Editörler : swat3410

25 Ağustos 2014 14:23

Tuzluçayır'da markete alışveriş için giden iki çevik kuvvet polisinin başına gelenler

https://eksisozluk.com/marketten-polis-kovmak--4519595?day=2014-08-25

Tuzluçayırda bir markete alışveriş için giden iki çevik kuvvet polisinin başına gelenler...

snngrc
Şube Müdürü
25 Ağustos 2014 16:05

Videosuda var izledim o genç polislerin sabrına hayran kaldım. Bu Türkiye'deki bu olay nedir arkadaş? Şırnak'taki ayrı atarlı burası şırnak asker giremez havası Ankara'daki ergenler de burası tuzluçayır size yer yok diyor. Noluyoruz arkadaş? Hadi domatestir marketindeki ürünü satmazsın anlarım da hakaret ederek devlet memurunu tahrik edip üstüne üstüne yürümek nedir? Adamlarda peygamber sabrı varmış. Hayır bu çocuklar bu ergenlere gerektiği muamaleyi yapsaydı bu defa da aha devletin polisi bizi dövüyor diye ağlayıp zırlayacaklardı. Ne diyeyim dram. O polislere de kızdım biraz. Arkadaş polis olmuşsun çevik olmuşsun sende az biraz kendine bak. Adamın bileği benim kız arkadaşımın bileği kadar. Git bir spora yazıl vücuduna bak. Çitlembik gibi duruyorsun elin ergeni de gelip sana atarlanır öyle. Neyse. Rezillik yahu. Şikayetçi olsunlar hakaretten yine içeri girer o ergenuslar.

sss t i l
Kapalı
25 Ağustos 2014 16:44

adamın bileğini bırak onca hakaret ediyor

sen polissin yapman gerekeni bilmek zorundasın aldıklarını bırakıp marketten çıkıyolar, peygamber sabrı falan yok lafla döve döve çıkarmışlar, hakaret edenlerin aksanından ne oldukları belli zaten

snngrc, 10 yıl önce

Videosuda var izledim o genç polislerin sabrına hayran kaldım. Bu Türkiye'deki bu olay nedir arkadaş? Şırnak'taki ayrı atarlı burası şırnak asker giremez havası Ankara'daki ergenler de burası tuzluçayır size yer yok diyor. Noluyoruz arkadaş? Hadi domatestir marketindeki ürünü satmazsın anlarım da hakaret ederek devlet memurunu tahrik edip üstüne üstüne yürümek nedir? Adamlarda peygamber sabrı varmış. Hayır bu çocuklar bu ergenlere gerektiği muamaleyi yapsaydı bu defa da aha devletin polisi bizi dövüyor diye ağlayıp zırlayacaklardı. Ne diyeyim dram. O polislere de kızdım biraz. Arkadaş polis olmuşsun çevik olmuşsun sende az biraz kendine bak. Adamın bileği benim kız arkadaşımın bileği kadar. Git bir spora yazıl vücuduna bak. Çitlembik gibi duruyorsun elin ergeni de gelip sana atarlanır öyle. Neyse. Rezillik yahu. Şikayetçi olsunlar hakaretten yine içeri girer o ergenuslar.

MeRSiN-PoLiSi
Kapalı
25 Ağustos 2014 17:38

genç arkadaşların sabrına gerçekten hayran kaldım. aynı hareketler bana yapılsaydı o markette bir tane sağlam reyon kalmazdı

kadak155
Aday Memur
25 Ağustos 2014 19:48

O olayın olduğu yer ankaranın en berbat mahallesi sanki bilmiyomuş gibi neden resmi alışveriş yapıyonuz be kardeşim bilmiyor musunuz o mahallenin pkk çoğunluklu it dolu olduğunu.İzlerken sinirden kan beynime sıçramış olsada arkadaşlar en mantıklısını yapmış market gördüğüm kadarıyla kalabalık silah kullansan olmaz vursan gücün yetmez allah korusun silahını alıp dövebilirler .Ne diyeyim polisi bu duruma düşürenlerin ALLAH BELASINI VERSİN

orhanzay
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2014 22:29

alisveris yapmayin bu pisliklerden.

orhanzay
Müsteşar Yardımcısı
25 Ağustos 2014 22:33

tuzlucayir karakolundaki abilerimizin gerekeni yapacagini umuyorum...

snngrc
Şube Müdürü
25 Ağustos 2014 23:02

Hayır o kadar delikanlıysan marketinin camına emniyet mensuplarına satmıyoruz dersin ona göre millet girer. Strese gerek yok. Zabıta arkadaşlardan rica etsinler ani baskınlar yapsınlar skt'si geçmiş ürünler illaki vardır satılıyordur kessizler cezayı ;) Akıllanırlar. Şiddete gerek yok.

volkansev1nd1k
Kapalı
26 Ağustos 2014 01:18

polisin seveni kalmadı ya la

viktor conob
Memur
26 Ağustos 2014 12:12

valla allah bilir ya memlekent nereye gidiyo ben anlamış değilm şahsen ya bu ankaradaki tuzluçayır denilen yer istanbuldaki okmeydanı gazi neyse ora da o yasa dışı sol gruplar var zaten sloganlarından da belli değil mi ben oralıyım doğma büyüme biliyorum oralar genelde dhkpc tikko vs lerin yuvası bunların yoğunluklu olduğu yerler

kadak155, 10 yıl önce

O olayın olduğu yer ankaranın en berbat mahallesi sanki bilmiyomuş gibi neden resmi alışveriş yapıyonuz be kardeşim bilmiyor musunuz o mahallenin pkk çoğunluklu it dolu olduğunu.İzlerken sinirden kan beynime sıçramış olsada arkadaşlar en mantıklısını yapmış market gördüğüm kadarıyla kalabalık silah kullansan olmaz vursan gücün yetmez allah korusun silahını alıp dövebilirler .Ne diyeyim polisi bu duruma düşürenlerin ALLAH BELASINI VERSİN

agah06
Şef
26 Ağustos 2014 15:19

Orası sol yanlısı terörist grupların otağıdır. Sürekli olarak teröristik bir hava hakimdir. Anakara'ya ilk geldiğimde orada ev tutmuştum, bir yıl oturabildim. Marketlere filan uğramıyordum. Psikopat tipler. Dalaşmadan dolaşmak iyidir.

polis1910
Aday Memur
26 Ağustos 2014 16:30

durmak yok yola devam müstehaktır hepimize

denız10
Şef
26 Ağustos 2014 19:51

bu olay polisin o mahallede yaptıklarına karşı bir tepkidir ve gençler haklıdır. (aslında polis değil ona emir verenler suçlu) ancak biraz abartmış gençler. devletin üniformalı polisine bu şekilde hakaret etmek yanlıştır. bu arada o mahalleyi bilmeden yorum yapan arkadaşlara söylüyorum.. o mahallenin çoğunluğu yozgat, çorum ve kırıkkaleden gelen alevi insanlardır. yani pkk filan değildir sallamayın. bu mahhallede benim en az 50 akrabam yaşıyor.

snngrc
Şube Müdürü
26 Ağustos 2014 21:25

Senin 50 akraban yaşıyor diye hepis masum mu şimdi? :) Adamlar bildiğin terbiyesizlik yapıyorlar. Üstelik marketten çıktıktan sonra bile peşlerine takılıp resmen taciz ediyorlar. Abd'de polise böyle yapsalar nolurdu acaba? :) Şırınga ve kan ile ilgili bir deyim vardı da neyse.

denız10, 10 yıl önce

bu olay polisin o mahallede yaptıklarına karşı bir tepkidir ve gençler haklıdır. (aslında polis değil ona emir verenler suçlu) ancak biraz abartmış gençler. devletin üniformalı polisine bu şekilde hakaret etmek yanlıştır. bu arada o mahalleyi bilmeden yorum yapan arkadaşlara söylüyorum.. o mahallenin çoğunluğu yozgat, çorum ve kırıkkaleden gelen alevi insanlardır. yani pkk filan değildir sallamayın. bu mahhallede benim en az 50 akrabam yaşıyor.

denız10
Şef
26 Ağustos 2014 21:38

snngrc olayı kişiselleştirmene gerek yok. gençlerin yanlış yaptığını söylüyorum zaten hatta terbiyesizlik yapıp, suç işliyorlar. haklı oldukları bir konumda iken haksız duruma düşüyorlar. ABD yi örnek veriyosun ama orada polis halk gösteri yapıyor diye 4 kişinin ölümüne 11 kişininde gözünü kaybetmesine enden olmuyor. olaylara hep kendi açımızdan bakarsak hiç bir olayı anlayamayız.

snngrc
Şube Müdürü
26 Ağustos 2014 21:49

Bak ben asla polis şiddetini savunmuyorum. O izmirde genç kızın saçlarından tutup döven adam figürü bildiğin barbarlık umarım açığada almışlardır o ayrı lakin bu tkp gibi aşırı sol örgütlerin yuva yaptığı yerlerde olay çıkarıp her eylemde polise çivili top atıp sonra oramıza kapsül geldi gözüme kapsül değdi çıktı diye ağlayıp zırlamaları da ayrı ironi. Abd de böyle olmuyor haklısın adamlar direkt çıkarıp vuruyor. Üstelik eylemde bile değil trafikte 10 saniye için de polisin dediklerini yapmadığı takdirde. Normal mi bunlar değil ama bizim ülkede zaten hiçbir şey normal değil. Aşırı sürekli her şeye eylem yapan sözde aktivistlere de kılım. Bir de bu bildiğin sünepeliktir. Dediğim gibi polisten emniyet mensubundan rahatsızsan camına polislere satışımız yok yazarsın kimsede zorla gelip almaz. O tıynette kimse olacağını sanmam. Her neyse. Atı alan Üsküdar'ı geçmiş.

denız10, 10 yıl önce

snngrc olayı kişiselleştirmene gerek yok. gençlerin yanlış yaptığını söylüyorum zaten hatta terbiyesizlik yapıp, suç işliyorlar. haklı oldukları bir konumda iken haksız duruma düşüyorlar. ABD yi örnek veriyosun ama orada polis halk gösteri yapıyor diye 4 kişinin ölümüne 11 kişininde gözünü kaybetmesine enden olmuyor. olaylara hep kendi açımızdan bakarsak hiç bir olayı anlayamayız.

byrus18
Memur
26 Ağustos 2014 22:37

Sayın deniz10 amerikada 4 kişinin ölmesine 11 kişinin de gözünü kaybetmesine müsaade edilmezdi diyorsun ama son günlerde amerikada yaşanan olaylardan bihabersin sanırım abd de Türkiye'de ki gibi gezi parkı olayları olsaydı sen o zaman görürdün kaç kişinin öldürüldüğünü, benim kişisel görüşümse amerikan polisi gibi olunması gerektiği yönündedir,şimdi youtube'u aç da amerikan polisinin videolarını izle daha sonra Türk Polisine ne kadar müsamahakar oldugunu anlarsın

denız10, 10 yıl önce

sss t i l
Kapalı
27 Ağustos 2014 10:18

dikkatli bakılırsa 2 değil enaz 3 polis var orda herifler hakaret ediyor sen nasıl sırtını dönüp gidiyorsun ,ötenlerde 2-3 kişi zaten yatır yere vur eline kelepçeyi bak sesi çıkıyor mu, birisi de hiç bişey yokmuş gibi elindekini bırakıp telefonla uğraşıyor hala sen polissin ya orda bişey yapamıyosan senin varlığın bitmiştir. herifler katil polis diye bağırıyor bi tanesinde çıt yok

sss t i l
Kapalı
27 Ağustos 2014 10:27

videonun tamamı burda , market dışına çıkınca kalabalık biraz daha artıyor

https://www.youtube.com/watch?v=pFCDEC-zrDA

fizeu
Genel Müdür
27 Ağustos 2014 13:26

Orada kelepçeyi vurduğunda ne olur biliyormusun o polisler linç olur,pehlivan olsa o kadar adamla başedemez sonuçta resmisin sokak dövüşü yapamazsın orada yapılacak en doğru hareket acilen takviye istemek olur sonra müdahale gerçekleşir..kahramanlık yaparsan silah çekmez zorunda kalırsın sonra burada gaz verenler sadece yazık oldu gençlere demekten başka bişey yapmaz..o yüzden gençler sakinliği doğru yalnız sonrasında takviye çağırıp gereği yapılmalıydı diye düşünüyorum ayrıca o markette dava edilmeli suç örgütlerine yer temin etmekten işlem yapılmalı

esber_01
Aday Memur
27 Ağustos 2014 15:01

A§evik olmanA±n dezavantajA±...
Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi