Editörler : swat3410E.Kayı Han

ne olur gitme
Şube Müdürü
14 Eylül 2014 01:18

el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış.

gel gel muhabbetlerini bırakın gelen adam kafana pompalıyla bir el ateş etse ne yapacan siz kimsiniz de birbirinizi tehtit ediyosunuz anlamadım

polis olcaksınız güvenlik sağlayacaksınız en son kavgaya karışacak insansınız siz

bir daha diyorum

el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmı.

anlayan anlar efendi gibi olaylara yaklaşır anlamayana da çok artislenenlere de farklı yollarla anlatılır

hyaluronik asit
Kapalı
14 Eylül 2014 11:52

Boş teneke çok ses çıkarır beyler.Ciddiye alıp vermemiz hata bu tür boş insanları.İlan yayınlandığı zaman susup oturacaklar. Biz araştırmaya ve bilgi almaya devam edelim.ilan yayınlanacak okullarda kapasite çalışmaları yapıldı ve emniyete okul kapasiteleri bildirildi.tarih olarakda öğretmen atamalarından sonra denildi.öğretmen atamaları bu cuma bitiyo.bekliyoruz hayırlısıyla.

raul tamudo
Memur
14 Eylül 2014 12:26

:))))

14 Eylül 2014 12:39

raul tumado musun nesin işin gücün yok mu la senin millete çatıyon klavye erkekliği yapıyon almışın eline klavye ona buna ötüyon ancak..editör'ün seni uzaklaştırması lazım herkesle kavga edip atışıyon da ne adamsın laa otur da işine gücüne bak sürekli her sayfaya damlıyıp çamur oluyon.sana cevap yazmıycam ne yazarsan yaz erkek;)

raul tamudo
Memur
14 Eylül 2014 13:52

Arkadaslar hepinizden özür diliyorum ettigim kufurler yuzunden ama tabi hakeden pokemomlar haric onlar fazlasini hakediyo... burda gelip yalan yanlis seyler soyleyip milletin duygulariyla oynayan cok sey biliyruz edasiyla sallayip sıkan herifleri gorunce tepem atiyo adam facede bi soytaridan ogrendigi seyleri burda gelip benim duyumummus gibi anlatiyo saga sola camur sacarak.. oysaki kapasite calismasi yuzunden gecikti alim muhabbetini o soytari 1 aydir ordaki zavallilara anlatiyo onlarda inaniyo bunlara... bende alimin olmasini sabirsizlikla bekliyor istiyrum fakat bunlar gibi pokemom artigi heriflerin buralarda palavra sıkmasina musade etmeyelim engel olalim herkesten tekrar ozur diliyorum

zeynelkrc
Daire Başkanı
14 Eylül 2014 14:01

adresim şurası,gel de görüşelim türünden muhabbetleri biz ilkokulda yapardık.demek ki bazı pomem adayı! arkadaşların zeka yaşı hala o seviyelerde!!!bakın burası bir bilgilendirme forumu,burayı yüzlerce insan okuyor.bu türden muhabbetlerinizin ne size ne de burayı bilgi edinmek amacıyla okuyan insanlara bir faydası var.yaşınıza ve lisans mezunu oluşunuza yakışır şekilde bir şeyler paylaşın.

raul tamudo
Memur
14 Eylül 2014 14:07

Dikkatli okursan vatandas ver adresini dedi buna karsilik verdim once bi zahmet dogru duzgun okumayi ogrenin tek tarafli olmadan cok zekali arkadasim

zeynelkrc, 10 yıl önce

adresim şurası,gel de görüşelim türünden muhabbetleri biz ilkokulda yapardık.demek ki bazı pomem adayı! arkadaşların zeka yaşı hala o seviyelerde!!!bakın burası bir bilgilendirme forumu,burayı yüzlerce insan okuyor.bu türden muhabbetlerinizin ne size ne de burayı bilgi edinmek amacıyla okuyan insanlara bir faydası var.yaşınıza ve lisans mezunu oluşunuza yakışır şekilde bir şeyler paylaşın.

Diego de Leite
Genel Müdür
14 Eylül 2014 16:50

vay anasını satayım vaktinde nasıl hazımsızlık yaptıysak hala acısı çıkmamış kuyruğundan, soda verelim mi gardaş ?

hyaluronik asit, 10 yıl önce

Okulu açtılar, mezun oldular, kazanamayanlara pomemlerden el salladılar zamanında. şimdi bütün onlar doğru diyo da biz mi yalan söylüyoruz? okullar hazırlık içinde arkadaşlar. kapasite çalışması yapılıyor okullarda. benim sizden bir çıkarım yok ben kendimi düşünüyorum bu arada da sizlerle bilgi paylaşıyorum. Başvuru yapacaksanız spor yapmay başlayın.Ne kadar kondisyonlu olursanız o kadar iyi sizin için vaktinizi boşa geçirmeyiniz.

hyaluronik asit
Kapalı
14 Eylül 2014 18:17

Ben bu yıl ilk defa gireceğim için girsenizde atılsanızda benim için nema problema :) hazımsızlık yapanların kimler olduğu belli. alım olacak deyince hepniz köpürüyorsunuz.

Diego de Leite, 10 yıl önce

vay anasını satayım vaktinde nasıl hazımsızlık yaptıysak hala acısı çıkmamış kuyruğundan, soda verelim mi gardaş ?

Diego de Leite
Genel Müdür
14 Eylül 2014 19:14

Ne köpüreyim ki, bi kere kazanmışım bi daha kazanırım :) Sana laf eden olmamasına rağmen durduk yerde ona buna aklınca laf atmaya çalışan sensin, kimin zoruna gitmiş bazı şeyler ortada. Hadi git sen sporunu yap.

hyaluronik asit, 10 yıl önce

Ben bu yıl ilk defa gireceğim için girsenizde atılsanızda benim için nema problema :) hazımsızlık yapanların kimler olduğu belli. alım olacak deyince hepniz köpürüyorsunuz.

hyaluronik asit
Kapalı
14 Eylül 2014 19:46

Neyi kazandın birader ya? :)=)))) Güldürmeyin şimdi adamı. Hala aynı kafadasınız. hazımsız olan sen ve senin gibiler arkadaşım, senin içinde kaldı çünkü. laf atma derdim yok. alımla ilgili her konuya salça oluyorsunuz ben de cevabınızı veriyorum.ister girin ister giremeyin çok umurumda değil ama gelipde her konuya mahkeme sonuçlanmadan alım olmaz, alım kesinlikle olmayacak gibi şeyler yazmayın. Bu konuları siz sulandırıyorsunuz.Farklı kimliklere bürünen adamlar sulandırıyor. Şurada bilgi paylaşıyoruz bir tek hırsızlığımız kalmadı her türlü hakareti yedik.Kimin hazımsız olduğu açık değil mi sencede? Sadece size ait bir organizasyon değil bu pomem.Alım olacak. sana bu noktadan sonra spor yapmanı tavsiye ederim. sinirini stresini alır, hazımsızlığı giderir, beyni açar,enerji verir cildi kuvvetlendirir ;)

Diego de Leite, 10 yıl önce

Ne köpüreyim ki, bi kere kazanmışım bi daha kazanırım :) Sana laf eden olmamasına rağmen durduk yerde ona buna aklınca laf atmaya çalışan sensin, kimin zoruna gitmiş bazı şeyler ortada. Hadi git sen sporunu yap.

hyaluronik asit
Kapalı
23 Eylül 2014 16:46

güncel

ilker ben
Memur
23 Eylül 2014 17:51

Hocam neden bilmiyrm ama ben sana.gvnyrm.kardsm ins dedgn gibi olur bir an once ilan cikar senden ricam.kaynaklarindan alimin ne zaman.olucaginida ogrende millet ina gore plan yapsin

hyaluronik asit
Kapalı
23 Eylül 2014 18:38

Bugün emniyet genel müdürlüğünde devir teslim töreni yapıdı yeni müdür görevi devraldı. Bugünde yarında çıkar kardeş. Bir kaç prosedürü bekliyor. Tarih kısmı net değil onun için. Mühim olan ilanın yayınlanacak olması. 1 ay içinde de olsa 1 hafta içinde de olsa ilan yayınlandıtkan sonra problem yok. bu kadar bekledik biraz daha bekliycez.

ilker ben, 10 yıl önce

Hocam neden bilmiyrm ama ben sana.gvnyrm.kardsm ins dedgn gibi olur bir an once ilan cikar senden ricam.kaynaklarindan alimin ne zaman.olucaginida ogrende millet ina gore plan yapsin

hyaluronik asit
Kapalı
23 Eylül 2014 18:46

Facebooktaki polis arkadaşların yönettiği bir facebook hesabından yapılan bilgilendirmeyi aynen kopyalıyorum arkadaşlar. Bu arkadaşlar polis memuru, Türkiye'nin en iyi pomem admini değiller ona göre :)
"Bilecik Pomem'deki devremle konuştum hazırlıklar Bilecik Pomem'e alım yapılacağı doğrultusunda yapılıyormuş ama tekrar söliyeyim 250 öğrenci kapasiteli Bornova Pomem kapandı. (AYAZ)"

ilker ben
Memur
23 Eylül 2014 19:54

Ins guzel seyler olucak gibi ya askerlik kapida galiba onndan biraz stres yaptim hayirli gzl seyler olur hepimuz icin ins

hyaluronik asit
Kapalı
30 Eylül 2014 15:31

Vatandaşa cart curt yok :D
Şu forumda alım olacak diyenlere küfür eden terbiye almamış insanlar şimdi utanırsınız umarım. Milletin ümitleriyle kimin oynadığını anladınız mı arkadaşlar?

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi