Editörler : crops35

muhendis1986
Genel Müdür
30 Ağustos 2014 20:03

her kurumun bi eksisi var ne yapacaz bilmiyorum :) mesai saatleri nasıl üniversitelerde

power3d
Aday Memur
30 Ağustos 2014 21:20

Arkadaşlar üniversitede yeni başlayan önlisans mezunu net memur maaşı ne kadardır acaba ? Evli eşi çalışmıyor, bir çocuk sahibi. Tam bir rakam edinemedim.

31 Ağustos 2014 14:54

Arkadaşlar tam rakamın verilemsi çok zor ama herkesin söylediği 1.900 - 2.100 bandı aralığında maaşların olduğu. Tam maaş neden merak edilir hiç anlamam. Çalışma şartları + ulaşım bence çok daha önemli. Saygılar...

bymunzur
Aday Memur
01 Eylül 2014 16:32

Üniversiteler çok enteresan çakılı yer resmen emeklilik için bekler insan

peçuko
Kapalı
01 Eylül 2014 16:39

arkadaşlar üniversiteye memur olarak atansak daha sonra mühendisliğe yükselme şansımız nedir?

theador
Şef
05 Eylül 2014 16:32

üniversitede çalışıp aynı zamanda orada örgün okuyan var mı?

erolcan007
Kapalı
05 Eylül 2014 22:47

Bu gün trankript almak için üniversiteye gittim , Malum kayıt dönemi , Saat 8:15 de öğrenci işlerine girdim güvenlik birader mesai 8:30 dedi eyvallah diyip dışarda biraz oturdum tam 8:30 da tekrar içeri girdim güvenlik seslenecek gibi oldu tam karşısındaki dijital saati işaret ettim.

Tüm masalar boş hiçbir memur vazife başında değildi. Memur arkadaşlar gelmediler daha bekleyeceksiniz dedi . deskten ayrılmadım bekledim ...bekledim...Saat 8:45 bekledim bekledim saat 8:55 tek tük farklı bölümlerin memurları geldi bizim birime bakan şahıslar halen yok bekledim bekledim...

Dışarda 7-8 kişilik bir grup çay ve sigara içiyor bekledim saat 9:03 biri geldi dedim transkript! Valla ben zımba teli almaya geldim arkadaşlar birazdan gelir dedi adam. Bekledim Saat 9:12 dışarda çay sigara yapan grup girdi içeri bir tütün kokusuyla. Selamsız masasına geçti o gruptan 4 kişi dedim mesai 9:30 a mı alındı bekliyoruz bi saattir. Cevap kardeşim burdaydık dışarıya bi baksaydın ya! velhasıl amirsiz her memurun müdür olduğu üniversiteler de var. Sen şehir dışından gelmişin acele işin varmış engelliymişin iş kalmış yetişmemiş hiç önemi yok bu sebeple tamamen şans işi derim ... Yatacak adam her kurumda bi köşe minderi yapar kendine . Ha bir engelli olarak bunca zaman yatmak için beklemedim.

06 Eylül 2014 12:36

Keşke yanında bir şahitle tutanak tutsaydında sana yaptıkları bu terbiyesizliği başkalarına yapamasalardı. Tabi transkripti alman biraz zora girerdi. O ayrı.

şebnem aslı
Aday Memur
11 Mart 2015 22:34

arkadaşlar ben sağlık bakanlığına bağlı devlet hastanesinde memurum yalnız üniversiteye geçiş yapmak istiyorum. ulaşım sıkıntım yok. Ama maaş etkilenirmi çalışma şartları nasıl bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. kararsızım kafam çok karışık bu konuda :(

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi