun bölümün ne olduğunu iyi anlarsın. ortak derslerimi sayarsam sığmaz buraya. antrenörlük bölümü madem o kadar üstündü niye öğretmenlik veya yöneticilik okuyamadın. ben sana söyleyeyim çünkü puanın düşüktü daha bir üst seviyeye yerleşemedin. ezik olan kendini hep üstün görür. öyle klavye soytarılığı yapacağına git ders çalış devlet hakkın olmasa da sana hak vermiş belki öğretmen olursun.

Altay Alsancak
Aday Memur
01 Eylül 2014 11:38

daha ne yapsın adam. kendin sayıyorsun ya işte her şeyde sizden daha iyiler. hem puanda hem koordinasyonda ve daha pekçok şeyde. hala neyi kasıyorsunuz. bu kadar yanıp tutuşmanız o beğenmediğin adamlar gibi olmak için değil mi. aklın sıra itibarsızlaştırmaya mı çalışıyosun. oysa bizim gibi olmaya uğraşarak kendi bölümünüzü itibarsızlaştırıyorsun. bizden bir şey olmadı, belki sizin gibi olursak bir şey olur demeye getiriyorsun.

stannis, 10 yıl önce

öss puanınızın biraz daha yüksek olması zeki olduğunuzu,2 takla atıp duvara 2 top atıp yalandan bi koordinasyon parkuru yapmanız çevik olduğunuzu kanıtlamaz. kpssden çakın 70 puanı atanın sonra kesin sesinizi işinizi yapın

stannis
Şef
01 Eylül 2014 15:24

öss puanı yüksek demek çalışıp başka bölüme girmeye çalışmış ama kazanamayıp son çare olarak besyoya girmiş demektir. o girdiğiniz spor parkurundan çok daha zor voleybol branşı parkurunu kazanmıştım. yıllardır atanıyorsunuz 1000lerce ne yaptınız ne gibi bir başarı kazandınız bize bok atmadan önce bunu sorun kendinize. sizden memnun değiller demek ki

Altay Alsancak, 10 yıl önce

daha ne yapsın adam. kendin sayıyorsun ya işte her şeyde sizden daha iyiler. hem puanda hem koordinasyonda ve daha pekçok şeyde. hala neyi kasıyorsunuz. bu kadar yanıp tutuşmanız o beğenmediğin adamlar gibi olmak için değil mi. aklın sıra itibarsızlaştırmaya mı çalışıyosun. oysa bizim gibi olmaya uğraşarak kendi bölümünüzü itibarsızlaştırıyorsun. bizden bir şey olmadı, belki sizin gibi olursak bir şey olur demeye getiriyorsun.

Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi