Editörler : swat3410

mit036
Şef
22 Eylül 2014 00:02

bak şimdi acele ettik desene devrem biz . yarın arayıp bi sorayım bakalım . son dakıkaya kalmasın diye ben klavuz yayınlanır yayınlanmaz personel şubeye verdim dilekcemi ek 4b muvafakat belgesini .

01_ADANALI_01, 10 yıl önce
mit036 devrem ben gecen sali per. d.bsk.ligini aradim atandiktan sonra ara dediler bana

pollice_3434
Aday Memur
23 Eylül 2014 21:18

Arkadaşlar gelişmelerle ilgili bilgi verirmisiniz 15 günlük başlama süresine kadar yetişecek mi muvafakat

arslanbaba
Aday Memur
23 Eylül 2014 21:43

arkadaşlar bugün bir arkadaşımı muvafakat durumumu öğrenmesi için gönderdim. ben şarkta olduğum için muvafakattalebime olumsuz cevap vereceklermiş. arkadaşta öğretmen olarak atamamın yapıldığını ve 15 gün içinde başlamam gerektiğini söylemiş ama gitsin ahkkını mahkemede arasın demişler. muhtemelen taleplere cevaplar önümüzdeki hafta verilecekmiş.

ayrıca bir kadroya yerleştiğim ve 657 sayılı kanunun 62 ve 63 maddesine göre kanuni süre içerisinde başlama yapmadığım için de 1 yıl içerisinde tekrar başvuramayacağım bununla ilgili yapabileceklerim hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

inşaallah diğer arkadaşlar olumlu cevap alır

O..A
Aday Memur
23 Eylül 2014 21:52

İnşallah mahkemeyle bile olsa atamanın yapıldığı yere gidersin. .

01_ADANALI_01
Aday Memur
23 Eylül 2014 22:00

arslanbaba devrem şark süren bitmedi mi ben de şarktayım ama mecburi süre mi doldurdum ikinci ipkamı verdim. ayrıca 15 günlük başlama süresi biz ilişik kesince başlamıyo

akan9999
Memur
25 Eylül 2014 19:30

Arkadaşlar var mı bi gelişme ,muvafakatname alan oldu mu ?

arslanbaba
Aday Memur
26 Eylül 2014 09:29

biraz ugrastiracaklar galiba ama bakalim hayirlisiyla gecisi yapsak yeter

O..A, 10 yıl önce

İnşallah mahkemeyle bile olsa atamanın yapıldığı yere gidersin. .

arslanbaba
Aday Memur
26 Eylül 2014 09:34

devrem sarktayim ama sarkta iken normal yollarla ve mahkemeyle muvafakat alan bircok kisi var ayruca pomem de sadece 6 yil sarti var ama yinede red oluyor. bu arada 15 gunluk sure simdi isliyor dimi

01_ADANALI_01, 10 yıl önce

arslanbaba devrem şark süren bitmedi mi ben de şarktayım ama mecburi süre mi doldurdum ikinci ipkamı verdim. ayrıca 15 günlük başlama süresi biz ilişik kesince başlamıyo

sevdali68
Memur
01 Ekim 2014 23:51

Arkadaşlar bir gelişme var mı ,muvafakat alan yada alamayanlar var mı?

Alamayanlar için ne gerekçe gösterdiler?

Alanlarki nasıl oldu hangi aşamaları geçtiler?

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi