Editörler : swat3410

Kapalı
30 Ağustos 2014 15:04

Başbakanlık koruma çağırılan oldu mu

Iyi gunler herkese. Personele yazi gelen oldu mu basbakanlik korumaya alim veya mulakat icin ?

esmer5858
Aday Memur
31 Ağustos 2014 09:15

Cagirdilar diye yazan olur mu sence ;))

onrmry
Memur
31 Ağustos 2014 11:23

bu 1-2 yıllık memurlardakı basbakanlık koruma sevdası nedir ya anlamadım gitti, hepsi takım elbise gözlük kulaklık giyip araba camından kafa cıkarma peşinde

esmer5858
Aday Memur
31 Ağustos 2014 14:11

Ekip otosundada yapabilirler bunu ne gerek var korumaya

adalı-polis
Genel Müdür
31 Ağustos 2014 16:17

Ozaman sende ağır şubelerde calismaya heves etme bugun seni o şubelerden cağırsala gitme madem ne gerek var ağır takılmaya, svil dolanmaya demi? Bu arkadaşımızda kendisi istediği bi yer için ugraşıyor. Ozaman tüm yerler kapatılsın tek karakol ile önleyici kalsın..? Herkes resmilere musallat olur amiri müdürü. Ekip nerde; sac sakal kep nedir; duzgün durun, angarya işler hep resmi ekiplerse , karakolda. Teşkilat da yapılan pozitif ayrımcılık resmilere de uygulansa ; adil bi sekilde sube degıstirsek ne ala ama imkansız. Yaptigın yorum da harbi cok alakasız..

Sana gelince kardeş yazıyı bizim personele sordum gelmemis eğer gelirse bende basvuru yapıcam, soylentiye gore basbakanlik koruma komple cumhurbaşkanı ile birlikte gecyo yeni bi ekip kurulacakmıs ama artık yazıyla mı olur yoksa dayısı olan boşluktan sokar mı bilinmez..

onrmry, 10 yıl önce

bu 1-2 yıllık memurlardakı basbakanlık koruma sevdası nedir ya anlamadım gitti, hepsi takım elbise gözlük kulaklık giyip araba camından kafa cıkarma peşinde

adalı-polis
Genel Müdür
02 Eylül 2014 12:09

gncll

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi