Editörler : "eskiyara"Pangaea
13 Eylül 2014 20:01

ücretli öğretmen sigorta girişi acil cevapppppp

Ücretli öğretmenin sigorta girişini milli eğitim mi yapar okul mu yapar ? okul yapacaksa nasıl yapacaktır ?

gelincik0
Memur
13 Eylül 2014 20:51

biri cevap verebilirmiiiiiiiiiiiiiiiiii

fırat1979
Daire Başkanı
13 Eylül 2014 22:10

geçen sene mem yapmıştı

gelincik0
Memur
13 Eylül 2014 22:21

okul yapacaksa nasıl yapar biri bana açıklasın

gelincik0
Memur
14 Eylül 2014 09:42

eliniz mi yorulur cevap verseniz hiç bir soruma yanıt niye alamıyorum

ellektrrik
Aday Memur
14 Eylül 2014 09:59

Günaydın,

Sigorta işlemleri ile ilgili internetten Sosyal Güvenlik kurumunun 2009/37 sayılı Sigortalılık işlemleri ile ilgili genelgesine bakabilirsiniz. Ayrıca ilçe mem den de yardım alırsanız daha iyi olur

gelincik0
Memur
14 Eylül 2014 12:02

sistemden ücretlinin sigortalı girişini okul mu yapacak mem mi yapacak okul yapacaksa nasıl yapacak ben bunu öğrenmek istiyorum koskoca memurlar nette bu soruma yanıt verecek insan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????????????????????

mavsih
Daire Başkanı
14 Eylül 2014 22:01

sigorta girişini eğer okulda memur veya sorumlu müdür yard. varsa yapıyor. eğer okulda memur ve sorumlu müdür yard. yoksa mem muhasebe birimi girişini yapıyor. ben 2008 yılında böyle olmuştu. şimdi nasıl bilemem. unutmadan şunu da ekleyeyim: artık aylık sigorta süresi 30 gün üzerinden yapılacak. yargıtay bununla ilgili karar aldı...

gelincik0, 10 yıl önce

sistemden ücretlinin sigortalı girişini okul mu yapacak mem mi yapacak okul yapacaksa nasıl yapacak ben bunu öğrenmek istiyorum koskoca memurlar nette bu soruma yanıt verecek insan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu????????????????????????????

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi