Editörler : supporters.
31 Ağustos 2014 14:55

Kpss maliye konu

Maliye için nasıl bir çalışma yöntemi önerirsiniz forumda artık malıye dendıgı zaman 4t deniyor konu çalısmadan direk 4t yi çözmek nasıl olur acaba sonuçta bır konu bütünlüğü yok tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz ? Önce konuları bitirip mi 4t ye geçitiniz yoksa dırek mi ?

31 Ağustos 2014 15:44

Bende soru bankası diye düşünmüştüm önce, ama 4t de konu anlatımı da var ayrıca konu anlatımı sonunda o konuyu pekiştiren farklı sorular da var, ben beğendim açıkçası..

yusifist
Kapalı
31 Ağustos 2014 17:02

önce konu çalışın, konu olmadan soru çözerseniz ezber yapmış olursunuz, sınavda dökülürsünüz.

bedooo
Aday Memur
31 Ağustos 2014 19:12

Hangi kaynağı önerirsin konu için hocam.

yusifist, 10 yıl önce

önce konu çalışın, konu olmadan soru çözerseniz ezber yapmış olursunuz, sınavda dökülürsünüz.

bedooo
Aday Memur
31 Ağustos 2014 19:13

Sınavda kaç net yaptın peki hocam

inatettimoldu, 10 yıl önce

Bende soru bankası diye düşünmüştüm önce, ama 4t de konu anlatımı da var ayrıca konu anlatımı sonunda o konuyu pekiştiren farklı sorular da var, ben beğendim açıkçası..

yusifist
Kapalı
31 Ağustos 2014 19:34

hocam ben kpss ye murat ın tek kitabından çalıştım, maliye ve verginin tüm dalları için içeriği yeterli ama görsel açıdan pek ders çalışmaya teşvik edici değil, yazıları küçük, salt bilgi deposu gibi; kısa notlarla, şekillerle ya da renklerle desteklenmemiş. Ama yine de tavsiye ederim, kolay gelsin..

bedooo, 10 yıl önce

Hangi kaynağı önerirsin konu için hocam.

bedooo
Aday Memur
31 Ağustos 2014 19:49

Hocam vakit ayırdığın için teşekkür ederim.

yusifist, 10 yıl önce

hocam ben kpss ye murat ın tek kitabından çalıştım, maliye ve verginin tüm dalları için içeriği yeterli ama görsel açıdan pek ders çalışmaya teşvik edici değil, yazıları küçük, salt bilgi deposu gibi; kısa notlarla, şekillerle ya da renklerle desteklenmemiş. Ama yine de tavsiye ederim, kolay gelsin..

bedooo
Aday Memur
31 Ağustos 2014 19:53

Abdurrahman Akdoğan

Cengizhan Doğruyol bu 2 kitap için ne düşünüyorsunuz? Elimde ihtiyaç maliye var onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

yusifist
Kapalı
31 Ağustos 2014 19:59

rica ederim kardeşim, ihtiyaç jestiyon maliye de var bende kesinlikle tavsiye etmem, eksikleri var, yolda bırakır.

bedooo
Aday Memur
31 Ağustos 2014 20:33

O zaman mecbur yeni alcaz hocam Abdurrahman Akdoğan Cengizhan doğruyol bunlardan hangısını önerirsiniz arkadaslar ya da farklı bır kıtap..

yusifist, 10 yıl önce

rica ederim kardeşim, ihtiyaç jestiyon maliye de var bende kesinlikle tavsiye etmem, eksikleri var, yolda bırakır.

flost
Memur
31 Ağustos 2014 23:06

Bende ihtiyaca gittim, ulan bi yayınevinin bütün kitapları mı kötü olur!

sonra cengizhana sıgındım , Ah kara kedi cengo tam bi fiyasko! borçlanma kısmı leş. bütçe leş. varso yoksa kamu geliri kasmış.

Abdurrahmanı bilmiyorum lakin kullananlar genelde okurken hep uyuyakalmıs.

Ben suan abuzer pınarın kitabını almaya niyetlenmekteyim. birazdan soracam buradan kullanan var mı diye

bedooo, 10 yıl önce

O zaman mecbur yeni alcaz hocam Abdurrahman Akdoğan Cengizhan doğruyol bunlardan hangısını önerirsiniz arkadaslar ya da farklı bır kıtap..

bedooo
Aday Memur
01 Eylül 2014 14:15

Abdurrahman Akdoğan ın kitabından hazırlananlar memnun musunuz sonuçlardan ?

flost, 10 yıl önce

Bende ihtiyaca gittim, ulan bi yayınevinin bütün kitapları mı kötü olur!

sonra cengizhana sıgındım , Ah kara kedi cengo tam bi fiyasko! borçlanma kısmı leş. bütçe leş. varso yoksa kamu geliri kasmış.

Abdurrahmanı bilmiyorum lakin kullananlar genelde okurken hep uyuyakalmıs.

Ben suan abuzer pınarın kitabını almaya niyetlenmekteyim. birazdan soracam buradan kullanan var mı diye

bedooo
Aday Memur
02 Eylül 2014 15:00

Abdurrahman Akdoğan kamu maliyesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merveee.
Şef
02 Eylül 2014 19:49

Arkadaşım Maliye'de herzman konu önemli sürekli konu tekrarı yaparsan çok rahatlarsın bence 4t daha çok kurum sınavı için bazı soruları çok gereksiz ayrıntı.tabi elinde varsa çözmen pekiştrmek açısından iyi olur.ayrıca ben Maliye'den 24 net yaptım Cengiz doğruyol maliye kitabından çalıştım sadece.çok güzel anlatmış tavsiye ederim herkese.

kpssuzmanı34
Aday Memur
02 Eylül 2014 20:45

Merve Cengizhan doğruyolun soru Bankası mı yoksa konu anlatımlı mı ben onun çıkmış sorularını çözdüm de çok da ayrıntı yoktu.

Merveee., 10 yıl önce

Arkadaşım Maliye'de herzman konu önemli sürekli konu tekrarı yaparsan çok rahatlarsın bence 4t daha çok kurum sınavı için bazı soruları çok gereksiz ayrıntı.tabi elinde varsa çözmen pekiştrmek açısından iyi olur.ayrıca ben Maliye'den 24 net yaptım Cengiz doğruyol maliye kitabından çalıştım sadece.çok güzel anlatmış tavsiye ederim herkese.

Merveee.
Şef
02 Eylül 2014 21:07

Konu anlatımından bahsediyorum.Bence konu daha önemli.bol tekrar çok iyi net yaptırır.

kpssuzmanı34, 10 yıl önce

Merve Cengizhan doğruyolun soru Bankası mı yoksa konu anlatımlı mı ben onun çıkmış sorularını çözdüm de çok da ayrıntı yoktu.

bedooo
Aday Memur
04 Eylül 2014 08:18

Cevabın için teşekkürler. Arkadaşın biri cengizhanın kıtabında bütçe borç kötü deyince elemiştim ben direk dediğiniz gibi 4t ye gecmek ıstemıyorum konu çalışıp bıttıkten sonra 4t ye gecmeyı düşünüyorum.

Merveee., 10 yıl önce

hacerakca
Aday Memur
05 Eylül 2014 14:01

kağan hocanın yörüngeden çıkan konu anlatım kitabı oldukça iyi bir kaynak. kurum sınavlarındada yararlı olur.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi