Editörler : crops35
15 Eylül 2014 16:57

SGK Yerleşen arkadaşlar burdamisiniz...

Selam arkadaşlar SGK ya yerleştim . Başka yerleşen arkadaşlar varsa neler yapiyoruz bilen varmi ?

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 11:05

öncelikle sana hoşgeldin hayırlı olsun diyorlar

*Sonra çalışma arkadaşlarınla kısa bi tanışmadan sonra sana bölüm şefin yada ilçe ise ilçe müdürün çalışma yerini gösteriyor

*Masanı,malzemelrini işi vs.vs. sistemi tarif ediyor.

*Sgk da çalışan al kısım personeli daima türkiyenin ene güvenilir insanların seçildiği için ve en gizli bilgiler senin masanda olduğu için ayrıcalıklı memur oluyorsun bir nevi

*Daha sonra işi önce memurlar sana kademe kademe uygulamalı şekilde anlatırlar ve paylaşımlara gidersin

*Üniversitedeki gibi prf derse girip sen sırada beklemezsin

*Sgk da çalışan personellerin hepsi daima üst sınıf memur olarak diğer kamu kurumlarında ki yerini muhafaza eder çaycısından genel müdürüne kadar (nedeni=insanların emekliliğe muhtaç olmasıdır :)

*memur şefe,şef müdüre,müdür denetmene,denetmende,il müdürüne yetki ve sorumluluk sıralamasını izler.

*Çalışma ortamı gayet neşelidir.sağolsun müdürler 2-3 haftada bir eğitim verir.

*Kendini adeta CIA bürosunda çalışan üst düzey yönetici gibi hissedersin

*Ayın sonunda performans değer tablon yüksekse derin bir oh çeker Allahına şükreder yatarsın yoksa .............

*İşte kısaca benim gözlemlerim şimdiden hayırlı osun

*KAYSERİ SGK

*

İ.K. Uzmanı
Yasaklı
20 Eylül 2014 11:25

vay arkadaş sanki SGK'ya girmemişte MİT'te işe başlamış :) siz önce konuşurken insanın yüzüne bakmayı öğreninde sonra kendinizi bir yerlere koyun :) üst sınıf memurmuş :) topu topu 9. derece memursun kendi kendinize gaz vermeyin :)

usicim, 10 yıl önce

öncelikle sana hoşgeldin hayırlı olsun diyorlar

*Sonra çalışma arkadaşlarınla kısa bi tanışmadan sonra sana bölüm şefin yada ilçe ise ilçe müdürün çalışma yerini gösteriyor

*Masanı,malzemelrini işi vs.vs. sistemi tarif ediyor.

*Sgk da çalışan al kısım personeli daima türkiyenin ene güvenilir insanların seçildiği için ve en gizli bilgiler senin masanda olduğu için ayrıcalıklı memur oluyorsun bir nevi

*Daha sonra işi önce memurlar sana kademe kademe uygulamalı şekilde anlatırlar ve paylaşımlara gidersin

*Üniversitedeki gibi prf derse girip sen sırada beklemezsin

*Sgk da çalışan personellerin hepsi daima üst sınıf memur olarak diğer kamu kurumlarında ki yerini muhafaza eder çaycısından genel müdürüne kadar (nedeni=insanların emekliliğe muhtaç olmasıdır :)

*memur şefe,şef müdüre,müdür denetmene,denetmende,il müdürüne yetki ve sorumluluk sıralamasını izler.

*Çalışma ortamı gayet neşelidir.sağolsun müdürler 2-3 haftada bir eğitim verir.

*Kendini adeta CIA bürosunda çalışan üst düzey yönetici gibi hissedersin

*Ayın sonunda performans değer tablon yüksekse derin bir oh çeker Allahına şükreder yatarsın yoksa .............

*İşte kısaca benim gözlemlerim şimdiden hayırlı osun

*KAYSERİ SGK

*

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 11:38

çekemedin mi?bana göre bura mitten daha iyi en azından ölüm korkusu yok

İ.K. Uzmanı
Yasaklı
20 Eylül 2014 11:43

çok kıskandım hatta ortadan ikiye çatladım kurumu bilmesem inanacağım sen anca kendi kendini gazlarsın :) şef ve amirlerine söyle sizi gaza getirmek için size ünvanda versin yaka kartı taksın belki işinizi adam gibi yaparsınız ozaman :)

usicim, 10 yıl önce

çekemedin mi?bana göre bura mitten daha iyi en azından ölüm korkusu yok

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 11:51

artı 9.değil 7.dereceden memur olarak atanır kayseri için haberin olsun çok bilmiş ukela

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 11:52

senin memleket neresi hemşerim?kaldığın şehir

İ.K. Uzmanı
Yasaklı
20 Eylül 2014 11:54

ooo özür dilerim müsteşarım yanlış olmuş affedin

usicim, 10 yıl önce

artı 9.değil 7.dereceden memur olarak atanır kayseri için haberin olsun çok bilmiş ukela

hardal47
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:03

ik uzmanı- emeklilik uzmanı-sgk emeklilik uzmanı1 aynı kişiler mi?

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:09

hardal hepsi aynı kişi emin ol,yazım tarzı harf ve kelime seçimi boş ver adam olumsuz eleştiri

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:10

YAPMAK İÇİN TUTULMUŞ BİR ADAM

İ.K. Uzmanı
Yasaklı
20 Eylül 2014 12:29

sende beyin var sanıyordum ama o da yokmuş benim o olmadığımı bütün site biliyorum ÇOK ÜSTÜN MEMUR BOZUNTUSU :)

usicim, 10 yıl önce

hardal hepsi aynı kişi emin ol,yazım tarzı harf ve kelime seçimi boş ver adam olumsuz eleştiri

İ.K. Uzmanı
Yasaklı
20 Eylül 2014 12:38

YAZIM TARZINI HARF KELİME SEÇİMİNİDE BİLİRMİŞ ÜST DÜZEY SGK ÇALIŞANI :) BİR HALTTAN ANLAMADIĞINI KENDİN İTİRAF ETMİŞ OLDUN ZATEN :)

stratozgur
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:51

usicim bilgiler için tesekkur ederim ... bir şey sormak istiyorum .r

stratozgur
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:53

yerleştirme sonucunda aksaray merkez taşra yaziyor . simdi ben merkeze mi yoksa aksarayin tasrasina

stratozgur
Aday Memur
20 Eylül 2014 12:54

mi yerleştim ?

usicim
Aday Memur
20 Eylül 2014 13:29

kadro açığı nerdeyse oraya atarlar ama büyük ihtimal aksaray merkez

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler