Editörler : Pangaea

Yasaklı
02 Eylül 2014 19:30

40 bin tatilci öğreTmen daha atanıyor

Cümlemize hayırı olsun:P bu ne tatildir arkadaş düşünün biz temmuzun ilk haftası tatile girdik KPSS sınav bittii onlar 1 temmuzdan şuana kadar hala tatildeler ve hala tatil yapıyorlar öğretmenler net yine anasayfada 40 bini başlık yapmış kaymakamlık müfettişlik iibfnin elinden kaymış FEFCİ İSTATİSTİK mezununa kıyak geçilmiş bu haksızlığı başlık yapmıyor ana sayfaya taşımıyor beleşçi tatilcileri anasayfaya başlık yapıyor beleşten seneye 40 bin kişi daha parayı cebe indirecek tatil yapacak çocuklara da ders yerine 3 aylık tatilini anlatır eylül 15 te anlatır başlamaya şubat tatiline kadar devam eder arada kar tatilinde de o maceralarını anlatır eğitim şahane:D eğitim bahane tatilde parayı beleşten cebe atmak da şahane

memur2012eko
Müsteşar Yardımcısı
02 Eylül 2014 19:43

+

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 19:45

adamlar ıcın meclıs toplanıyor olaganustu daha ne olsun :)..

ssk moskova28
Yasaklı
02 Eylül 2014 19:46

şimdi bir öğretmencik gelicek ve diyecek ki bu kadar kıskanmayın.siz de öğretmenlik okusaydınız atansaydınız.bu sözüm idealist ve şerefli öğretmenlere değildir.

droppie
Aday Memur
02 Eylül 2014 19:49

çocuklarınız olduğunda evde kendiniz eğitin o zaman. ne bekliyorsunuz bilmem ki? 24 saat ders anlatmamızı mı? öğretmenlerin yaşam şartlarını kıskanacağınıza sesinizi çıkarın sizlere de güzel şartlar sağlansın. biz türklerin problemi bu kendimiz bataktan çıkmak yerine dışardakini batağa çekmeye çalışırız çoğumuz. öğretmenlerin yaz tatili de 2 ay. yazın da mı çocukları okula kapatmak isterdiniz yoksa?

02 Eylül 2014 19:52

o dediklerinden çok kalmadı. onlarda zaten buraya gelmezler.

ssk moskova28, 10 yıl önce

şimdi bir öğretmencik gelicek ve diyecek ki bu kadar kıskanmayın.siz de öğretmenlik okusaydınız atansaydınız.bu sözüm idealist ve şerefli öğretmenlere değildir.

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 19:54

hahaha geldi bile :D :D

gecmıste aglıyorlardı amenna sımdı nıe aglıyolar bunlar

haksızlıkyapıyorunuz, 10 yıl önce

o dediklerinden çok kalmadı. onlarda zaten buraya gelmezler.

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 19:56

bu ulkede fazlaysan ses cıkar bu kadar basit

sizi potansıyel oy gorduklerı ıcın agzınıza memeyı dayıyolar

herkes meslek sahıbı olsun kardeşim kımsenın bır sey dedıgıde yok

ama bılmem kac bın muhendıs işssizken kadro verılmıyorken sizin burda her sayfada aglamanız can sıkıyor ..

sizin aldıgınız her kadro ve butce yuzunden baskaları da işsiz kalıyor atama az oluyor kac senedır kac bın ogretmen atandı haberın var mı ?

hala konusuyorsunuz türkiyede ılk 10 bıne gırdk işsisiz toplamda 1000 kısı ya atanır ya atanmaz...

neyse ya sızlerle muattab olunmaz

droppie, 10 yıl önce

çocuklarınız olduğunda evde kendiniz eğitin o zaman. ne bekliyorsunuz bilmem ki? 24 saat ders anlatmamızı mı? öğretmenlerin yaşam şartlarını kıskanacağınıza sesinizi çıkarın sizlere de güzel şartlar sağlansın. biz türklerin problemi bu kendimiz bataktan çıkmak yerine dışardakini batağa çekmeye çalışırız çoğumuz. öğretmenlerin yaz tatili de 2 ay. yazın da mı çocukları okula kapatmak isterdiniz yoksa?

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 19:58

girin halkeğitim merkezlerinde çalışın zaten paralar tatilde cebinizde hakkınızla alın o parayı 3 ay yatıp para kazanan bu ülkede bi sizz varsınnız atanmıyanı da 4001 diyor meclis olağanüstü size toplanıyor hep siz mağdursunuz 15 saat çalışıp haftasonu da tatil yapıyorsunuz 2 gibi evinizdesiniz normal memur 5 te evde üstelik şubat tatiliniz var kar tatili normal memura izin yok öğremene var okulda durun öğrenci gelmiyorsa da ;ek dersinizle rahat 3 milyarı buluyor hala maaşım az diye ağlıyorsunuz kıskançlık değil siz atanamayınca gelip bizim başlıklara ajitasyon yapıp zırlıyosunuz sıktınız artık şimdi e feci istatistikçi çıktı başımıza bi onlar eksikti biz keni alanımızdan atandık onlar kaldı gelin beleşten kadro var kırpın gümrüğü de alın hepsi sizin olsun

droppie, 10 yıl önce

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:00

can sıkıntısından çok tatil yapmak stres yapıyor bazen hocam ondandır :)

yatsuma, 10 yıl önce

hahaha geldi bile :D :D

gecmıste aglıyorlardı amenna sımdı nıe aglıyolar bunlar

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 20:04

aynen öyle :))

amcam ogretmen 30 küsür senelık

allah daha versın 3.5 alıyor 4 tanede özel ders ogrencsı var

6 bıne tamamlıyor :)..yaz tatılınde de takılıyor gezıyor ..

yurt dısındakı gıbı olacak calısmadıgı donemlerde maasları yarıya ındırmelerı lazım :D

lizgeviyal, 10 yıl önce

can sıkıntısından çok tatil yapmak stres yapıyor bazen hocam ondandır :)

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:07

pdrciler zaten paso yatıyorr 365 gün helal olsun:)

yatsuma, 10 yıl önce

aynen öyle :))

amcam ogretmen 30 küsür senelık

allah daha versın 3.5 alıyor 4 tanede özel ders ogrencsı var

6 bıne tamamlıyor :)..yaz tatılınde de takılıyor gezıyor ..

yurt dısındakı gıbı olacak calısmadıgı donemlerde maasları yarıya ındırmelerı lazım :D

sempatik155O
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:09

Biri idealist öğretmen mi dedi?Güldürmeyin insanı.En az %95'iniz,devlete yamanmaya,kapaklanmaya çalışan parazitlersiniz.Atandıktan sonra mevcut hükümetin en cahil bürokratlarının bile yetersizlikle suçlayacağı,küçük görüp her fırsatta aşağılayacağı koyun sürülerisiniz.Hepiniz salla kafayı al maaşı yapacaksınız,bu şimdiden belli.Hangi çapla ve hangi bilgi birikimiyle idaelist olabilirsiniz ki zaten?Sizlerin en kısa sürede ev satın alabilmek ve güzel bir araba sahibi olmaktan başka hiçbir hayaliniz olacağını zannetmiyorum.Bu ülkeye dair hiçbir hayaliniz olmayacak kadar güçsüz ve çapsız kişilersiniz.Yine de bir %5'lik bir pay bıraktım,bu bile fazla bence.

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 20:10

şimdi ekibi toplar gelır ben buradan kacayım :D.

sendıkalarıda var memurlarda bunların :D..

lizgeviyal, 10 yıl önce

pdrciler zaten paso yatıyorr 365 gün helal olsun:)

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:13

mat öğretmeni sayfası var gir oraya 2 cümle yaz saldırıyorlar onlar vergi müfettişi de olurmuş öğretmen de ama biz matçi olamazmışız lise müfredatı matı 10 yaşına çocuk da biliyor ünivdede eitim aldığını sunmuyor öğrenciye neticede:))ama artık sanırsın dünyayı bunlar kurtarmış sürekli kendilerini üstün görürler karşısındakini de aşağılarlar ismi de öğretmen olur

sempatik155O, 10 yıl önce

Biri idealist öğretmen mi dedi?Güldürmeyin insanı.En az %95'iniz,devlete yamanmaya,kapaklanmaya çalışan parazitlersiniz.Atandıktan sonra mevcut hükümetin en cahil bürokratlarının bile yetersizlikle suçlayacağı,küçük görüp her fırsatta aşağılayacağı koyun sürülerisiniz.Hepiniz salla kafayı al maaşı yapacaksınız,bu şimdiden belli.Hangi çapla ve hangi bilgi birikimiyle idaelist olabilirsiniz ki zaten?Sizlerin en kısa sürede ev satın alabilmek ve güzel bir araba sahibi olmaktan başka hiçbir hayaliniz olacağını zannetmiyorum.Bu ülkeye dair hiçbir hayaliniz olmayacak kadar güçsüz ve çapsız kişilersiniz.Yine de bir %5'lik bir pay bıraktım,bu bile fazla bence.

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:15

:))))hakaret etmesinler de boşver yeni nesil onu da yapıyor öğrencisine de öğretiyor üstelik:)

yatsuma, 10 yıl önce

şimdi ekibi toplar gelır ben buradan kacayım :D.

sendıkalarıda var memurlarda bunların :D..

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 20:15

bunların yaptıgı işi unv okuyan herkes yapar

bunun farkında degıller :)..

bence bunların kadrolarını genele acmalılar :D

lizgeviyal, 10 yıl önce

mat öğretmeni sayfası var gir oraya 2 cümle yaz saldırıyorlar onlar vergi müfettişi de olurmuş öğretmen de ama biz matçi olamazmışız lise müfredatı matı 10 yaşına çocuk da biliyor ünivdede eitim aldığını sunmuyor öğrenciye neticede:))ama artık sanırsın dünyayı bunlar kurtarmış sürekli kendilerini üstün görürler karşısındakini de aşağılarlar ismi de öğretmen olur

lizgeviyal
Yasaklı
02 Eylül 2014 20:23

bulmuşlar iibfyi keriz bırakırlar mı tüm kadroları kemirecekler genel konuşuyorum bu konuda ünivtede en saf fakülte iibf görülmüş ki kadrolar herkese açılmış durumda ama iibf ye kadro yolu kapatılmış durumda yanii yazıklar olsun ne denir en rahatı öğretmen 40 binden atanamassa 4001 var maliyeci olur maliyeyi de biiyo zaten öyle diyolar vergileri şahaneymiş eğitiminde master yapmışlar istatistikçi de kendini matematikçi sanıyor herkes kendini bişi sanıyor boşa okumuşuz herkes okumuş ama sandığı meslek farklı dr da olur bunlar bekliyorum yarın öbürgün ilaç da yazarlar biyolojiciler de hemşire yapılıyordu :))bekliyorum ben artık her şeyi dedim yaa mahalle bekçisi yarın öbürgün gümrüğe muhafazacı olur diye

yatsuma, 10 yıl önce

bunların yaptıgı işi unv okuyan herkes yapar

bunun farkında degıller :)..

bence bunların kadrolarını genele acmalılar :D

yatsuma
Kapalı
02 Eylül 2014 20:25

valla ayaklanmak lazm ibbff li muhendısı adamlar dalga gecıor susuyorsunuz dıye haklılar ..bi face sayfası acmak lazm veya tweeter uzerınden bir gün ankarada 100 bın kişi yürüse büyük bir ses getirir baska care kalmadı acıkcası

lizgeviyal, 10 yıl önce

bulmuşlar iibfyi keriz bırakırlar mı tüm kadroları kemirecekler genel konuşuyorum bu konuda ünivtede en saf fakülte iibf görülmüş ki kadrolar herkese açılmış durumda ama iibf ye kadro yolu kapatılmış durumda yanii yazıklar olsun ne denir en rahatı öğretmen 40 binden atanamassa 4001 var maliyeci olur maliyeyi de biiyo zaten öyle diyolar vergileri şahaneymiş eğitiminde master yapmışlar istatistikçi de kendini matematikçi sanıyor herkes kendini bişi sanıyor boşa okumuşuz herkes okumuş ama sandığı meslek farklı dr da olur bunlar bekliyorum yarın öbürgün ilaç da yazarlar biyolojiciler de hemşire yapılıyordu :))bekliyorum ben artık her şeyi dedim yaa mahalle bekçisi yarın öbürgün gümrüğe muhafazacı olur diye

droppie
Aday Memur
02 Eylül 2014 22:19

siz nasıl olmasını isterdiniz? e ağlıycaz tabi atama verilsin diye. siz neden ağlamıyorsunuz? türkiye de herkes işletme mezunu herkes bir şey mühendisi, olay fazlalıktaysa siz de ses çıkarın.

öğretmenlerin maaşı neden bu kadar geriyor herkesi bilmem ki. siz bu kafada olduğunuz için sizi yetiştiren öğretmenlerin 3000 haketmediğinden eminim. ama ben okuduğu üniversiteye dereceyle girip dereceyle bitirmiş bir öğretmenim. ben idealist bir öğretmenim. sizin gibi masaya oturup maaş alma heveslisi değilim.

yatsuma, 10 yıl önce

bu ulkede fazlaysan ses cıkar bu kadar basit

sizi potansıyel oy gorduklerı ıcın agzınıza memeyı dayıyolar

herkes meslek sahıbı olsun kardeşim kımsenın bır sey dedıgıde yok

ama bılmem kac bın muhendıs işssizken kadro verılmıyorken sizin burda her sayfada aglamanız can sıkıyor ..

sizin aldıgınız her kadro ve butce yuzunden baskaları da işsiz kalıyor atama az oluyor kac senedır kac bın ogretmen atandı haberın var mı ?

hala konusuyorsunuz türkiyede ılk 10 bıne gırdk işsisiz toplamda 1000 kısı ya atanır ya atanmaz...

neyse ya sızlerle muattab olunmaz

deacF
Şube Müdürü
02 Eylül 2014 22:23

sanki hepiniz adam smithsiniz hıammna

Toplam 144 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi