Editörler : E.Kayı Han
26 Ağustos 2014 18:15

Adliyelere zabıt katibi alınacakmış. (Sıcak haber)

Katip alınacakmış başlığını duyar duymaz atladınız değil mi :) ? Sizi gidi sizi şemsi pasajında ağzı büzüşesiciler sizi :)

Sıcak haber şu; adliyede katiplerin kullandığı bilgisayarların parası katiplerden alınacakmış, bugün bekirciğim ile konuştum, bekirciğim ile petegonya havaalanında ayak üstü iki muhabbet ettik konu döndü dolaştı katiplere geldi, bekirciğim zaten bu katipleri adliyelerden tamamen atacağız dedi bende etme eyleme bekir niye öyle diyon dedim, o da benim adım bekir dediğimi yaparım dedi.

Not: Konudaki bekir ismi ile adalet bakanının alakası yoktur, bu konudaki kişi ve kuruluşlar tamamen hayal ürünüdür. Stop.

27 Ağustos 2014 13:37

Bari ben yazmış oluyum, seni artık kimse iplemiyo farkında mısın mahoo

tuncer1606
Memur
27 Ağustos 2014 15:40

şimdi buna cevap vereceğim bunun karısı cotanak hemen bana 10 gün ceza verecek o yüzden cevap vermiyorum. bunun gibi veled-i zinalar hep editör bozmasından yüz buluyor...

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2014 16:58

Terbiyesiz olmak, terbiyeden imtina edilmiş şekilde yorum yazmak sizin gibi terbiyesiz insanlara yakışır.

Sizin gibi terbiyesiz insana bu son yorumumdan başka yorum yazmayacağım. Sizin gibi terbiye yoksunu insana Yunus Emre'nin şu özlü sözünün en güzel cevap olacağını düşünüyorum.

Edebim el vermez edepsizlik edene, susmak en güzel cevaptır edebi elden gidene.

tuncer1606, 10 yıl önce

şimdi buna cevap vereceğim bunun karısı cotanak hemen bana 10 gün ceza verecek o yüzden cevap vermiyorum. bunun gibi veled-i zinalar hep editör bozmasından yüz buluyor...

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi