Editörler : oto-danisman-expert

Hukuk10
Genel Müdür
30 Ağustos 2014 22:02

araç hatasız olduğu için fiyatını baya yüksek yazmış eğer pazarlıkla 22 den aşağı düşerse alın,

kekeo
Şef
31 Ağustos 2014 02:16

Kurbanınız olayım böyle araçlara bu paraları vermeyin ya lütfen rica ediyorum!

Sabaha kadar temiz olsun yani 2004 accent 23000 şaka gibi ya.Bilinçsizce kendi ayağımızıa sıkıyoruz sonra da yakınıyoruz..Ağzı olan fiyat biçiyor yani 30 da yazar 50 de.Ama bunu gören satıcılar araçlarının değerini bu gibi araçları emsal göstererek yükseltiyor.

Kuzenimin 98 model gli special corollası var.Special dediği de bi tane hava yastığı var artı olarak.O kasa corollada lüxe giriyor o airbag!!Hastalık derecesinde aracına bakar araçta tık ses yok boya yok.Gene bunun gibi o kasa corolla hastası bi manyak taa Osmaniye'den cebinde tamı tamına 25000 lira ile geldi şaka değil o araca 25 bin türk lirası.Ama işin tuhaf yanı iki manyağın çarpışmasını benim kuzen kazandı ve 25000'e o aracı vermedi emin olun 27 versede vermezdi ben hayretler içinde ikisini de izlemekle yetindim az daha kameraya çekip youtube a atacaktım şaka diye :)Aman diyim az mantıklı olalım.Lafın özü kesinlikle o araca o parayı verme hocam

atahan59
Şef
31 Ağustos 2014 08:50

Kekeo arksdasa katiliyorum yazik o paraya konfor yol tutus saglamlik namina hicbirsey yok bes kurus fazla yaksr ama git elentra al ayni model arabays binirsin kardes yszik o parsya bnm gozumde ederi 16 nilemedin17 yuksridi haramdir

31 Ağustos 2014 10:41

hocalarım iyi hoş diyorsunuz da bir alternatif sunun o zaman..Bizim gibi dar gelirliler için bir seçenek sunun ..mesleğimde 10.yılım ilk 5 yıl arabasız son 5 yıl doğan sl ile geçti ömrüm...azcık ben de bineyim şu konforlu arabalara gençlik gidiyor elden...öğrencimin biri çiviyle hocam değiştir şu aracı yazmış arabamın kaportasına..düşün artık öğrencinin dilindeyiz :)

ne yapmalıyım bana 2004 üstü 23 bine kadar araba önerin o zaman..2 haftadaır elim kolum bağlı kaldım yav

atahan59
Şef
31 Ağustos 2014 14:20

onerdim ya

kekeo
Şef
31 Ağustos 2014 14:21

Hocam bi kaç tane araç öneriyim emsal olarak sana.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2004-model-ford-focus-1.6-16v-collection-hatcback-s.lpg-176781607/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-koru-otomotivden-2007-megan-ii-1.4-16w-sirali-zavolli-lpg-li-177440809/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-cok-temiz-ve-hesapli-c4-177520078/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-207-1%2C4-hdi-175835368/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-orjinal-kirmizi-lpgli-alirken-kazan-sigara-icilmemis-174102180/detay

araçlara bi bak hocam soruların olursa yanıtlayabilirim.

nicksizprens, 10 yıl önce

hocalarım iyi hoş diyorsunuz da bir alternatif sunun o zaman..Bizim gibi dar gelirliler için bir seçenek sunun ..mesleğimde 10.yılım ilk 5 yıl arabasız son 5 yıl doğan sl ile geçti ömrüm...azcık ben de bineyim şu konforlu arabalara gençlik gidiyor elden...öğrencimin biri çiviyle hocam değiştir şu aracı yazmış arabamın kaportasına..düşün artık öğrencinin dilindeyiz :)

ne yapmalıyım bana 2004 üstü 23 bine kadar araba önerin o zaman..2 haftadaır elim kolum bağlı kaldım yav

31 Ağustos 2014 15:03

Hocam ilgin için teşekkür ederim .Araçları inceledim..benim demek istediğimde buydu zaten temiz araç yok bu fiyatlara…

1.araç : galeriden ön kaput değişik 2 parça boya var.kısacası araç kazalı kaput değiştiğine göre ağır kazalı.

2.araç : yine galeriden değişen yok ama biri arka bagaj olmak üzere 2 boyalı parça var ayrıca motoro 1.4…ustam 1,4 araç getirirsen bakmam bile dedi caymak zorunda kaldım bu motordan.

3.araç : yine 1,4 motor ayrıca ön kaput boyalı ….

4.araç: yine 1,4 motor ve yine motor kaputu boyalı ayrıca 207 dar sınıf diye biliyorum

5.araç : bu araçta yine 1,4 ve arka kapı boyalı…renkten de kaybediyor.

Kısacası hocam 23bin civarı bulduğun bu araçlar pek temiz sayılmaz tavsiyene uyarak elantra bakıyorum ama onların sözde temizleri de 24-25bin civarı….piyasanın canına okudular resmen

atahan59
Şef
31 Ağustos 2014 15:42

Niksiz prens bahsettigin paraya temiz elentra bulunur ama arabaya binersin kardes abartmiyorum o arabaya bin yeni model cogu arabaya binmek istemezsin ve vazgecemezsin bende 2011 corolla vardi inan konfor olarak ondan daha iyiydi sonra elwntra almistim 2004 ev aldik ona gitti satarken tek acidigim arabaydi ve hala icimde ukte kaldi yaz basi alacaktim param yetmedi onun yerine kardesi kia shuma 2 aldim 15 e cogu yeni model araca on basar bizim milletimiz ren o der baska birsey demez artik parcasi yok olayi hikaye internet olayi var artik istedigin hersey elinde ayrica artik parcasi eski tofas ve brodvay disinda ucuz araba yok hep birbirine yakin fiyatlar kardws elentra derim ben

kekeo
Şef
31 Ağustos 2014 15:53

Hocam focus önden kazalı sanırım o sorun yaratabilir ama bi kaç parça boyalı araçtan hiç zarar gelmez bnce.önerdiğim araçlarda ön kaputu boyalı olanlar(focus hariç) çizikten boyandığını iddia ediyor.böyle araçları expertize sokacağını ve dedikleri dışında bişe çıkarsa exper ücretini onların ödeyeceğini söylersen hafif bi bilgi sahibi olabilirsin araçlarla ilgili satıcıların tavrına bakarak.yeterki mekanik ve kaporta aksamı diri olsun.meganın hb lerinde 1.4 motor tutuluyor ve yetiyor o araca o motor sanırım 100 bg ve hb meganelarda 1,6 motor çok az piyasada.honda jazz desen zaten 1.6 sı yok kullandım çok atik araçlar.ama karar senin tabi.elantra da iyi tercih olur bulabilirsen.ama ben senin yerinde olsam o meganı değerlendirrim bazı ustalar at gözlüğü takıyor sözüm meclisten dışarı.1.4 araç getrme demek bnce bi kriter değil devir ekonomi devri ve araçlar eski araçlar gibi değil.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi