Editörler : Pangaea
28 Ağustos 2014 13:28

Selam.. Bir soru ..

iyi günler kolay gelsin.Başkent üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi spor bilimleri bölümünden 2012 yılında mezun oldum.2013 yılında pedagojik formasyon eğitimimi yine başkent üniversitesinde tamamladım.yeni değişikliklere beden eğitimi öğretmeni olarak atamam yapılabilir mi ?

ova46
Kapalı
28 Ağustos 2014 14:11

Yapilamaz baska kapiya...

ova46
Kapalı
28 Ağustos 2014 14:15

Rizgi veren cenabi Allah ama kardesim su an 20 bini askin beden egitimi ogretmenligini bitirmis kardesimiz var sirada.

stannis
Şef
28 Ağustos 2014 18:58

%99 ihtimalle atanabileceksin. 65 puan alamayıp atanamayan ve burda millete havlayan adamları kpssde geçersen tabii ki

kör EBE
Genel Müdür
28 Ağustos 2014 19:21

Talim terbiye besyo ve spor bilimleri fakültesi mezunu demiş

Sağlık bilimleri fakültesi olmuyor

BESYOBESYO07
Aday Memur
29 Ağustos 2014 04:53

stannis rekreasyonmusun sen :))) KPSS çıkışı suradını göresim var :)) snrada puanını :)) ALES te taklaya gelceniz zaten kpss yi göremiceniz

stannis
Şef
29 Ağustos 2014 09:41

adam spor bilimleri bölümü mezunu. bazı besyolar sağlık bilimleri fakültesine bağlıdır ama isim olarak spor bilimleri bölümüdür yani formasyon alıp öğretmen olarak atanabilir bilgi kirliliği yapmayın

kör EBE, 10 yıl önce

Talim terbiye besyo ve spor bilimleri fakültesi mezunu demiş

Sağlık bilimleri fakültesi olmuyor

stannis
Şef
29 Ağustos 2014 09:43

bölüm antrenörlük kpss 74.26 ales 78.48 tek eksik formasyon ve eğitim bilimleri onu da halledince senin önüne geçebilirim dostum kusura bakma

BESYOBESYO07, 10 yıl önce

stannis rekreasyonmusun sen :))) KPSS çıkışı suradını göresim var :)) snrada puanını :)) ALES te taklaya gelceniz zaten kpss yi göremiceniz

Altay Alsancak
Aday Memur
29 Ağustos 2014 09:44

öğretmen kardeşlerim şu mala cevep vermeyin ki kendini nimetten saymasın.

stannis
Şef
29 Ağustos 2014 09:50

mal sensin lan dangalak. senin yapacağın öğretmenlik batsın hakaret etmeden konuşamayan tartışamayan sığırlar sizi

Altay Alsancak, 10 yıl önce

öğretmen kardeşlerim şu mala cevep vermeyin ki kendini nimetten saymasın.

yusuuuu
Aday Memur
29 Ağustos 2014 10:06

stannise mal demeyin lütfen ayıp oluyor. mallarında bir onuru var ayıp mallara.....

Altay Alsancak
Aday Memur
29 Ağustos 2014 10:07

yavrum benden ekmek çıkmaz sana. başka kapıya. ancak öğretmenliğime sallayacak son adamsın. ve emin ol entellektüel birikimde senden iyiyimdir. seninle her konuyu tartışırım çünkü hayata dair söyleyecek kelamımız çok. sıralamadaki 648. yerimle inşallah bu sene atanmış olacağım da eğer senin yolun izmire düşerse bornovadaki büyükşehir belediyesi buz sporları salonuna uğra ve oradakilere sor onuru. bak sana neler anlatacaklar. ben o sırada çok uzaklarda olsam da sen baya bir aydınlanacaksın bana dair mevzularda. hadi şimdi şımar bakalım. bir daha da yarım götünle hasan dağına odun kırmaya gitme.

stannis, 10 yıl önce

mal sensin lan dangalak. senin yapacağın öğretmenlik batsın hakaret etmeden konuşamayan tartışamayan sığırlar sizi

stannis
Şef
29 Ağustos 2014 10:09

üslup süper öğretmen olacak adama bak helal olsun sana devam et.

Altay Alsancak, 10 yıl önce

yavrum benden ekmek çıkmaz sana. başka kapıya. ancak öğretmenliğime sallayacak son adamsın. ve emin ol entellektüel birikimde senden iyiyimdir. seninle her konuyu tartışırım çünkü hayata dair söyleyecek kelamımız çok. sıralamadaki 648. yerimle inşallah bu sene atanmış olacağım da eğer senin yolun izmire düşerse bornovadaki büyükşehir belediyesi buz sporları salonuna uğra ve oradakilere sor onuru. bak sana neler anlatacaklar. ben o sırada çok uzaklarda olsam da sen baya bir aydınlanacaksın bana dair mevzularda. hadi şimdi şımar bakalım. bir daha da yarım götünle hasan dağına odun kırmaya gitme.

cuban
Aday Memur
29 Ağustos 2014 22:59

atamam oluyor mu yani arkadaşlar .. herkes farklı birşey diyo kime inancağımı şaşırdım aptal oldum..

akpınar46
Genel Müdür
29 Ağustos 2014 23:40

Ya bizimkiler su satannis mi ne halt birakin adami biz atamalarimoza bakalim ne ugraaiyorsunuz o formasyonu alana kadar acik kapanir zaten oda atanor birakin yermi kalmadi mozambik de acik cok oraya gider

kör EBE
Genel Müdür
29 Ağustos 2014 23:53

Cuban hocam söyledim yaa besyo ve spor bilimleri fakültesi mezunu başvurabilirler ki daha onlar bile belli değil senin sağlık bilimleri talim terbiye kararında senin fakültenin se si bile geçmiyor saygılar

BESYOBESYO07
Aday Memur
30 Ağustos 2014 05:14

stannis senin tek eksik dediğin eğitim bilimleri 8 dersten oluşuyo :)) öğrenilmiş çaresizliği yaşayacaksın :)) ama anlamını bilmediğinden yaşayamazsında :))) ve bu arada o eksiği tamamlarken coğrafya anayasa tarih matematik türkçede çalışacaksın :))) sen ömrün boyunca p3 puanına bakacaksın dostum. p 10 puanın olmayacak :)

BESYOBESYO07
Aday Memur
30 Ağustos 2014 05:16

stannis antrenör olamadınmı :)) desene branşım yokki antrenör olayım.cebinde bir belge bile yoktur senin :) çaresizliğini anlıyoruz ama senin öğretmen olma imkanın kadar mühendis olma şansında var bunuda değerlendir :))))

stannis
Şef
30 Ağustos 2014 16:42

voleybol antrenörlüğüm var yapmakta olduğum. p3 puanım 74 p10 puanı bi cumartesi öğlen oturumuna bakar. daha çok kuduracaksınız

BESYOBESYO07, 10 yıl önce

stannis antrenör olamadınmı :)) desene branşım yokki antrenör olayım.cebinde bir belge bile yoktur senin :) çaresizliğini anlıyoruz ama senin öğretmen olma imkanın kadar mühendis olma şansında var bunuda değerlendir :))))

liyabesyo81
Aday Memur
31 Ağustos 2014 18:29

atanabilirsin arkadaşim eminim 65 ten yüksek öğretmenliğe yakışır bi puanın vardır.egosu yüksek ama zeka seviyeleri düşük insanlara aldırış etme.dünya kadar haksızlığa göz yumdunuz şimdi sporun içinden olan insanlara neler söylüyosunuz ben spor yön.mezunu olmama rağmen öğretmenlik taleplerinin hepsine aktif katılırdım bi çok arkadaşimda öyle . şu hakaretlerinize inat üniversitedeki görevimden istifa edip öğretmen olasım geldi ama sizin gibi düşünmeyen ıyı huylu spor insanlarına ıhtıyaç var bende böyle insanlar yetiştirmek onlara eğitim vermek için daha çok çalışcam hepsini alese yönlendircem kii seçenekleri çok olsun...

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi