Editörler : crops35
09 Eylül 2014 19:24

Arkadaşlar kura ile ilgili önemli!

Arkadaslar benim kuraya katılacak bi arkadaş vardı ona sordum bizde sizinle birlikte tercih yaptk dedi.yani onlarda tercihlerini yapmışlar ve dün itibariyle bitmiş onlarnda

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 20:22

Boş boş konular acıyorsun bişi var diye giriyoz bunu 3 yaşındaki cocuk bile biliyordu ogretmensin bide orada ekpss kura-ortaogretin-lisans vs tercij işlemlerinin alınması diye yazıyordu .

xtr35
Şef
09 Eylül 2014 20:30

Sen ne kadar saygısızsın kardeşim!

Belki dalgınlığına geldi görmedi tercih yaparken! Ne alakası var bunu öğretmen olmasıyla? Lisanslara bu tahammülsüzlüğüm neden?

Sadece bu arkadaşa değil herkese aynısın sen!

Şimdi sen ''sanane'' dersin. Aynı uslubu bana da sergilemiştin seni hiç bağlamayan bir konuda.

Seninle lisanslar arasında kültür uçurumu var, bunun farkına varıp kendini hiç olmassa saygı ve kültür konusunda geliştir.

Millet senin saygısızlığını çekmek zorunda değil!!!

Karargahx, 10 yıl önce

Boş boş konular acıyorsun bişi var diye giriyoz bunu 3 yaşındaki cocuk bile biliyordu ogretmensin bide orada ekpss kura-ortaogretin-lisans vs tercij işlemlerinin alınması diye yazıyordu .

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 20:35

Bukadar insan tetikte tercih sonuclarını bekliyor bls bos konular acıp insanları heycanlandırıyorsunuz bi ogretmen okadar dalgın olmamalı olacalsada ogretmen olmaya hakkı yok orada kocaman yazıyor ekpss-kura diye ben lisanslardan sogudum sırf liselileri laflarıyla ezdikleri için bencillik yaptıkları ıcın bakdana kuraya giren adamın tercihlerini bile bilmiyotlar bu nasıl zihniyet.

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 20:37

İnsanları laflarıyla ezmek kultur oluyorsa onun kralını yaparım rahat ol lisanslar ezmekten basla birşey yapmadı.

Kar13
Kapalı
09 Eylül 2014 20:42

Oku sen de lisans mezunu ol ! Tutan mi var ? Arkadaş sana bir şey soyleyim mi ? Hain olma baskalarina da iste ki Allah sana da nasip etsin ha lisans mezunlarina fazla da takilma kendi yoluna bak

Karargahx, 10 yıl önce

İnsanları laflarıyla ezmek kultur oluyorsa onun kralını yaparım rahat ol lisanslar ezmekten basla birşey yapmadı.

xtr35
Şef
09 Eylül 2014 20:42

Evet bazı insanlar imkansızlık yüzünden okuyamıyor. Özellikle engellilerde bu sayı hiç küçümsenemez. Ama lisans okumak, hele ki örgün öğretiim okumak çok zor. Bunu da kabul etmek lazım. Uzun lafın kısası ne lisansların psikolojik baskıyla liseleri ezmeye hakkı var. Ne de liselerin ulaşamadı cigere murdar demeye. Yani kimsenin kimseye saygısızlık yapmaya hakkı yok!

Biri bir hata yaptıysa diğeri eğitim sevyesi ne olursa olsun o hatayı örtmeli. Bu bizim insanlığımızın gereği. Her insan hata yapabilir. Bunun diplomayla alakası yok.

Karargahx, 10 yıl önce

Bukadar insan tetikte tercih sonuclarını bekliyor bls bos konular acıp insanları heycanlandırıyorsunuz bi ogretmen okadar dalgın olmamalı olacalsada ogretmen olmaya hakkı yok orada kocaman yazıyor ekpss-kura diye ben lisanslardan sogudum sırf liselileri laflarıyla ezdikleri için bencillik yaptıkları ıcın bakdana kuraya giren adamın tercihlerini bile bilmiyotlar bu nasıl zihniyet.

Kar13
Kapalı
09 Eylül 2014 20:51

10 numara 5 yildiz ozetlemissin kardeşim :-) agzina saglik...

xtr35, 10 yıl önce

Evet bazı insanlar imkansızlık yüzünden okuyamıyor. Özellikle engellilerde bu sayı hiç küçümsenemez. Ama lisans okumak, hele ki örgün öğretiim okumak çok zor. Bunu da kabul etmek lazım. Uzun lafın kısası ne lisansların psikolojik baskıyla liseleri ezmeye hakkı var. Ne de liselerin ulaşamadı cigere murdar demeye. Yani kimsenin kimseye saygısızlık yapmaya hakkı yok!

Biri bir hata yaptıysa diğeri eğitim sevyesi ne olursa olsun o hatayı örtmeli. Bu bizim insanlığımızın gereği. Her insan hata yapabilir. Bunun diplomayla alakası yok.

Kar13
Kapalı
09 Eylül 2014 20:52

Herkese çayyyyyyyyy şakireeeee yooook :-)

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 20:57

Benım yas 22 Allah izin verirse en kısa zamanda zaten uni mezunuyum fakat gelgelemki uni mezunu oldum diye insanları kucumsemeye calısmıyorum ben burada cok yazılar okudum dier alt ogrenim seviyelerini ezen engelli birliği diyr birşey yok adam 4 yıllık lisans mezunu 'oh ben yer begenıom sen neypcn karakara dusun ' bu tarz laflar soledını bile gordum 5 parmagın 5i bir deil ama cogu oyle emin ol lise ekpssnin bel kemiği bunu unutanlar var.

MAVİ GEMİ
Aday Memur
09 Eylül 2014 21:00

Kesinlikle lüzumsuz bir içerik olmuş muş muş ilk değil insanlar alıştı sanirsam.:)

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 21:02

Al işte velet dememem için 1 sebep yok.

Kar13, 10 yıl önce

Herkese çayyyyyyyyy şakireeeee yooook :-)

MAVİ GEMİ
Aday Memur
09 Eylül 2014 21:04

Ünv mezunu olmak birsey kazandirmali insana ön yargı kazandiriyorsa birşey kazandirmamistir.ayrica neden hukuk okumadim ah ah :)

09 Eylül 2014 21:06

arkadaş haklı bence.kura ile ilgili önemli.diye başlık açıyor,görende birşey var sanır hayret bişey ya

09 Eylül 2014 21:11

Karargax denilen fosil yaratık insanlari bilgilendirme amaçlı yazdım seni deil !

Berkocan06
Aday Memur
09 Eylül 2014 21:17

bonjur günaydın demekdir hocam diyim :D

xtr35
Şef
09 Eylül 2014 21:18

Başlığı açan kişi için emin o bu başlık önemlidir. Bugüne kadar ben boş konularla forumu işgal etiğini görmedim ben başlığı açan arkadaşın. Karargahx belki haklı savunduğu konuda fakat uslup yanlış. Kendini saygı çerçevesinde ifade edebilir. Bir üni. öğrencisine bu eğitim varilmiştir sanırım. Bunca yıl insanlara saygı duymayı öğrenemediyse yazık okuduğu okullara. Karargahx sadece bu başlık altında değil her başlık altında saygısızlığıyla ve kavgalarıyla ön plana çıkıyor. Bence uslubunu değiştirmeli!

mustafaalpe, 10 yıl önce

arkadaş haklı bence.kura ile ilgili önemli.diye başlık açıyor,görende birşey var sanır hayret bişey ya

09 Eylül 2014 21:18

Arkadaş önemli evet!.Çünkü söylenti çıktı kura daha olmamış falan bende kardeslerimi bilgilendirmey ihtiyaç duydum bu kadar basit!

09 Eylül 2014 21:19

Hay ağzına sağlık xr35 kardeşim :(

Karargahx
Daire Başkanı
09 Eylül 2014 21:21

Sizin uslubunu bozdu benide eskiden boyle değildim fosil yaratıkmıs e be israf cocuk sen kimsinki bu şekilde konuyorsun hakaret edersem hakaretın daha agırını işitirsin ben eleştiri yaptım daha buna bile katlanamıyorsunuz

MAVİ GEMİ
Aday Memur
09 Eylül 2014 21:26

Xtr 35 sizde birini savunuyayim derken hiçte aşağıda kalmamisiniz.kuzum gorende ODTÜ de okudunuz sanacaktir. Sağ vurup sol göstermek buna derler.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi