Editörler : crops35
04 Eylül 2014 00:18

Engelli hizmette görev yükselme

arkadaslar bir kaç gun once bir arkadasımla konusmustum dersanade calısyıyor. kpss grubunda bana hizmetli kadrolarında yükselme bulunmamaktadır. hep hizmetli olarak kalıyorlar. ne kadar doğru bu sizce ?

tesekkurler ?

aykut1972
Memur
04 Eylül 2014 10:27

yanlış bilgi almışsınız. özellikle MEB Ve kamu hastanelerinde 2-3 yılda bir GYS Açılır.

anLanL
Şube Müdürü
04 Eylül 2014 11:05

tamamen yanlıs bılgılendırılmıssınız

daha 3 hafta once yazısı geldı meb gorevde yukselme ve seflık sınavı yapıyor bu sene sordum sorusturdum genelde her sene yapıyormus

infernal
Aday Memur
04 Eylül 2014 11:20

Diğer kurumları bilmem ama meb bu sene açtı enson 2010 yılında açmış sanırım görevde yükselme sınavı.

rıdvankrtyy
Aday Memur
04 Eylül 2014 12:35

yane hizmetli sA±nA±fA±da gArev yA¼kselme sA±navlarA±na girebilir Ayle mi ?

rıdvankrtyy
Aday Memur
04 Eylül 2014 12:49

yane hzmtlA± sA±nA±fA±ndaki lerde grblr oyle mA± ?

rıdvankrtyy
Aday Memur
04 Eylül 2014 13:55

yane hocam hizmetlilder girerbilirler mi bu sınavlara ?

anLanL, 10 yıl önce

tamamen yanlıs bılgılendırılmıssınız

daha 3 hafta once yazısı geldı meb gorevde yukselme ve seflık sınavı yapıyor bu sene sordum sorusturdum genelde her sene yapıyormus

infernal
Aday Memur
04 Eylül 2014 13:58

Şartlar tutuyorsa girebilir. Mesala milli eğitim 3 yıl çalışma şartı ve lise mezunu olma şartı arıyor Memur (GİH) kadrosuna yükselmek için.

rıdvankrtyy, 10 yıl önce

anLanL
Şube Müdürü
04 Eylül 2014 16:48

tabiki kıtapcıgında yazan sartlar uyuyorsa gırıyorsunuzkı buda tutuyordur lıse mezunu ve en az 3 yıl memurluk sartı arıyorlar yanı demem okı 3 yıl hızmetlı kadrosunda gorev yaptıktan sonra sınavda basarılı olunca mutlaka ama mutlaka gecersınız gih yada vhki kadrosuna

rıdvankrtyy, 10 yıl önce

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi