Editörler : Pangaea
15 Eylül 2014 19:22

cilt numarsı

arkadaşlar giriş yaparken cilt numaranı yanlış girdin diyor.

halbuki doğru giriyorum. önceden nüfus cüzdanımda ki cilt noyu yaazıp giriyordum şimdi yanlış giriyorsun diyor.

böyle bir şeyle karşılaşan var mı?

bu konuda bilgisi olan var mı?

147 yi arıyorum hep meşgul.

şuan için arayabileceğim başka numara var mı?

Honesty40
Memur
15 Eylül 2014 19:31

Bende de az önce aynı sorun oluştu. E-Devlet şifresiyle zor da olsa girdim. Ama bendeki sorun başka bugün İl MEM'de formasyondaki çentiği bir türlü kaldıramadım. Bir gün boyunca sisteme girmeye ne düzeltmeye çalıştım server yetersiz altyapıda sorunlar var. En sonunda oradaki bir PC'den girdim yine olmadi. Yarın tekrar gideceğim.

mustafa dem
Aday Memur
15 Eylül 2014 19:38

yani sende de cil numarsında sorun çıkarttı?

e-devlet şifresi de ne oluyor (bilgi verir misin), e-devlet şifresini sormuyorki,girdiğin linki yollar mısın

pedagojik formasyon la ilgili bir soru var ve kutucuk içinde çentik var formasyonu olanlar çentiği kaldıracaklar mı?

kolay gelsin. ya böyle şeylerle karşılaşmamalıyız bu ne ya tercih zamanı adamın psikolojisini olumsuz etkiliyor

Honesty40
Memur
15 Eylül 2014 20:02

Karşılama ekranında 3 şekilde sisteme giriş yapılabiliyor. Bunlardan biri de e-devlet şifresi ile sistem sizi e-devlet ekranina yonlendiriyor ve TC.numarasi ve sifrenizi girince aynen sistem uzerinden girmis gibi devam ediyorsunuz. Ayni linkten giriliyor karşilama sayfasini iyi inceleyin. Formasyonunuz varsa o çentiği işaretleyin ve belgenizin tarih ve sayisini oraya girin. Benim gibiyseniz çentiklemeden geçin ama bu seferde sistem (geçen seneden alışkanlik sanırım) formasyonu kendisi çentikliyor ve ille de tarih ve sayi girin diyor. Umarım yarına düzelir de arkadaşlardan müjdeli bi haber duyarız. Başvurusunu formasyonsuz olarak onaylatabilen ilk arkadaş buraya yazarsa epey bi dua kazanir. Benden söylemesi.

mustafa dem, 10 yıl önce

yani sende de cil numarsında sorun çıkarttı?

e-devlet şifresi de ne oluyor (bilgi verir misin), e-devlet şifresini sormuyorki,girdiğin linki yollar mısın

pedagojik formasyon la ilgili bir soru var ve kutucuk içinde çentik var formasyonu olanlar çentiği kaldıracaklar mı?

kolay gelsin. ya böyle şeylerle karşılaşmamalıyız bu ne ya tercih zamanı adamın psikolojisini olumsuz etkiliyor

mustafa dem
Aday Memur
15 Eylül 2014 20:12

kesin kayıtta yapabiliyor muyuz hocam oüç yolun her hangi biriylede

mustafa dem
Aday Memur
15 Eylül 2014 20:20

e devlet şifresi, sistem üzerinden giriş 3. sü hangisi.

160 ı aradım e devlet şifresiniptt ye başvuracaksın öyle alıcaksın diyor. 3. yol hangisi bulamadım

Honesty40
Memur
15 Eylül 2014 20:22

Buralardan online başvuru ve tercihinizi yaptiktan sonra Milli Eğitim Müdürlüğü tercihinizi onaylıyor. Sabahtan akşama kadar orada müşahede ettiğim kadarıyla 3 nüsha olarak çıktı alınıyor, imzalı mühürlü olarak size de bir nüsha veriliyor ve işlem bitiyor.

mustafa dem, 10 yıl önce

kesin kayıtta yapabiliyor muyuz hocam oüç yolun her hangi biriylede

mustafa dem
Aday Memur
15 Eylül 2014 20:24

3. yol hangisi hocam

Honesty40
Memur
15 Eylül 2014 20:26

Sisteme ;

e-Devlet şifresi,

Mobil İmza,

Elektronik İmza ve

T.C. Kimlik Kartı ve nüfus bilgileri ile 5 şekilde girilebiliyormuş hocam. Ben ikisi ile girmeyi başardım darısı size.

mustafa dem, 10 yıl önce

3. yol hangisi hocam

mustafa dem
Aday Memur
15 Eylül 2014 20:34

sizi de yordum hocam sağolun

ipekserra
Memur
15 Eylül 2014 21:17

meb onaylamazformasyon yoksa

yagsag
Aday Memur
15 Eylül 2014 21:31

Ipek he tamam. Bu arada bende de o sorun vardı akşama doğru.

ynss53
Aday Memur
15 Eylül 2014 21:59

arkadaşlar cilt sorunu banada oldu baştakii sıfırları silip girdim sorun kalmadı

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi