Editörler : Pangaea
17 Eylül 2014 16:16

Karasız Öğrenci

merhaba ben istanbula yakın bir üni de makina müh okumaktayım 50k ile girdimyalnız mezun sayısının artması vb sebeblerden dolayı sınava tekrar hazırlanmayı düşünüyorum asıl hedefim tıp 15 binlerdek itıplar (rize erzincan erzurumvb) yada 20 23 binlerdeki yarı burslu tıplalr yalnız tıp kazanamazsam bilkent işletmede düşünüyorum ama sizce tıp olmazsa okuluma devam mı etmeliyim 22 yaşında bilkentte olsa işletme okunmazmı? çünkü 26 27 yaşında mezun olacıgım işletmeden teşekkürler..

lizgeviyal
Yasaklı
17 Eylül 2014 16:18

işletme okuycağına makine mühendisliği oku işletmede ne varrr biz bile iş bulamıyoruz atama sayıları ortda yanlış yaparsın işletme okursn iş yok

ögrencids
Memur
17 Eylül 2014 17:30

bilkent bile mi iş yapmaz özel vb

sültan
Aday Memur
19 Eylül 2014 15:53

İşletme okuyacağıma ölseydim daha iyi. Bu kadar gereksiz bi bölüm

ögrencids
Memur
20 Eylül 2014 22:31

yani arkadasalr şunu soruyorum kocaeli trakya vb makina bile bilkent işletmeden iyiymişdr? k. bakmayın hepinizden özür diliyorum ama insanlar bir meslek edindirmediği için hertürlü işletme mühendislikten kötüdür diyorlar ama sizce bu doğrumu? özel işletmemelerede işletmeci ikcı vb lazım değilmi?

lizgeviyal
Yasaklı
21 Eylül 2014 11:54

ARKADAŞIM İİBF BİTTİ BİTİRDİLER ORTADAKİ ADAMLAR ATANAMIYOR MEZUN SAYISI OLMUŞ 1 MİLYON AÖF İLE BİRLİKTE NE KAFASI BU ANLAMIYORUM

ögrencids, 10 yıl önce

yani arkadasalr şunu soruyorum kocaeli trakya vb makina bile bilkent işletmeden iyiymişdr? k. bakmayın hepinizden özür diliyorum ama insanlar bir meslek edindirmediği için hertürlü işletme mühendislikten kötüdür diyorlar ama sizce bu doğrumu? özel işletmemelerede işletmeci ikcı vb lazım değilmi?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi