Editörler : Pangaea
31 Ağustos 2014 13:57

Sydv

arkadaşlar bu sydvlere başvurup kabul edilirsek birincisi; işten çıkarılma gibi bi durum olurmu ilerde ikincisi; kabul edilirsek merkezi alım için puanımız yanmış olurmu bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim

31 Ağustos 2014 14:02

hiç olur mu yav. başbakan olmana bile engel değil. gir sydv ye 3 ay sonra bas istifayı.

elagözlü :)
Başbakan Müsteşarı
31 Ağustos 2014 14:39

Milletin hakkina girip durmayin yahu cok zorunlu bir duruma sahip degilseniz

Tayin imkaniniz yok cakilisin oldugun yere

Sozlesmelisin

Atanaak yeterli puan ve siralaman varsa ordan oraya gecerim dusuncrsine kapilip bir baskasinin umudunu kaybettirmeyin bari lutfen...

Dembaba34
Memur
31 Ağustos 2014 17:30

abi istediğimiz kadar yırtalım bi taraflarımızı adamların umrunda değil 10 kere kullanabilse gene kullanırlar bu puanları ordan oraya zıplama ya sydvye girecek adamın hakkını alma yada merkezideki adamın hakkını alma kul hakkına girmeyin eğer benim hakkımı yersse biri sonuna kadar haram zıkkım olsun kusura bakmayın lütfen lafım size değil genel

srdr.blt
Aday Memur
01 Eylül 2014 00:37

bende genel bişey soyleyeyim insanoğlu yaradılış gereği bencildir eğer onlenmezse herkezde yapar!

nationalpof
Memur
01 Eylül 2014 13:21

bencillikle falan ilgisi yok bende herkesin hakkına dikkat eden birisiyim. amasydv maaşları düz memura nazaran iyiymiş ve evime çok yakın bi kurum. merkezi alımda tercih yapmama gerek kalmaz belkide hep burada çalışırım. yarın nasıl bir kadro verileceği belli deil böyle güzel bi fırsatı gözardı edemem anlamaya çalışın

fanko
Kapalı
01 Eylül 2014 15:12

Iyi de kardes basvurdun mülakata gittin sana sormaya cak mi ne is yapiyosun diye sende

Çalışıyorum diyeceksin ama diger 4 kişi işsiz sence seni mi alırlar yoksa işsiz adamimi kadro belli zaten issizlik kol gezerken mantikli olalim biraz

Bence senin yaptigin resmen 1 kisinin hakkina tecavüz etmektir.son sözümbudur gardasss git basvur tatmin et kendini.

nationalpof, 10 yıl önce

bencillikle falan ilgisi yok bende herkesin hakkına dikkat eden birisiyim. amasydv maaşları düz memura nazaran iyiymiş ve evime çok yakın bi kurum. merkezi alımda tercih yapmama gerek kalmaz belkide hep burada çalışırım. yarın nasıl bir kadro verileceği belli deil böyle güzel bi fırsatı gözardı edemem anlamaya çalışın

nationalpof
Memur
01 Eylül 2014 15:52

şuan çalışmıyorum 2014 kpss puanıyla kasım ve haziran atamalarını bekliyorum.

fanko, 10 yıl önce

Iyi de kardes basvurdun mülakata gittin sana sormaya cak mi ne is yapiyosun diye sende

Çalışıyorum diyeceksin ama diger 4 kişi işsiz sence seni mi alırlar yoksa işsiz adamimi kadro belli zaten issizlik kol gezerken mantikli olalim biraz

Bence senin yaptigin resmen 1 kisinin hakkina tecavüz etmektir.son sözümbudur gardasss git basvur tatmin et kendini.

fanko
Kapalı
01 Eylül 2014 16:02

Iyide gardasss isin yoksa niye kabul edilirsek isten cikarilma durumu olur mu diye soruyon o zmn

Buundannanlasilan is sahibisin cikiyor....

nationalpof, 10 yıl önce

şuan çalışmıyorum 2014 kpss puanıyla kasım ve haziran atamalarını bekliyorum.

nationalpof
Memur
01 Eylül 2014 16:09

arkadaşım iyi bi puanım var kasımda büyük ihtimalle tercih yapmayacağım. haziranı bekleyecektim. ama sydv evime yakın o nedenle değerlendiricem. maaşı düz memurluklardan iyiymiş belki hep sydvde kalırım. merkezide tercih yapmam diye sydvye başvurucam. ama belki daha iyi maaşlı ve yine evime yakın kadro olursa hazirandada tercih yapabilirim. sorularım şunlardı:

1) sözleşmeli olduğu için yarın öbürgün beni işten atarmı sydv. yoksa ömür boyu çalışabileceğim bi pozisyonmu

2)sydvye kabul edilirsem şartlarımın değişmesi durumunda 2014 p3 puanımı merkezi alımlardada kullanabilirmiyim

fanko
Kapalı
01 Eylül 2014 16:15

pendik mi istiyosun ? sydv yi gardaş

01 Eylül 2014 18:43

yine mi sen ya. şu zihniyete bak. inşallah kullanamazsın sydv girince o puanı. ayıp be. utanmadan birde soruyor.

nationalpof, 10 yıl önce

arkadaşım iyi bi puanım var kasımda büyük ihtimalle tercih yapmayacağım. haziranı bekleyecektim. ama sydv evime yakın o nedenle değerlendiricem. maaşı düz memurluklardan iyiymiş belki hep sydvde kalırım. merkezide tercih yapmam diye sydvye başvurucam. ama belki daha iyi maaşlı ve yine evime yakın kadro olursa hazirandada tercih yapabilirim. sorularım şunlardı:

1) sözleşmeli olduğu için yarın öbürgün beni işten atarmı sydv. yoksa ömür boyu çalışabileceğim bi pozisyonmu

2)sydvye kabul edilirsem şartlarımın değişmesi durumunda 2014 p3 puanımı merkezi alımlardada kullanabilirmiyim

fanko
Kapalı
01 Eylül 2014 18:59

amin beter olsun bunun gibiler 3 ay sonra bırakacak sonraa kurum bı daha acar 1 kişiilk sonra tekrar bılmem kaç kişi belge verir...

yok beğenirsem bırakmam vs vs yarın 100 tl fazla yer veren kurum olsun uçarak gider

sonra yıne başvurur...bunlar yeni nesil tecavuzcu çoskun......gardaşşşş

haksızlıkyapıyorunuz, 10 yıl önce

yine mi sen ya. şu zihniyete bak. inşallah kullanamazsın sydv girince o puanı. ayıp be. utanmadan birde soruyor.

02 Eylül 2014 00:38

Arkadaslar p3 puanim hata veriyor 2014 p3 e gore basvurmuyormuyuz.?

02 Eylül 2014 00:43

bi ara bende başka bi eyre başvurmuştum. bende de olmuştu. virgülden sonrakilerin hepsini aynen yaz kardeş. bütün rakamları yani yaz.

kursatsogutoglu, 10 yıl önce

Arkadaslar p3 puanim hata veriyor 2014 p3 e gore basvurmuyormuyuz.?

02 Eylül 2014 00:56

Tamam cozdum ve basvurdum.)

02 Eylül 2014 00:59

sagolasin bu arada yeni gordum cevabini. Eh iste torpil lazim ama bi sans basvurduk bakalim

barbarossa35
Aday Memur
19 Ekim 2014 23:05

artı

nationalpof, 10 yıl önce

barbarossa35
Aday Memur
19 Ekim 2014 23:07

sadece 1.soruya artı diğerlerine katılmıyorum

özözözözöz
Aday Memur
21 Ekim 2014 14:58

su sozlesmelı kısmına bır acıklık getırılse guzel olur

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler