Editörler : Pangaea

mehmetkumru
Aday Memur
29 Ağustos 2014 21:33

marmarabesyo ozgur ortam burasi degil mi... aha yaziyom Kon. 2000... elestirme Beni sakin gerizekali herif...bolumunu koru , yerlerde surundurme

marmarabesyo2010
Aday Memur
30 Ağustos 2014 00:07

Sen önce özgürlüğün tanımını iyice bir öğren de öyle eleştir mehmetkumru. Kalkıp burada küfür edersen o özgürlük olmaz. Hakaret olur. Olay mahkemelere kadar varabilir. Benim bölümümü süründürdüğüm falan yok. Etkinliklere katılıp her türlü destek veriyorum. Ama senin gibi eleştiriye dayanamayıp olayı küfüre getiren kişilerle de aynı mesleği icra edeceğim için utanıyorum. Biraz kalitenizi arttırın.

mehmetkumru, 10 yıl önce
marmarabesyo ozgur ortam burasi degil mi... aha yaziyom Kon. 2000... elestirme Beni sakin gerizekali herif...bolumunu koru , yerlerde surundurme

defnehilal
Aday Memur
30 Ağustos 2014 02:51

1000 kişi olursa öpüp başınıza koyun şubat atamasınıda unutun arkadaşlar:((((

BESYOBESYO07
Aday Memur
30 Ağustos 2014 05:04

marmarabesyo 1544. olmuşun biri 1500 dio o zmn ben seneye kaldım diycek potansiyeldesin sen :))) uğraşılmaz senin zekanla :))sen özgür ortamında salakçana takılmana devam et :))

mehmetkumru
Aday Memur
30 Ağustos 2014 09:30

marmarabesyo benim adim mehmet soyadim kumru. senin Kim oldugun belli mi? Beni tehdit etme mahkemeye verecegim diye. vereceksen hic durma. aslinda Ben seninle ayni meslegi yapacagim icin utaniyorum. kendi siralamana gore kontenjan sayisi veren bencil beden egitimi ogretmeni. ha demissin ya birde 1544. sirada kalirim diye. 2000 siradaki gitsin ama sen gitme. senin ongoru kapasiten Yok bi kere
Toplam 45 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi