Editörler : crops35
01 Eylül 2014 11:11

Memur olan vhki yi tercih edebilir mi?

arkadaşlar memur olarak çalişan birisi vhki yada bilgisayar işletmenliğini tercih edebilirmi..bilgisi olan varsa cvp versin.

aysenursinan69
Aday Memur
01 Eylül 2014 11:22

gih misin

Teknik Yazar
Memur
01 Eylül 2014 11:25

Edemez. YH-GİH-TH şeklinde edebilir. Memur da, VHKİ de GİH'tir. Memur, VHKİ, Bilgisayar İşletmeni, anca üst sınıf olan Teknik Hizmetler veya Öğretmenlik seçebilir.

erercan_20
Şef
01 Eylül 2014 11:28

hocam düz memurluk,vhki,bilgisayar işletmenligi genel idare hizmetler sınıfındadır aynı sınıfta oldugu için tercih yapsan bile ataman olmaz nasılsa memur olmuşsun tercih yapıp başkalarının hakını yemiyelim.Eger hizmetliysen vhki olabilirsin.

kenankartal
Aday Memur
01 Eylül 2014 11:29

ok eyvallah

giriggale
Memur
01 Eylül 2014 11:34

ösym sistemi kabul ediyor mu???girdin mi ...

01 Eylül 2014 11:39

tercih yapabilirsin ve başkasın hakkını öldürsün cunku tercıh yapıp yerleştirilsin ataman olmaz iş başı yapamazsınn ondan hiç tercih yapıpda nabal alma bence boş yere

01 Eylül 2014 11:40

kabul eder fakat ataması olmaz tercıh edemez dıye bişe yok atamasi iş başi olmuyor klavuzda yazıyor.

giriggale, 10 yıl önce

ösym sistemi kabul ediyor mu???girdin mi ...

kenankartal
Aday Memur
01 Eylül 2014 11:43

tamam nehir47

mustafaa
Kapalı
01 Eylül 2014 17:05

teknik hizmetler sınıfında teknıkerım genel idari hızmetler alanında tercıhte bulunabilirmıyım yada kendı alanımda aynı teknıkerlığe basvurabilirmıyım.12 senelık memurum teknık hızmetler kapsamında

takotolga
Şube Müdürü
01 Eylül 2014 17:23

Gih sınıfı içerisinde ve th sınıfı içerisinde görev unvanları arasında hiyerarşi var. Sözgelimi ben vhki olarak çalışıyorum, iletişim mezunuyum, yapım yayın elemanı ve redaktör kadrosu tercih edebiliyorum. Söz konusu iki kadro da gih. Gih'de çalışan gih tercih edemez diyen arkadaşlar benim gih olarak çalıştığım halde nasıl oluyor da gih tercihi yapabildiğimi açıklasınlar bi zahmet,,,

Yanıltıcı bilgi vermeyin. Aynı hizmet sınıfı içerinde üst görev yazabilirsiniz.

ebesahum
Kapalı
01 Eylül 2014 19:13

kendimden örnek vereyim anlaşılsın.

ben hali hazırda çalışan vhki (GİH) memurum

önlisans "halkla ilşikiler" mezunuyum.

önlisans tercih kılavuzunda kurumların 3391 kodundan "halkla ilişkiler" bölümü mezunu "halkla ilişkiler" görevlisi unvanında alacak olsa idi gih-den gih e yine atanıyordum.

başvuru özel şartlar madde 12 ......ile bulundukları kadrodan farklıolmak kaydıyla mezunu oldukları eğitim proğramları itibariyle ihraz etmiş oldukları ünvanlara ilişkin kadrolar hariç olmak üzere......

demektedir.

gayet açık ve net.

takotolga, 10 yıl önce

Gih sınıfı içerisinde ve th sınıfı içerisinde görev unvanları arasında hiyerarşi var. Sözgelimi ben vhki olarak çalışıyorum, iletişim mezunuyum, yapım yayın elemanı ve redaktör kadrosu tercih edebiliyorum. Söz konusu iki kadro da gih. Gih'de çalışan gih tercih edemez diyen arkadaşlar benim gih olarak çalıştığım halde nasıl oluyor da gih tercihi yapabildiğimi açıklasınlar bi zahmet,,,

Yanıltıcı bilgi vermeyin. Aynı hizmet sınıfı içerinde üst görev yazabilirsiniz.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi